Paar küsimust//palun abi :/

Küsimusi? Probleeme?
Vasta
Kasutaja avatar
mati112
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 346
Liitunud: 12 Nov 2012, 14:24

Paar küsimust//palun abi :/

Postitus Postitas mati112 » 12 Nov 2012, 14:30

Nii, mul on üks probleem, selleks on siis, et ma olen lugenud ühte asja et kui sul on netipulk (EMT mudel: e173), et siis on olemas sihukesed ruuterid kuhu paned netipulga sisse ja siis see jagab netti sealt. Et mul on xbox ja ma tahaksin väga xbox live mul on 1 kuu kaart ka olemas kuid ma ei saa kuidagi minna kui netti pole :( , neti kaableid ka pole. Nii siis panin täna ruuterisse selle netipulga sisse see ainult vilgub roheliselt ja muud ei tee, kuidas saaks nii et see jagaks netti ? :-\ Ma ei jõua enam oodata seda, et saaks juba live! :(( Mul muidu mingi Thomsoni ruuter, kui vaja otsin mudeli nime ka. Ette tänades! :ymhug:
Pilt

zilliver
Liige
Liige
Postitusi: 169
Liitunud: 11 Sept 2009, 00:03
Asukoht: Tallinn, Viimsi

Re: Paar küsimust//palun abi :/

Postitus Postitas zilliver » 12 Nov 2012, 14:48

Kui su ruuter toetab pulga netti jagamist, siis ühendad pulga ära, logid seadmese sisse ning paned sinna pulga useri ja pw ära. Siis ruuterile kaabel järgi või üle wifi box'i.

Kasutaja avatar
mati112
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 346
Liitunud: 12 Nov 2012, 14:24

Re: Paar küsimust//palun abi :/

Postitus Postitas mati112 » 12 Nov 2012, 15:17

Kuidas ma saan teada seda, et kas mu ruuter toetab seda pulka või mitte ?
Pilt

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Paar küsimust//palun abi :/

Postitus Postitas Jack » 12 Nov 2012, 17:57

Kirjuta oma ruuteri versioon siia. Vaevalt,et sul on selline mis oskab jagada. Pigem pöördu oma murega EMT esindusse.
Variant on ka USB Pulk pc külge panna ja siis sealt kaabliga nett konsooli jagada.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
mati112
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 346
Liitunud: 12 Nov 2012, 14:24

Re: Paar küsimust//palun abi :/

Postitus Postitas mati112 » 12 Nov 2012, 18:48

Mu ruuteri versioon on Thomson TG784, millegi pärast arvan ise ka et see ei oska jagada netti :-\ aga kust saaks osta Sihukest ruuterit mis oskab jagada EMT netipulgaga netti, oleks väga vaja,kuna arvutit ei saa konsooliga samasse tuppa tõsta ja nii pikka netijuhet pole ... võib-olla oskate vastata vms ;)
--
Hmm, leidsin ka Elionist Wi-Fi ruuteri 4G mobiilne nett kuhu paned simkaardi sisse ja saad, aga väga kallis asi on 200€ + :((
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 56 külalist