savegame

Küsimusi? Probleeme?
Vasta
lil-Nuki
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 38
Liitunud: 09 Dets 2009, 23:12

savegame

Postitus Postitas lil-Nuki » 19 Apr 2012, 21:17

nimelt selline probleem müüsin enda vana fati maha lasin vennal teha savegamedest bacupi ning ta kopeeris kausta Xbox360 lihtaslt arvutisse usblt ning nüüd oleks vaja mul savegamed saada tagasi slim konsoolile. Olen proovinud lihtsalt tõsta need usble ei midagi siis veel igasugu asju aga ei leia mingit programmi millega saaksin need asjad ümber kirjutada ja taastada savegame tagasi enda profiili. Mis võimalused selleks oleksid mul?

Kasutaja avatar
daisytissue
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 246
Liitunud: 18 Veebr 2012, 00:47

Re: savegame

Postitus Postitas daisytissue » 19 Apr 2012, 22:28

minu arust pole see võimalik, neid tagasi saada. kuna kui sa usb oled ükskord xboxiga syncinud, siis ta teeb pulgale formati ja paneb vastava konfiguratsiooni usbile, et see xboxiga kooskõlastuks, kui sa pulga arvutisse paned, siis seda ennem ei saa kasutada kui sa oled arvutis pulgale formati teinud, kuna xboxi poolt tehtud konfiguratsioon ei lase pulka arvutiga kasutada. minu pulgal on igatahes nii. kas ainult xboxi jaoks kasutan või siis kasutan ainult kõigeks muuks kui mitte xboxiks, loodan et olin abiks

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: savegame

Postitus Postitas Jack » 20 Apr 2012, 07:45

Usbxtafgui
Tõmba see. Saad kõik tehtud

Muidugi jääb segaseks kuidas ta kopeeris "lihtsalt kausta"
Tegelikkuses peaks see sama USB töötama kohe järgmise xboxi küljes. Ega sa ometi vahepeal usb'lt "lihtsalt kausta" ära ei ole kustutanud? Sellisel juhul võib asi halb olla. Paki kokku ja lae kuhugi üles ning saada ps mulle.

Diasy võid kasutada sama mälupulka nii pc'l kui xboxil. Saad valida xboxis kui suure osa pulgast xbox enda alla võtab max 16gb.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
daisytissue
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 246
Liitunud: 18 Veebr 2012, 00:47

Re: savegame

Postitus Postitas daisytissue » 20 Apr 2012, 14:30

no aga, kui ma olen korda juba kogu oma kasutusala pannud xboxi jaoks siis pc'l seda kasutada ei saa ;)

parasitegod
Liige
Liige
Postitusi: 108
Liitunud: 24 Aug 2009, 15:20

Re: savegame

Postitus Postitas parasitegod » 20 Apr 2012, 18:02

daisytissue kirjutas:no aga, kui ma olen korda juba kogu oma kasutusala pannud xboxi jaoks siis pc'l seda kasutada ei saa ;)
Sellisel juhul:

1. Kopeerid USB-pulgalt "Xbox360"-nimelise kausta omale arvutisse (Et seda kausta Windows operatsioonisüsteemis näha, peab olema lubatud peidetud failide näitamine: Tools -> Folder Options -> View -> Show hidden files, folders and drives).
2. Teed pulgale arvutis formati.
3. Teed seda, mida Jack soovitas - jätad Xboxi kasutada n-suuruse osa ja arvuti jaoks m-suuruse osa USB-pulgal.
4. Kopeerid (punktis üks) arvutisse salvestatud "Xbox360"-nimelise kausta pulgal olevasse Xboxi partitsiooni (ehk kirjutad üle punktis 3 tekkinud uue samanimelise kausta arvutis oleva kaustaga).

Teemalgataja jutt jääb kahjuks väga segaseks. Aga soovitaks samuti kõigepealt see USB-pulk Xboxis ära formaatida (eeldusel, et pulgal ei ole mingit olulist informatsiooni) ja seejärel alles need failid arvutist pulgale tõsta, sest vastasel juhul on USB-pulga failisüsteem lihtsalt Xboxi jaoks mitte seeditav. Samas on väga arusaamatu, mis kujul see venna poolt failide kopeerimine arvutisse toimus, ning, mida täpselt kopeeriti.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 28 külalist