Kui palju tuleb tagant soojust (käega katsudes)?

Küsimusi? Probleeme?
Vasta
joh
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 29
Liitunud: 09 Veebr 2012, 10:26

Kui palju tuleb tagant soojust (käega katsudes)?

Postitus Postitas joh » 26 Veebr 2012, 15:25

Tahtsin küsida, et kui palju tuleb Teie konsoolidel tagant soojust, kui käega katsuda? Nimelt siis point selles, et enne oli mul üks Xenon, millel olid RROD - tegin korda ja tegin järgmised modid: 1) ventika juures oleva plastiku sisse tegin vaheseina, et mõlema radika juurest õhku tõmbaks; 2) radikate peale panin papitükid, et tõmbaks õhu korralikult läbi radikate; 3) ventikad 12V peale.. lisaks veel kahele nähtavalolevale RAMi kiibile sai mingid radikad peale visatud..

Nüüd on mul Falcon, millele tegin ventika plastikule vaheseina, papitükid radikatele ning ka vent käib hetkel 12V pealt.. Falconil aga tuleb tagant minimaalselt soojust (GPU poolt natuke on tunda).. Xenonil tuli sealt tagant selline saun välja, et jube..

Küsikski, et mis emaplaat Teil on ja palju sooja õhku tuleb tagant kui käega katsuda? Ja mis modifitseeringud on jahutussüsteemile tehtud..

Kahjuks pole RGH/JTAG ja temperatuure öelda ei oska, aga üllatavalt jahe õhk tuli sealt tagant Falconil..

Kasutaja avatar
thcsabinad
Liige
Liige
Postitusi: 184
Liitunud: 06 Nov 2011, 12:50
Asukoht: Tallinn

Re: Kui palju tuleb tagant soojust (käega katsudes)?

Postitus Postitas thcsabinad » 26 Veebr 2012, 20:50

Selle asemel, et panna teema nimeks nt "Konsooli temperatuur" või "Küsimus ventika kohta" kasutasid sa võimalust ning panid teema nimeks "Kui palju tuleb tagant soojust (käega katsudes)?"
XDDDD
Mul on 2007 aasta pro versioon, modifitseeritud pole, pigem puhub sellist leiget/jahedamapoolset õhku.
Pilt

joh
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 29
Liitunud: 09 Veebr 2012, 10:26

Re: Kui palju tuleb tagant soojust (käega katsudes)?

Postitus Postitas joh » 26 Veebr 2012, 21:13

Irw, mul pole vaja, et inimesed siin celciuse formaadis informatsiooni hakkaksid jagama :D Tänud vastuse eest. Krt, lihtsalt tundus natuke ulme, et see CPU vahetus (Xenon vs Falcon) suudaks sellist muutust tekitada nagu ma käega tunnen.. aga no ju siis.. see on loomulikult hea :)

Kasutaja avatar
henz22
Admin
Admin
Postitusi: 530
Liitunud: 16 Mär 2010, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kui palju tuleb tagant soojust (käega katsudes)?

Postitus Postitas henz22 » 26 Veebr 2012, 22:05

Nojah, teema pealkirja eest 10 punkti. =))

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 23 külalist