Regioonilukk ja allalaadimine

Küsimusi? Probleeme?
Vasta
kikaskilla
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 20
Liitunud: 16 Jaan 2012, 20:58

Regioonilukk ja allalaadimine

Postitus Postitas kikaskilla » 22 Jaan 2012, 10:15

Tere! Mure selline, et sain Call of Duty MW2 Hardened Editioniga kaasa Call of Duty Classic koodi. Sisestades seda, ütles, et ma ei saa seda siin regioonis alla laadida. Proovisin siis mitme VPN ühendusega, kuid asjatult. Lõpuks sain inglise VPN-i kasutades xbox.com lehel koodi sisestatud ja see ilmus Xboxi Active Downloads nimekirja. Nüüd on mure selline, et ta laeb ära ainult 99% ja siis tuleb kiri "Cannot Complete Download"

Kuidas saaks sellest lahti?

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Regioonilukk ja allalaadimine

Postitus Postitas tomtom » 22 Jaan 2012, 10:28

kikaskilla kirjutas:Tere! Mure selline, et sain Call of Duty MW2 Hardened Editioniga kaasa Call of Duty Classic koodi. Sisestades seda, ütles, et ma ei saa seda siin regioonis alla laadida. Proovisin siis mitme VPN ühendusega, kuid asjatult. Lõpuks sain inglise VPN-i kasutades xbox.com lehel koodi sisestatud ja see ilmus Xboxi Active Downloads nimekirja. Nüüd on mure selline, et ta laeb ära ainult 99% ja siis tuleb kiri "Cannot Complete Download"

Kuidas saaks sellest lahti?
No sa pead tegema ikkagi selle maa VPN ühenduse endale mis live kasutaja sul on ja nii saadki
HatchedNeptune

kikaskilla
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 20
Liitunud: 16 Jaan 2012, 20:58

Re: Regioonilukk ja allalaadimine

Postitus Postitas kikaskilla » 22 Jaan 2012, 10:32

tomtom kirjutas:No sa pead tegema ikkagi selle maa VPN ühenduse endale mis live kasutaja sul on ja nii saadki
Hmm, okei, kas muidu sai niimoodi, et ühendada wireless connection ja local area connection bridge connectioni abil ja siis vpn ühendada? Sest kui vpn'i shareda local area connectioni peale, kuhu xbox ühendub, ei saa xbox live sisse

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Regioonilukk ja allalaadimine

Postitus Postitas tomtom » 22 Jaan 2012, 10:36

http://xbox.ee/viewtopic.php?f=23&t=1717

See on õpetus kuidas seda teha ja töötab väga hästi, proovi sellega teha lisa infot saab ka youtubest kindlasti.
Kui kasutad elioni interneti siis enne kui VPN saad teha pead laskma eraldi Elionil lahti teha muidu ei saa kui on elio ni poolt kinni
HatchedNeptune

kikaskilla
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 20
Liitunud: 16 Jaan 2012, 20:58

Re: Regioonilukk ja allalaadimine

Postitus Postitas kikaskilla » 22 Jaan 2012, 10:41

Pordid vaja lahti teha? Need peaks mul avatud juba olema, või on vaja mingit muud teenust?

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Regioonilukk ja allalaadimine

Postitus Postitas tomtom » 22 Jaan 2012, 10:53

kikaskilla kirjutas:Pordid vaja lahti teha? Need peaks mul avatud juba olema, või on vaja mingit muud teenust?
No ma ei tea täpselt vist küll. Muil olid ka pordid avatud kui ikkagi ei saanud VPN ühendust teha siis helistasin Elioni ja küsisin neilt et miks ei saa siis vastasid et mul on VPN kinni ja tegid lahti
HatchedNeptune

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Regioonilukk ja allalaadimine

Postitus Postitas DasMonx » 22 Jaan 2012, 11:48

Elionis on vaikimisi kõik pordid suletud, peadki helistama ja paluma et teeksid lahti
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

kikaskilla
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 20
Liitunud: 16 Jaan 2012, 20:58

Re: Regioonilukk ja allalaadimine

Postitus Postitas kikaskilla » 22 Jaan 2012, 13:30

Pordid peaksid mul juba lahti olema

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Regioonilukk ja allalaadimine

Postitus Postitas tomtom » 22 Jaan 2012, 14:48

kikaskilla kirjutas:Pordid peaksid mul juba lahti olema
Nagu ma eelnevalt kirjutasin olid mul ka kõik pordid avatud kuid ei saanud VPN teha helistasin ütlesin et soovin VPN ühendust luua. Ma arvan et su probleem oleks ammu juba lahendatud kui sa helistaksid sinna, ei tea kas tavaline info teeb seda kui ei siis teeb tehniline kindlasti mis töötab homme alates kella 08.00. Kui ära helistad neile ja lased ära teha siis läheb aega 24 tundi kuni kõik korras on
HatchedNeptune

kikaskilla
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 20
Liitunud: 16 Jaan 2012, 20:58

Re: Regioonilukk ja allalaadimine

Postitus Postitas kikaskilla » 22 Jaan 2012, 14:52

Helistasin, nad ütlesid, et kõik korras. Kui läpaka pealt vpni kasutades ip päringut kasutab näitab, et ma inglismaal. Mure nüüd selline, et xbox ei taha läbi arvuti netti minna, kuigi kõik oli õeti tehtud.

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Regioonilukk ja allalaadimine

Postitus Postitas tomtom » 22 Jaan 2012, 15:23

kikaskilla kirjutas:Helistasin, nad ütlesid, et kõik korras. Kui läpaka pealt vpni kasutades ip päringut kasutab näitab, et ma inglismaal. Mure nüüd selline, et xbox ei taha läbi arvuti netti minna, kuigi kõik oli õeti tehtud.
Proovi teha mõlemat moodi nii bridge kui ka lihtsalt shared connection, mul vahepeal on töödanud nii üks kui teine. Ühega neis peaks töötama kui ei soovitan kõik uuesti üle vaadata ja vajadusel youtubet kasutada
HatchedNeptune

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist