kodustatud xboxi ei funka peale uuendust APPI

Küsimusi? Probleeme?
Vasta
adsl
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 11
Liitunud: 02 Nov 2009, 23:12

kodustatud xboxi ei funka peale uuendust APPI

Postitus Postitas adsl » 25 Dets 2011, 17:13

Panin neti xboxile taha ja uuendasin, nüüd ei mängi enam isekirjutatud mänge. kodustatud on jacki juures mingi vast kuu kaks tagasi APPI mida nüüd küll teha. Jack ei vasta, vist jõulueufoorias veel :)

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: kodustatud xboxi ei funka peale uuendust APPI

Postitus Postitas UnoSiin » 25 Dets 2011, 19:08

1) mis xboxi uuendus see oli? ehk siis kui kaua polnud sa xboxi uuendust teinud, paar kuud tagasi oli update mis kustutas kodustatud tarkvara ära ja tegi ta sul tavliseks konsooliks uuesti.

2)mis mänguga tegu, uued xdg3 mängudega pead natuke rohkem jamama et tööle läheksid...muidugi ka uue firmweari panema peale...

ei oska rohkem pakkuda ilma rohkema informatsioonita...kui väga kiire võid mind msn lisada ja küsida

adsl
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 11
Liitunud: 02 Nov 2009, 23:12

Re: kodustatud xboxi ei funka peale uuendust APPI

Postitus Postitas adsl » 25 Dets 2011, 19:31

1. Uuema kodustuse pani Jack peale umbes kaks kuud tagasi - umbes kuu tagasi tegin juba mingi uuenduse läbi neti. ja nüüd panin jälle neti taha ja pakkus mingit uuendust ja tegin ära.

2.mul läks just enne selle uuenduse tegemist ilusti xdg3 käima ilma mingi jamata - batmani plaat sisse ja läks lahti :)

Tegelt väga kiire - poja 6 aastane väga vihane et papa (mina) selline nisanäpp olen :( Väga suured tänud abi eest UnoSiin äkki vastad veel hetkel siia käin lihtsalt kiirelt poes ära ja siis msn

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: kodustatud xboxi ei funka peale uuendust APPI

Postitus Postitas UnoSiin » 25 Dets 2011, 19:42

kui vanemad mängud ka tööle ei lähe siis peadki uuesti flashima, uue batmani mängimiseks pead niikuinii uuesti kodustama laskma ja plaadi ka veel lisaks uuesti kirjutama...igatahes pole sul eriti midagi teha xdg3 mängud sul tööle ei lähe uue dashboardiga vanemad peaksid minema kui ixtream pole konsoolipealt ära puhutud...:D

adsl
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 11
Liitunud: 02 Nov 2009, 23:12

Re: kodustatud xboxi ei funka peale uuendust APPI

Postitus Postitas adsl » 25 Dets 2011, 21:57

Noonii ma lähen kohe hulluks peast, mingi hetk ma sain nagu jacki jutust aru et pole hullu kui netti lähen aga ju siis sain valesti aru. Kolm korda olen ma küll juba jacki juures kodustamas käinud, sõit sinna ja tagasi jne jne. hakkab juba nagu rahakoti pihta käima, ma ei teagi kas siis proovida ise kodustada või pakub keegi siin mega head hinnaga kodustamist - olen ise nõus ka draivi välja võtma - või äkki keegi raha eest õpetab mulle selgeks selle???

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: kodustatud xboxi ei funka peale uuendust APPI

Postitus Postitas Jack » 26 Dets 2011, 12:49

Loe DAE.bin kohta siit. http://xboxfoorum.ee/viewtopic.php?f=25&t=5330
Enne seda oligi netis täiesti ohutu mängida. Ilmselt jäi sul see uudis lihtsalt kahe silma vahele kahjuks.

Samas teemas peaks ka olema lahendusi kuidas tööle saada neid xgd3 ja ap25 mänge.
Uuesti ei ole hetkel võimalik midagi teha. Peab ootama LT3.0'i slimidele. Ning peale LT 3.0'iga flashimist ei tööta enam praeguse hetkeni kirjutatud XGD3 ja AP25 mängud.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 9 külalist