Bad company 2 ei tööta

Küsimusi? Probleeme?
Vasta
Kasutaja avatar
armido15
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 570
Liitunud: 21 Juul 2011, 17:20
Asukoht: Rakvere

Bad company 2 ei tööta

Postitus Postitas armido15 » 05 Aug 2011, 21:22

Tere!

Täna just ostsin xboxi ja mängu bad company 2.

Sõber pani ta voodi peale aga ma ütlesin ,et ta ei tohi seal olla ja võtsin ära samal ajal ,kui mäng sees oli.Siis tegi ta kirvemoodi häält ja ragises kõvasti.Hiljem proovisin mängida ja viskas errori ,et disc on must.Vaatasin üle ja leidsin ,et 2/3 ketta peal on pikk kriim.Nüüd ta enam tööle ei lähe.Täpsemini läheb mängu ja 5 sec pärast viskab errori ,et disc must.Kuidas oleks võimalik asja korda saada ,sest see on siiski suht jama ,et esimesel päeval kohe perses mäng.
Hetkel kõvaketas 4gigane ehk siis installida ei saa.Kas on võimalik ,et ,kui installida siis hakkab tööle ?
Samuti olen kuulnud ,et on võimalik kriime eemaldada.Kuidas sellega on ?
Mida oskate soovitada ?

Kasutaja avatar
wuss-
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 509
Liitunud: 13 Juul 2009, 21:15
Asukoht: Elva

Re: Bad company 2 ei tööta

Postitus Postitas wuss- » 05 Aug 2011, 22:32

ˇotsid kellegi kes tegeleb plaatide lihvimisega ja teeb plaadi korda, ning osta mingine 16gb mälupulk saad sinna 2 mängu peale installida.

Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: Bad company 2 ei tööta

Postitus Postitas Censored » 05 Aug 2011, 23:01

Kunagi lihvis kasutaja mode plaate, ei tea kas enam ka tegeleb sellega. Kui sul mõnel sõbral on see mäng olemas siis võid laenata ja installid sõbra plaadiga peale ja siis peaksid enda omaga saada mängida seda kuid see nõuab ruumi.
Pilt

Kasutaja avatar
armido15
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 570
Liitunud: 21 Juul 2011, 17:20
Asukoht: Rakvere

Re: Bad company 2 ei tööta

Postitus Postitas armido15 » 06 Aug 2011, 09:23

wuss- kirjutas:ˇotsid kellegi kes tegeleb plaatide lihvimisega ja teeb plaadi korda, ning osta mingine 16gb mälupulk saad sinna 2 mängu peale installida.
Selles suhtes ,et mul on niikuinii plaanis tellida amazonist või kuskilt 250GB kõvaketas.
Ma uurisin natuke ja leidsin ,et "Friday" konsool.eu foorumist tegeleb lihvimisega.Kas on muidu võimalik lihvida sügavama astmega kriime ka?Kui õrnalt küünega üle tõmmata siis on hästi vähe tunda seda kriimu.

Aga ,mis värk on muidu installimisega?Kas siis saab ilma plaadita mängida?

ssander
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 234
Liitunud: 24 Apr 2011, 10:39

Re: Bad company 2 ei tööta

Postitus Postitas ssander » 06 Aug 2011, 09:53

Kui mäng on HDD peal on plaati ikka vaja,aga box ei loe faile plaadilt vaid HDD pealt.Peaks lühendama laadimisaegu ja ka müra,mida box teeb

Kasutaja avatar
armido15
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 570
Liitunud: 21 Juul 2011, 17:20
Asukoht: Rakvere

Re: Bad company 2 ei tööta

Postitus Postitas armido15 » 08 Aug 2011, 13:19

ssander kirjutas:Kui mäng on HDD peal on plaati ikka vaja,aga box ei loe faile plaadilt vaid HDD pealt.Peaks lühendama laadimisaegu ja ka müra,mida box teeb
Ok nii ,et installimine peaks asja parandama ?
Njah ,muidu plaanis lasta kriim ära parandada ka igaks juhuks.
Aga siis on back-up plaan olemas.

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Bad company 2 ei tööta

Postitus Postitas tomtom » 08 Aug 2011, 13:40

Ma soovitasin ühel sõbra nii teha et kuna tal juhtus sama asi ja plaat ei töödanud võtis ta enda sõbra plaadi installis mängu peale ja hakkas enda plaadiga mängima
HatchedNeptune

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 111 külalist