Xbox ost.

Küsimusi? Probleeme?
Sahtel
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 18
Liitunud: 30 Juul 2011, 13:58

Re: Xbox ost.

Postitus Postitas Sahtel » 12 Aug 2011, 22:02

Okei, viimane aeg öelda välja head ja vead, sest paari päeva pärast läheb ostuks vist.
Pilt

okan
Algaja
Algaja
Postitusi: 62
Liitunud: 08 Nov 2010, 19:49

Re: Xbox ost.

Postitus Postitas okan » 16 Aug 2011, 22:57

Osta uus ja slim, pole muret katki minemise pärast ning on vaiksem ka. Vanemad kippusid ikka vahest väga tolmuimeja häält tegema. Kinect vägahea seltskonna lisa, üksinda mängides puudub minujaoks mõte. Hetkel juba ka slimid flashitavad ning kui ise piisavalt ettevaatlik oled siis banni saamine ei ole väga tõenäoline, aga kui raha on mängudele kulutada siis ohutum ikka originaale osta. Välismaalt tellides saab vahest päris hea hinnaga, kohale tuleb miinimum nädalaga. Bannist siis niipalju, et see lukustab sind välja xbox livest, üksikmänge saad ikka mängida. Üldiselt väga mõnus konsool ajaviitmiseks aga kui ei ole ennem konsooli omanud läheb aega, et puldiga mängimisega harjuda. Pult üldiselt mugavam kui ps3 oma.

rix11
Vaatleja
Postitusi: 1
Liitunud: 10 Dets 2011, 10:10

Re: Xbox ost.

Postitus Postitas rix11 » 10 Dets 2011, 10:17

kas xpox live on kindlasti vaja et saada mängida internetis või saab niisama ka( xpox slim) mis sellel xpox livil head on.?

Sest ma ei tea kumba osta kas ps3 või xpoxi? äkki on soovitusi
Mulle meeldib xpoxi control rohkem tahaks ise seda osta ka aga paljud räägivad et ps3 mingi live tasuta et mis sellel paremat on

EvoX
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 642
Liitunud: 27 Nov 2011, 01:41
Asukoht: Põlva

Re: Xbox ost.

Postitus Postitas EvoX » 10 Dets 2011, 12:30

rix11 kirjutas:kas xpox live on kindlasti vaja et saada mängida internetis või saab niisama ka( xpox slim) mis sellel xpox livil head on.?

Sest ma ei tea kumba osta kas ps3 või xpoxi? äkki on soovitusi
Mulle meeldib xpoxi control rohkem tahaks ise seda osta ka aga paljud räägivad et ps3 mingi live tasuta et mis sellel paremat on
Xboxil maksab internetis mängimine PS3'mel mitte. Xbox jällegi odavam. Aga, mis see 42 euri sul aastas maksta on neti eest ?

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 101 külalist