ei saa live...

Küsimusi? Probleeme?
Vasta
Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

ei saa live...

Postitus Postitas UnoSiin » 09 Aug 2009, 16:10

VÄga imelik, mu gold membership aegus mingi nädal aega tagasi. Pole vahepeal netis mänginud ja nüüd kui mõtlesin uuesti live minna ja ei saa. Testi järgi esineb viga kaablis(ehk siis lõppeb kaablit otsides ära, kaabel korras proovisin läpakaga). VÕtsin 3 korda ühendust xbox supportiga ja ajasid paska et mul conf vale ja pean ruuteri reseti tegema tegema. Kui mul ruuter näitab et juhe ei ole ühenduses(nuh kui kaabli rutterisse paned siis läheb see tuluke põlema et juhe taga, hetkel ei lähe), siis ei ole mingi ip või dns-i viga. Keegi teab mis viga? ise kahtlustan tormi ja äikest mis vahepeal oli, xbox ei töötand aga kuulsin et ühel naabril lendas arvuti peese. Aa ja enne kui lõpetan ruuterites ei saa viga olla kuna proovisin korra netiga otse modemist, polnud mingit vahe ruuterit ega midagi(muidu 2 ruuterit vahel). Offline töötab väga hästi, peale kell mis millegi pärast alati on 14:00 kui tööle panen ja seal läheb kogu aeg edasi.(ei tea mis sellega on).

aga jah siin jack ja paljud teised kes xbox putitavad olete kuulnud midagi sellist? ei viitsi nagu xbox un-flashida ka et garantiise viia vms. Loodan et microsoftil ikkaõigus et mu netiga midagi viga.

Kasutaja avatar
kuldmedal
Liige
Liige
Postitusi: 165
Liitunud: 18 Apr 2009, 22:23
Kontakt:

Re: ei saa live...

Postitus Postitas kuldmedal » 09 Aug 2009, 17:00

UnoSiin kirjutas:VÄga imelik, mu gold membership aegus mingi nädal aega tagasi. Pole vahepeal netis mänginud ja nüüd kui mõtlesin uuesti live minna ja ei saa. Testi järgi esineb viga kaablis(ehk siis lõppeb kaablit otsides ära, kaabel korras proovisin läpakaga). VÕtsin 3 korda ühendust xbox supportiga ja ajasid paska et mul conf vale ja pean ruuteri reseti tegema tegema. Kui mul ruuter näitab et juhe ei ole ühenduses(nuh kui kaabli rutterisse paned siis läheb see tuluke põlema et juhe taga, hetkel ei lähe), siis ei ole mingi ip või dns-i viga. Keegi teab mis viga? ise kahtlustan tormi ja äikest mis vahepeal oli, xbox ei töötand aga kuulsin et ühel naabril lendas arvuti peese. Aa ja enne kui lõpetan ruuterites ei saa viga olla kuna proovisin korra netiga otse modemist, polnud mingit vahe ruuterit ega midagi(muidu 2 ruuterit vahel). Offline töötab väga hästi, peale kell mis millegi pärast alati on 14:00 kui tööle panen ja seal läheb kogu aeg edasi.(ei tea mis sellega on).

aga jah siin jack ja paljud teised kes xbox putitavad olete kuulnud midagi sellist? ei viitsi nagu xbox un-flashida ka et garantiise viia vms. Loodan et microsoftil ikkaõigus et mu netiga midagi viga.
Mul on ka sama asi. Ei saa enam Live sisse.

Kasutaja avatar
Raunts
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 447
Liitunud: 28 Mär 2009, 17:24

Re: ei saa live...

Postitus Postitas Raunts » 09 Aug 2009, 17:59

kuldmedal kirjutas:
UnoSiin kirjutas:VÄga imelik, mu gold membership aegus mingi nädal aega tagasi. Pole vahepeal netis mänginud ja nüüd kui mõtlesin uuesti live minna ja ei saa. Testi järgi esineb viga kaablis(ehk siis lõppeb kaablit otsides ära, kaabel korras proovisin läpakaga). VÕtsin 3 korda ühendust xbox supportiga ja ajasid paska et mul conf vale ja pean ruuteri reseti tegema tegema. Kui mul ruuter näitab et juhe ei ole ühenduses(nuh kui kaabli rutterisse paned siis läheb see tuluke põlema et juhe taga, hetkel ei lähe), siis ei ole mingi ip või dns-i viga. Keegi teab mis viga? ise kahtlustan tormi ja äikest mis vahepeal oli, xbox ei töötand aga kuulsin et ühel naabril lendas arvuti peese. Aa ja enne kui lõpetan ruuterites ei saa viga olla kuna proovisin korra netiga otse modemist, polnud mingit vahe ruuterit ega midagi(muidu 2 ruuterit vahel). Offline töötab väga hästi, peale kell mis millegi pärast alati on 14:00 kui tööle panen ja seal läheb kogu aeg edasi.(ei tea mis sellega on).

aga jah siin jack ja paljud teised kes xbox putitavad olete kuulnud midagi sellist? ei viitsi nagu xbox un-flashida ka et garantiise viia vms. Loodan et microsoftil ikkaõigus et mu netiga midagi viga.
Mul on ka sama asi. Ei saa enam Live sisse.
Ma ka ei saa aga ´ma ei tea mul võib ka viga selles olla et isa juures siin on pask kõu internet ja ei taha eriti võtta.
Pilt

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: ei saa live...

Postitus Postitas dreysebud » 09 Aug 2009, 18:14

Endal töötab väga hästi. Vahel on ainult probleeme olnud, et live ei saa sisse. Kuid teen ruuterile resa ja siis saan. Mul tuleb läpakasse wifi ühendus ja läpakast kaabel ruuteri ja ruuterist teine kaabel xboxi igatahes.
Vahel harva on ka niimoodi olnud, et pean internet sharingu maha võtma ja uuesti panema siis töötab jälle.
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: ei saa live...

Postitus Postitas UnoSiin » 09 Aug 2009, 18:51

proovisin läbi läpaka ka(kuid tglt peaks uuesti proovima)...sama asi hakka arvama et ISP keelas live ära... :-\

kui ma banni saaks siis ütleks ju et "your banned" vms? :-\
ainuke võimalus 100% kindel olla oleks mul minna siis sõbra juurest netti...

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: ei saa live...

Postitus Postitas dreysebud » 09 Aug 2009, 20:33

proovi läpaka oma uuesti läbi ja proovi ka sõbra juures. Ja anna siis teada mis värk oli :)
Ja kui aus olla mai teagi mida ütleb kui oleks bannitud. Pole selle asjaga kokku puuteid olnd :D
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: ei saa live...

Postitus Postitas Jack » 09 Aug 2009, 20:55

dreysebud kirjutas:proovi läpaka oma uuesti läbi ja proovi ka sõbra juures. Ja anna siis teada mis värk oli :)
Ja kui aus olla mai teagi mida ütleb kui oleks bannitud. Pole selle asjaga kokku puuteid olnd :D
Spoiler! :
Pilt
Aga jah... Proovi läpakaga. See peab alati töötama.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
diidzei
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 552
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:15

Re: ei saa live...

Postitus Postitas diidzei » 10 Aug 2009, 08:49

järsku on viga hoopis xboxi lani augus?

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: ei saa live...

Postitus Postitas Jack » 10 Aug 2009, 14:11

Vabalt võib olla kui otse arvutiga ühendades midagi ei näita.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: ei saa live...

Postitus Postitas UnoSiin » 10 Aug 2009, 18:24

nu seda minagi kardan see tähendab et pean konsool un-modima ja garantiise viima...

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: ei saa live...

Postitus Postitas Jack » 10 Aug 2009, 20:43

Kleepsud küljes siis un-modima ei pea. Vähemalt pole see kohustuslik sest senimaani pole keegi kontrollinud eestis konsoole.

Aga kui vähegi võimalik siis on see tark tegu. Enda konsoolile teeks seda kindlasti.
Vähemalt sellisele küll mis töökorras on ja saab lihtsalt plaadi sisestamisega kontrollida :P
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 30 külalist