Emaili vahetus

Küsimusi? Probleeme?
Vasta
Wedur
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 22
Liitunud: 06 Jaan 2011, 14:59

Emaili vahetus

Postitus Postitas Wedur » 23 Veebr 2011, 14:53

Tere
Kas kuidagi saab muuta oma emaili gamertagil, netis muutsin nagu ära aga account managemendi all on ikka see vana.
tänud

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Emaili vahetus

Postitus Postitas EdragonXX » 23 Veebr 2011, 15:13

Samas ma avastasin just, et on ilmunud sellisesse kohta siis selline asi:
- logid xbox.com alt sisse oma kasutajaga
- My xbox
- Accounts
- change password
- seepeale suunatakse Sind LIVE lehele
- windows live ID taga näitab siis Sinu olemasolevat e-maili ning selle taga on tekkinud link "change" mis on täiesti enabletud ja võimalik kasutada.

Igaks juhuks ma ise seda linki ei proovi, kuna Microsoftil on selle LIVE seostega tõsiseid jamasid. Nii et ma parem ei puutu, aga heameelega ootaks tagasisidet kui seda varianti kasutad. Anna siis teistele ka teada kas töötas / toimis ja kuidas õnnestus.. Ja kas selle tagajärjel ilmnes mingeid probleeme või on kõik OK..
Viimati muutis EdragonXX, 23 Veebr 2011, 18:44, muudetud 1 kord kokku.

Wedur
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 22
Liitunud: 06 Jaan 2011, 14:59

Re: Emaili vahetus

Postitus Postitas Wedur » 23 Veebr 2011, 18:06

kuna ma tegin alguses 2 gamertagi lolli peaga, ühe juba suvel kui mängisin arvutiga gta4, siis pidi millegi pärast siia xboxi lehela ka kontto tegema ja kui jaanuaris xbox ostsin tegin uue sest oli meelest läinud et oli olemas...igaljuhul mõtlesin et kuna selle uuemaga mängin siis tahaks sinna ka sama email aadressi panna mis vanalgi aga ei lasknud sest see windows live konto on juba olemas...aga tundub et see on võimalik jah peab ainult vist eraldi emaili aadressi selle jaoks tegema aga ei hakka, praegu ema email selle küljes kinni...

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Emaili vahetus

Postitus Postitas EdragonXX » 23 Veebr 2011, 18:42

Wedur kirjutas:kuna ma tegin alguses 2 gamertagi lolli peaga, ühe juba suvel kui mängisin arvutiga gta4, siis pidi millegi pärast siia xboxi lehela ka kontto tegema ja kui jaanuaris xbox ostsin tegin uue sest oli meelest läinud et oli olemas...igaljuhul mõtlesin et kuna selle uuemaga mängin siis tahaks sinna ka sama email aadressi panna mis vanalgi aga ei lasknud sest see windows live konto on juba olemas...aga tundub et see on võimalik jah peab ainult vist eraldi emaili aadressi selle jaoks tegema aga ei hakka, praegu ema email selle küljes kinni...

Vat sama e-maili peale mis korra juba LIVE kontoga seotud on seda teise kontoga või uue kontoga siduda küll ei saa. Isegi juhul kui kustutad xboxi kasutaja ära või teed muid trikke. Microsofti baasi jääb ikka totakas seos püsti. Sellest lahti ei saa..

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 69 külalist