Küsimus tulistamis mängude kohta

Küsimusi? Probleeme?
Vasta
kristjanpm
Vaatleja
Postitusi: 6
Liitunud: 22 Mär 2010, 10:50

Küsimus tulistamis mängude kohta

Postitus Postitas kristjanpm » 13 Jaan 2011, 13:09

küsiks selle kohta ,et pole 100a enam ühtegi tulistamis mängu pelanud, kuna viimati sai mängitud Farcry esimest osa ja hakkas sakkima see ,et liikumine puldist nii tobe (ühe kangiga edasi tagasi,teisega ülesse ja alla)
sellise asjaga ei harjunudki ära ,kuna PC mängides oli kuidagi juba nii ära harjunud selle hiirega liikuma.
kas uutel RPG mängudel(COD ja muud uuemad mängud) on see liikumine kuidagi paremaks tehtud või oskab keegi soovitada mingit paremat valemit kui PC peal harjund asjatama ,kuidas siis xboxi puldiga sinapeale saaks aga see kahe kangi sikutamine on kuidagi väga harjumatu.

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Küsimus tulistamis mängude kohta

Postitus Postitas tomtom » 13 Jaan 2011, 13:18

Ega seal muud ei olegi kui tuleb ainult harjutada, tean seda omast käest kuna ostsin alles esimese konsooli 3 kuud tagasi ja enne seda olin ainult arvutiga mänginud. Minu meelest on enamus tulistamis mängudel mis mina olen mänginud väga hea liikumine aga samas ei ole ka palju mänginud konsoolil
HatchedNeptune

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Küsimus tulistamis mängude kohta

Postitus Postitas dreysebud » 13 Jaan 2011, 14:02

Suht paljudel erinevatel tulistamis mängudel see niiöelda sihtimine nats erinev( just kiiruse ja täpsuse suhtes) , kuid liikumine puldiga kõigil sama.
Ja see kõik võtab aega, et harjuda lihtsalt. Ma vist mängin juba isegi puldiga täpsemini, kui arvuti hiirega(pole arvutiga aastaid mänginud).
Aga, kui tõesti soovid siis oli vist võimalusi hiirt kasutada xboxil ka. http://xbox.pri.ee/viewtopic.php?f=52&t=941

Mingi kiibi värk oli ka, kuid ei leidnud seda teemat hetkel ülesse.
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Küsimus tulistamis mängude kohta

Postitus Postitas tomtom » 13 Jaan 2011, 14:04

Mina näiteks ei tunne enam hiirest puuduski alguses küll oli väga harjumatu aga nüüd on asi teine.
HatchedNeptune

Kasutaja avatar
end889
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 455
Liitunud: 18 Aug 2010, 21:32
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Küsimus tulistamis mängude kohta

Postitus Postitas end889 » 12 Veebr 2011, 20:18

sama siin...kuskil 1-2 nädalat tuleb harjutada sp-s siis võid online ka minna....mul enam vahet ple väga, kas pult või pc peal hiirega kellegi tagaajamine....saab hakkama
Bensiiniga võid pintsleid pesta. Diislis peitub jõud!

Kasutaja avatar
Kkiks
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 14 Nov 2010, 14:37
Asukoht: P2rnu

Re: Küsimus tulistamis mängude kohta

Postitus Postitas Kkiks » 12 Veebr 2011, 20:59

Pole kunagi harjumatu olnud , p6hip6hjus just et pult on ELU! :d , k6ik online m2ngud ja k6ik pc m2ngud olen proovida niimoodi paika panna et saaks puldiga m2ngida , sellep. ostangi razeri xboxi puldi , mida saab ka pc taga kasutada :)
Football , a way of life

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Küsimus tulistamis mängude kohta

Postitus Postitas tomtom » 13 Veebr 2011, 07:45

kui võimalik mängin ainult puldiga kuna olen juba harjunud
HatchedNeptune

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Küsimus tulistamis mängude kohta

Postitus Postitas EdragonXX » 13 Veebr 2011, 10:27

kristjanpm kirjutas:küsiks selle kohta ,et pole 100a enam ühtegi tulistamis mängu pelanud, kuna viimati sai mängitud Farcry esimest osa ja hakkas sakkima see ,et liikumine puldist nii tobe (ühe kangiga edasi tagasi,teisega ülesse ja alla)
sellise asjaga ei harjunudki ära ,kuna PC mängides oli kuidagi juba nii ära harjunud selle hiirega liikuma.
kas uutel RPG mängudel(COD ja muud uuemad mängud) on see liikumine kuidagi paremaks tehtud või oskab keegi soovitada mingit paremat valemit kui PC peal harjund asjatama ,kuidas siis xboxi puldiga sinapeale saaks aga see kahe kangi sikutamine on kuidagi väga harjumatu.
uutel RPG mängudel (COD ja uuemad mängud)?
Eee Cod ei kuulu mitte kuidagi RPG alla. RPG = Role Playing Game. Ehk siis rollikas ja sinna zanrisse kuuluvad sellised mängud nagu Dragon Age, mass effect, divinity, fallout jne. Cod kuulub shooterite alla. RPG mänge on minu meelest võrratu mängida xboxi peal (kui just mängu tootja pole millegagi pusse pannud). Mis shooteritesse puutub , siis jah xboxi pult PC hiire vastu ei saa. On olemas küll hunnik igatsorti special pulte shooterite jaoks mida enamus mängureid kasutavadki shooterites, ja mida reklaamides lubatakse et need on oluliselt paremad kui tavaline pult. Aga pult jääb siiski puldiks ning ei saa kunagi olla nii täpne kui PC hiir.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 45 külalist