kolm punast

Küsimusi? Probleeme?
Vasta
Kasutaja avatar
Bonkers*
Algaja
Algaja
Postitusi: 85
Liitunud: 04 Apr 2010, 20:41
Asukoht: Taliin

kolm punast

Postitus Postitas Bonkers* » 22 Dets 2010, 23:15

uhtus selline asi täna, et lülitasin boxi sisse ja kõik nagu töötas ilusti, hakkasin panema "Play game", aga äkki konsool freezis. Pärast seda tegin kähku resu ja tuli 3 vilkuvat tuld. Proovisin seda koodi värkki, aga imelik asi on see, et ta annab erinevaid koode vahetvahel !? viimane mis ta andis oli 0022, vahepeal andis mingi 0101 ja on ka muid andnud. Mis teha?

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: kolm punast

Postitus Postitas dreysebud » 23 Dets 2010, 00:58

Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
Bonkers*
Algaja
Algaja
Postitusi: 85
Liitunud: 04 Apr 2010, 20:41
Asukoht: Taliin

Re: kolm punast

Postitus Postitas Bonkers* » 23 Dets 2010, 01:30

no ma ei saa ju kindlat koodi teada kui ta pidevalt muudab seda?!

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: kolm punast

Postitus Postitas EdragonXX » 23 Dets 2010, 09:10

vat sellised asjad on üheks põhjuseks miks ma kasutan legaalset xboxi. Alati kui loen kusagilt foorumist et keegi sai oma punased tulekesed kätte, siis selgub et jälle lahti häkitud xbox..

Kasutaja avatar
Bonkers*
Algaja
Algaja
Postitusi: 85
Liitunud: 04 Apr 2010, 20:41
Asukoht: Taliin

Re: kolm punast

Postitus Postitas Bonkers* » 23 Dets 2010, 12:23

EdragonXX kirjutas:vat sellised asjad on üheks põhjuseks miks ma kasutan legaalset xboxi. Alati kui loen kusagilt foorumist et keegi sai oma punased tulekesed kätte, siis selgub et jälle lahti häkitud xbox..
Siinkohal on sul suht feil jutt. See xbox pole "häkitud", "kodustatud", "moditud" vms ega pole ka kunagi seda avatud.

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: kolm punast

Postitus Postitas dreysebud » 23 Dets 2010, 12:29

Nagu jah.

Igatahes eks võta jackiga ühendust. Teeb kindlasti korda clamps vms asendusega võibolla?
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: kolm punast

Postitus Postitas EdragonXX » 23 Dets 2010, 15:54

Bonkers* kirjutas:
EdragonXX kirjutas:vat sellised asjad on üheks põhjuseks miks ma kasutan legaalset xboxi. Alati kui loen kusagilt foorumist et keegi sai oma punased tulekesed kätte, siis selgub et jälle lahti häkitud xbox..
Siinkohal on sul suht feil jutt. See xbox pole "häkitud", "kodustatud", "moditud" vms ega pole ka kunagi seda avatud.
See on midagi täiesti uut ja sellisel juhul oled minu jaoks esimene legaalse xbox elite omanik (esimese ringi omanik ikka?) kellel selline jama on tekkinud. Kui praeguseks juba seda tööle pole saanud, siis rahulikult garantiisse soovitan poorduda..

Kasutaja avatar
Bonkers*
Algaja
Algaja
Postitusi: 85
Liitunud: 04 Apr 2010, 20:41
Asukoht: Taliin

Re: kolm punast

Postitus Postitas Bonkers* » 23 Dets 2010, 18:10

EdragonXX kirjutas:
Bonkers* kirjutas:
EdragonXX kirjutas:vat sellised asjad on üheks põhjuseks miks ma kasutan legaalset xboxi. Alati kui loen kusagilt foorumist et keegi sai oma punased tulekesed kätte, siis selgub et jälle lahti häkitud xbox..
Siinkohal on sul suht feil jutt. See xbox pole "häkitud", "kodustatud", "moditud" vms ega pole ka kunagi seda avatud.
See on midagi täiesti uut ja sellisel juhul oled minu jaoks esimene legaalse xbox elite omanik (esimese ringi omanik ikka?) kellel selline jama on tekkinud. Kui praeguseks juba seda tööle pole saanud, siis rahulikult garantiisse soovitan poorduda..
Ei saa aru millest järeldad, et mul Elite - igastahes ei ole mul elite :). Garantiisse viia ei saa, box on mul juba 3 aastat olnud, ehk garantii läbi. :(

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 38 külalist