Xbox one gta 5

Küsimusi? Probleeme?
Vasta
ziimpoizz
Vaatleja
Postitusi: 6
Liitunud: 22 Nov 2018, 20:27

Xbox one gta 5

Postitus Postitas ziimpoizz » 22 Nov 2018, 20:35

Tere.
Mure gta 5 onlinega. Kui ma üritan üldisesse online minna kus on teised ka siis laeb pikalt ja lõpuks ütleb et ebaõnnestus. Kui lähen solo või only invite sessioni siis läheb ilusti. Ja kui üritan ühineda teiste missioonidega siis algub laseb sisse aga suht kohe viskab välja.
Oskab keegi öelda milles asi? Mul oli ennem ps3 siis siukest jama ei olnud. Internet on telia valguskaabel 100/100. Kas ruuter või mingi muu asi võib plokkida?

ziimpoizz
Vaatleja
Postitusi: 6
Liitunud: 22 Nov 2018, 20:27

Re: Xbox one gta 5

Postitus Postitas ziimpoizz » 27 Nov 2018, 10:39

Kas võib asi olla nat types? Mis on teie nat type? Mis peaks olema nat type et online mäng sujuks hästi?

ziimpoizz
Vaatleja
Postitusi: 6
Liitunud: 22 Nov 2018, 20:27

Re: Xbox one gta 5

Postitus Postitas ziimpoizz » 27 Nov 2018, 18:18

Kuidas ma oma nat-i openiks saan? Ma olen porte muutnud ja kõikidele asjadele restardi teinud aga mu nat on ikka strict

Kasutaja avatar
trimpa
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 157
Liitunud: 14 Veebr 2012, 13:23
Asukoht: Tartu

Re: Xbox one gta 5

Postitus Postitas trimpa » 29 Nov 2018, 00:59

Mul oli kunagi sama probleem, NAT oli Strict
Logisin ruuterisse ja muutsin UPnP yes-iks, st panin linnukese. Ennem oli "No"
Täpselt ei mäleta kuidas seda tegin. Arvatavasti nii, et panin brauseris otsingusõnaks "Thomson Gateway". Edasi: "Game & Application Sharing" ja seal muutsingi.
Põhimõtteliselt pole aktiivne Upnp probleem kui arvutis on tulemüürid sees ja viirusetõrjed toimivad.
Oleks hea, kui kõik märgiksid enda xbox profiili asukohaks(location) Eesti või Estonia. Hea teada, kui hetk tagasi sai Lives omadega müdistatud :) _____ExtantPluto87 on kõnelenud, hou_____

ziimpoizz
Vaatleja
Postitusi: 6
Liitunud: 22 Nov 2018, 20:27

Re: Xbox one gta 5

Postitus Postitas ziimpoizz » 03 Dets 2018, 08:51

Ma olen vist valel teel, asi vist ei ole ikka nat types. Käisin nädalavahetusel maal seal on mul telia 4g nö taskuruuteriga internet. Kuigi sellel oli ka nat strict siis ikkagi kõik toimis, ma sain joinida public sessiooni ja joinida teiste missioonidega. Aga mille kuradi pärast ma ei saa selle internetiga mis linnas mul on? Mis seal valesti võib olla?

ziimpoizz
Vaatleja
Postitusi: 6
Liitunud: 22 Nov 2018, 20:27

Re: Xbox one gta 5

Postitus Postitas ziimpoizz » 04 Dets 2018, 14:52

Võib vist teema lukku panna. Asi lahenes suht lihtsalt. Piisas kui kasutasin wifi asemel kaablit. Kohe oli nat open ja sain igale poole joinida.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist