No permissions to play online

Küsimusi? Probleeme?
Vasta
wertygo
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 29
Liitunud: 18 Nov 2011, 16:01

No permissions to play online

Postitus Postitas wertygo » 08 Veebr 2017, 18:04

Ostsin kuu tagasi Soomest ONE konsooli( kaasas FIFA ja 14 day trial). Kui ei eksi valisin regiooniks UK. Kunaolen FUTi fanatt siis lisasin ka kohe oma eesti debit Mastercardi ja ostsin punkte. Kõik toimis valatult. Nüüd üle nädala kodumaal tagasi ja ilmnevad probleemid.
Eestisse jõudes oli live aegunud. Ma nüüd täpset järjekorda ei mäleta et kas uuendasion ennem live või sundis lomsool mind ennem regiooni vahetama. igastahes olin sunnitud vist regiooniks Soome valima et üldse midagi edasi teha saaks. Kõik toimis kenasti - ostsin veel üleeile FUTi punkte ja mängisin onlines.
Šokk tabas mind eile kui onlines mängima minnes tuli teade "Your profile does not have the correct permissions to access this feature."
NAT oli millegi pärast Strict aga see sai täna korda, niiet connectionis asi pole. Live on OK. Microsoft support saatis probleemidega EA juurde nagu ikka ja nemad mind microsoft tagasi. Lõpuks sain mingi normaalsema teenindaja juurde mitte mingi suvalise Pakistani stamp-vastuse andja juurde ja tema arvas et mure portide kinni olekus( logish) vahetasin veel täna ruuteri ja nüüd kõik korras sellega.
Karta on et see probleem regiooniga aga seda saab iga kolme kuu tagant ainult vahetada ja mul live sub Eesti kaardiga.
Kas nad supportis suudavad ei tea midagi teha (regiooni vahetus)?
Või oskab keegi mingit varianti pakkuda?

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: No permissions to play online

Postitus Postitas Hydra Tomix » 11 Veebr 2017, 14:55

Gold sai otsa, 14 päeva oli trial.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 26 külalist