My Home Xbox - ei õnnestu seadistada

Küsimusi? Probleeme?
Vasta
kaidobor
Vaatleja
Postitusi: 3
Liitunud: 28 Dets 2016, 21:56

My Home Xbox - ei õnnestu seadistada

Postitus Postitas kaidobor » 28 Dets 2016, 22:04

Koju tekkis esimest korda minu elus Xbox (Xbox One) ja see nõuab kogu aeg internetiühendust. Leidsin, et on olemas variant seadistada seade My Home Xbox-iks. Kahjuks annab ta teate, et see operatsioon preagu ei õnnestu. Läbisin terve kadalipu koos Microsofti kasutajatoe chatiga, koos reseti ja muude selliste operatsioonidega, aga abi ei saanudki.

Kas kellelgi on sarnast probleemi Eestis olnud ja kas sellel on lahendus olemas?

Taustaks, et ostetud on Xbox Euronicsist, karbis oli sees UK toitejuhe aga pood andis kaasa euro juhtme. Seade on seadistatud UK riigile, minu Microsofti konto ka UK asukohaga

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: My Home Xbox - ei õnnestu seadistada

Postitus Postitas Tom-D » 29 Dets 2016, 08:45

Kas kasutatav konto on uus konto või juba varasemalt kusagil kasutatud? Kas kõik välja pakutud uuendused on xbox ära teinud?

Mina isiklikult ei ole kordagi kuulnud, et kellelgi säärane probleem oleks olnud.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

kaidobor
Vaatleja
Postitusi: 3
Liitunud: 28 Dets 2016, 21:56

Re: My Home Xbox - ei õnnestu seadistada

Postitus Postitas kaidobor » 29 Dets 2016, 08:52

Konto on väga vana hotmaili konto ja uuendused on kõik alla laetud. Ehk peaks tõesti uue konto tegema ja siis paluma mängud üle tõsta?

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: My Home Xbox - ei õnnestu seadistada

Postitus Postitas taku » 30 Dets 2016, 20:14

kaidobor kirjutas:Konto on väga vana hotmaili konto ja uuendused on kõik alla laetud. Ehk peaks tõesti uue konto tegema ja siis paluma mängud üle tõsta?
Endal ka suhteliselt vana hot.ee konto ja kõik toimib ilusti nii x360 kui ka one peal. Aga mänge ja live gold aega ei ole võimalik teisele kontole ümber tõsta.
Pole küll one-i palju näppida saanud aga kas regioon mängib üldse rolli selle home konsooli valimisel? See peaks ju andma võimaluse jagada live goldi ja mängida selle konto mänge kõigi konsooli kasutajatega.

kaidobor
Vaatleja
Postitusi: 3
Liitunud: 28 Dets 2016, 21:56

Re: My Home Xbox - ei õnnestu seadistada

Postitus Postitas kaidobor » 30 Dets 2016, 22:13

Microsofti Chat support on suht jabur. Mulle öeldi, et seda My home Xbox-i ei saagi valida, kui pole (Gold) subscriptionit. Samas tegin omale täiesti uue konto ja kui sellega Xboxi sisse lähen, on see konto automaatselt seadistanud end "My home Xbox" peale ilma mingi Gold-ita. Sain selle maha võtta ja uuesti peale panna ilma mingi probleemita.

Ja kui nüüd Gold-i teen, siis selgub, et ei saa ikka My home Xbox kontole panna ja ei saa ka kodustega jagada. Olen selles üsna kindel. Ja siis olen uute support kõnede otsas. Ehk siis konto tundub olevat korrupteerunud, aga Microsoft ei viitsi midagi teha. Peab vist Bill Gates-ile helistama.

Huvitav, kas läheb probleemideta, kui oma nö vana konto jääb passiivseks, nii et sellel olevaid digitaalseid mänge saab ikka mängida (kaasa arvatud 3 mängu, mis olid karbis)? Ja edasi tegutsen uue kontoga? Minu arvates oleks aus, et need minu viimase nädala jooksul kontole tekkinud mängud tõstetakse MS poolt ausalt töötavale kontole, aga selleks peaks MS kõigepealt oma probleemi teadvustama. Siin ei saa reaalselt olla mingit "varjatud edasimüüki", mis loomulikult lubatud ei ole.

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: My Home Xbox - ei õnnestu seadistada

Postitus Postitas taku » 31 Dets 2016, 18:04

Kas oled proovinud kontot konsoolist kustutada ja siis uuesti tõmmata?
Tulgu või tuumasõda aga M$ ei tõsta mitte midagi ühelt kontolt teisele.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 30 külalist