RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Küsimusi? Probleeme?
kosmonaut
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 10
Liitunud: 22 Juun 2010, 10:09

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas kosmonaut » 23 Juun 2010, 18:08

dreysebud kirjutas:Võib peagi tulla küll. Võibolla oli niiöelda hoiatus hetkel. Võid kasti lahti võtta näiteks ja ära puhastada tolmust ka jne
2ra v6ta kast lahti ja 2ra puhasta tolmust!!!! Kui v6tad kast lahti pole enam garantii kehtiv. Praeguseks on garantii 3 RL jaoks 3 aastat.

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas Jack » 23 Juun 2010, 18:40

kosmonaut kirjutas:
dreysebud kirjutas:Võib peagi tulla küll. Võibolla oli niiöelda hoiatus hetkel. Võid kasti lahti võtta näiteks ja ära puhastada tolmust ka jne
2ra v6ta kast lahti ja 2ra puhasta tolmust!!!! Kui v6tad kast lahti pole enam garantii kehtiv. Praeguseks on garantii 3 RL jaoks 3 aastat.
2a eestist. 3a on vaid live toega maadele. ja Xbox 360 Slim versioonil on vaid 1a. Eestis peaks ka slimmile ikka 2a kehtima.
Palun ära räägi asjadest mida sa ei tea!
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

kosmonaut
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 10
Liitunud: 22 Juun 2010, 10:09

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas kosmonaut » 23 Juun 2010, 19:14

Jackinthexbox kirjutas:
kosmonaut kirjutas:
dreysebud kirjutas:Võib peagi tulla küll. Võibolla oli niiöelda hoiatus hetkel. Võid kasti lahti võtta näiteks ja ära puhastada tolmust ka jne
2ra v6ta kast lahti ja 2ra puhasta tolmust!!!! Kui v6tad kast lahti pole enam garantii kehtiv. Praeguseks on garantii 3 RL jaoks 3 aastat.
2a eestist. 3a on vaid live toega maadele. ja Xbox 360 Slim versioonil on vaid 1a. Eestis peaks ka slimmile ikka 2a kehtima.
Palun ära räägi asjadest mida sa ei tea!
Eestis on 3 aastat garantii 3 Punase Tule probleemile. 2ra aja inimesi segadusse poisu :-q

Kasutaja avatar
eddvin
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 254
Liitunud: 19 Apr 2010, 14:48
Asukoht: Keila/Tallinn

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas eddvin » 23 Juun 2010, 20:01

Eesti on siiski selline tore maa, kus pole ametlikku microsoft live tuge ja poed annavad max 2 aastat garantiid kogu tehnikale, kui ma ei eksi.
otsustasin teiega vaielda :D
Talking Bananas Can't Fly

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas dreysebud » 23 Juun 2010, 20:17

Nõustun Jackiga ja eddvin-iga. Ise ma rootsis ja live tuge vms ja mul siin 3aastat garantii. Eestis kõigil 2a kes eesti siseselt xboxi soetand.
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas DasMonx » 23 Juun 2010, 21:59

kosmonaut kirjutas: Eestis on 3 aastat garantii 3 Punase Tule probleemile. 2ra aja inimesi segadusse poisu :-q

Kahjuks oled sina see, kes asjadest ei tea.

3 aastat on Xbox launch maades [eesti see ei ole] ehk siis muidu on 1a, kuna Eesti on euroopa liidu liige, siis on kohustuslik 2a garantii.
RRoD 3a extra garantii Eestis ei kehti
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

kosmonaut
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 10
Liitunud: 22 Juun 2010, 10:09

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas kosmonaut » 25 Juun 2010, 12:16

DasMonx kirjutas:

3 aastat on Xbox launch maades [eesti see ei ole] ehk siis muidu on 1a, kuna Eesti on euroopa liidu liige, siis on kohustuslik 2a garantii.
RRoD 3a extra garantii Eestis ei kehti
Helistasin Xbox Supporti, et teha kindlaks, kas ma eksin v6i te ajate jura siin mulle ja mis ma vastuseks sain?


Poed v6ivad teile jura ajada, et see ei kehti, aga kui sa helistad supporti siis tullakse sulle koju ja v6etakse konsool Parandusse. :D

:-bd :!! :-*

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas Jack » 25 Juun 2010, 12:21

A kui sa juba supporti oled helistanud siis jaga meile kah eesti Xbox'i suporti numbrit. Mul oleks päris mitu konsooli sinna saata.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

kosmonaut
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 10
Liitunud: 22 Juun 2010, 10:09

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas kosmonaut » 25 Juun 2010, 12:51

Jackinthexbox kirjutas:A kui sa juba supporti oled helistanud siis jaga meile kah eesti Xbox'i suporti numbrit. Mul oleks päris mitu konsooli sinna saata.
Sellist numbrit kahjuks ei ole.

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas DasMonx » 25 Juun 2010, 13:20

jah, seda numbrit ei ole.

Ma olen töödanud Euroopa Xboxi ametlikus suppordis supervisorina. Ja ütlen sulle faktina, et see ei kehti.



[EDIT:] Kui sa supporti helistasid, kas sa ütlesid et asud väljaspoolt Xbox launch riike?

[EDIT 2:] Kuna ma tean, et mind ei usuta niikuinii, panen pildi Warranty Manualist

Vajalik tekst hakkab punktsit (A)

Ehk lühidalt, Microsoft ei paku eestis garantii-hooldust. Garantiid pakub müüa (nt: euronix, OnOff) ja Euroopa Liidu reeglitega peab garantii periood olema vähemalt 2a [mida eestis ka pakutakse].

RRoD 3a Garanatii on Microsofti poolt, seega siit järeldame, et eestis 3a RRoD garantiid ei saa :)


Niiet kui sul on mingit allikat/infot oma jutu tagamiseks palun postita see siia, mitte ära aja jama L-)
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Kasutaja avatar
wertyui0304
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1084
Liitunud: 31 Mär 2009, 18:06
Asukoht: Pärnu

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas wertyui0304 » 01 Juul 2010, 11:49

Ma ostsin oma xkasti Euronicsist ja poest öeldi et 2 aastat garantii ja paberitel ka kirjas et 2 aastat.

Kasutaja avatar
chokos
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 206
Liitunud: 14 Sept 2010, 14:58

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas chokos » 29 Sept 2010, 21:32

Kumb on hullem , kas rrod või e74?
Hell Yea

Q: What is the difference between a Ps3 and a whore?
A: Nothing, they both suck and empty your wallet!

Q:What's the difference between George w bush and a PS3?
A: George Bush is wanted.

Kasutaja avatar
Bonkers*
Algaja
Algaja
Postitusi: 85
Liitunud: 04 Apr 2010, 20:41
Asukoht: Taliin

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas Bonkers* » 22 Dets 2010, 22:58

juhtus selline asi täna, et lülitasin boxi sisse ja kõik nagu töötas ilusti, hakkasin panema "Play game", aga äkki konsool freezis. Pärast seda tegin kähku resu ja tuli 3 vilkuvat tuld. Proovisin seda koodi värkki, aga imelik asi on see, et ta annab erinevaid koode vahetvahel !? viimane mis ta andis oli 0022, vahepeal andis mingi 0101 ja on ka muid andnud. Mis teha?

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas EdragonXX » 23 Dets 2010, 09:29

kosmonaut kirjutas: Helistasin Xbox Supporti, et teha kindlaks, kas ma eksin v6i te ajate jura siin mulle ja mis ma vastuseks sain?

Poed v6ivad teile jura ajada, et see ei kehti, aga kui sa helistad supporti siis tullakse sulle koju ja v6etakse konsool Parandusse. :D
:-bd :!! :-*

Kas tõesti Eestis ainult 2 aastata garantiid? Saan loogikast aru küll miks ja kust see 2 aastat 3 asemel tekib, aga mõtlesin seda, et kui too xboxi omaja võtab kätte ostudokumendid jm. paberid (peavad olema inglise keelsed) ja läkitab oma xboxi siis UK'sse või soomevõi kuhu iganes, siis peaks ta oma 3'nda aasta ka ikka kätte saama? Lihtsalt koha pealt müüja käest saab ta kolme asemel 2.

Mis kosmonaudi helistamisesse xbox supporti puutub, siis seal käib asi nii:
1. helistad siis xbox supporti (ütleme et UK omasse?)
2. küsitakse andmeid, sealhulgas küsitakse Sinu asukohariiki
3. Juhul kui Sa ütled Estonia...
4. Saad järgmiseks vastuse: Eestile puudub support, ei saa aidata! piip-piip-piip

Sama asi juhtub kui üritad üle webi või e-maili teel suhelda. Nad on kohati nii lauajalad et kui Sul tuttavat kätt sees pole siis ühtegi vastust sellest vastusest kaugemale Sa ei saa. Seda Eesti asja olen kogenud omal nahal. Nimelt soovisin kunagi teada saada miks ma ei saa oma accoundi asukoha riiki muuta. Selgitasin neile et elasin kunagi Eestis (rohkem nad edasi ei lugenud peale estoniat), aga kolisin ära ja sooviks oma asukoha riiki õigeks panna. vastuseks tuli kolinal et Eestis supporti pole. Nu krdi lambad ma ei elagi Eestis ju. Lõpuks kui ma siis olin suutnud neile selgitada et inimesed KOLIVAD ja nad võivad juhuslikult kolida ka ühest riigist teise ja nad kinnitasid et jah nad mõistavad seda et tõesti võib nii olla. Aga asukoha riiki oma LIVE accoundil Sa muidugi ikkagi vahetada ei saa (nüüd uued live riigid saavad). Tehke uus account (sellest nad lambad jälle aru saada ei taha et nad oma LIVE süsteemiga natuke metsas ja uue accoundi tegemine ei lahenda probleeme vaid tekitab juurde, Aga point on selles et kohe kui nad kuulevad riiki millel puudub support teavitavad nad rõõmsalt "SUPPORT PUUDUB!" ja rohkem nad sinuga ei taha tegeleda. Sest teistsugust teksti neil kahjuks tegevusjuhiste ja vastuste paberil pole. :)

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas DasMonx » 23 Dets 2010, 12:04

tõsijutt edragon !

Mina olen olnud see agent teisel pool ja just täpselt nii ongi (Y)
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 28 külalist