Xbox360 live gold mure

Küsimusi? Probleeme?
Vasta
radza
Vaatleja
Postitusi: 6
Liitunud: 12 Okt 2013, 00:03

Xbox360 live gold mure

Postitus Postitas radza » 07 Juun 2015, 19:09

Tere. Mul sellne mure. Soovin tasuta mängu live goldiga ( games with gold) Mängu nimeks siis Just Cause 2. Aga kui panen allalaadima, siis ütleb sellise asja: '' Sorry, something went wrong. This isn't available for your region, or the file is corrupted, or we don't recognize the format.
Find more info by looking up status code 80150017 at www.xbox.com/errorhelp

Xbox oi ennem seda 2 kuud ühendamata ja ei mänginud üldse sellega. Ei oska nagu ise midagi peale hakata. Äkki on keegi kes aitab?

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Xbox360 live gold mure

Postitus Postitas taku » 07 Juun 2015, 20:26


xboxlivegold
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 10
Liitunud: 10 Juun 2015, 09:14

Re: Xbox360 live gold mure

Postitus Postitas xboxlivegold » 10 Juun 2015, 09:21

Tere

Kuna minu küsimuse teema haakub selle pealkirjaga, siis ma ei hakka uut teemat tegema ning küsin siin.
Minul on mure.
Nimelt proovisin eile tasuta 1 kuu trialit teha ning xboxi kodulehelt sain kenasti valida null hinnaga 1-kuuse triali. Lisasin õiged krediitkaardi andmed (aga panin maksja nime ja aadressid suvalt, kuskile Usasse). Kõik oli korras ja asi nagu õnnestus. Tuli ka e-mailile niiöelda arve sisuga, nagu oleksin selle 0-hinnaga ostu ära teinud ja lõpus on kirjas, et Estimated charge date: 09 June 2015.

Mõtlesin, et kõik on korras ja valmis. Xboxi kodulehel subscriptionite alla tekkis ka see kenasti ning seal oli kenasti võimalus see automaatne payment tühistada. Seda ma kohe ei teinud. Seejärel hakkasin aga mõtlema, et huvitav, miks mul mingit koodi pole mida xboxi sisestada, et seda tasuta kuud alustada ning logisin lõpuks ka kogemata xboxi lehelt välja. Tagasi sisse logides on aga subscriptionitest mu "ost" kadunud ning kuskil ei ole ühtegi märki (peale selle e-maili), et ma selle kuuse triali aktiveerisin (uuesti aktiveerida püüdes ütleb et on ära kasutatud).
Ainult minu billing andmed on alles ning kui neid kustutada püüan, siis ütleb et mul on aktiivne subscription ja neid ei saa muuta, enne kui olen selle automaatse maksmise tühistanud.

Küsimus, kas on oht et järgmisest kuust hakatakse mult ikkagi 9.99 dollarit igakuiselt maha võtma, kuigi see subscription ei tööta õigesti. Ja mis ma nüüd üldse tegema peaks? Kas on kellelgi mingeid soovitusi.

PS. Vabandan pika postituse eest

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Xbox360 live gold mure

Postitus Postitas taku » 10 Juun 2015, 11:05

Tuleta meelde mis riiki oma konto registreerisid ja vali lehe alt vasakust nurgast sama regioon.Õige regiooni puhul ilmub su tehing taas nähtavale.
Millest sa järeldad ,et see subscritption ei tööta kuidagi "õigesti". Kui makse läks läbi siis kõik töötab nii nagu peab.Kui automaatset uuendust maha ei ole võetud siis läheb järgmine kuu vastav summa automaatselt maha.
Maksekaardi saad eemaldada alles siis kui selle kaardiga tellitud live goldi kehtivus saab läbi.

xboxlivegold
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 10
Liitunud: 10 Juun 2015, 09:14

Re: Xbox360 live gold mure

Postitus Postitas xboxlivegold » 10 Juun 2015, 11:42

Tänan vastuse eest.

Muutsin riigi vastavaks (tegin seda juba ka eile) kuid ikkagi ei näita transactionite ega subscriptionsite all midagi. Subsciptionsite lehel pakub ikkagi live gold ostmist. Mitte kuskil pole ühtegi märget, et mul oleks see olemas.

Aga kui ta nüüd töötama peaks, kas mul ei lähe siis selleks ka koodi vaja, millega seda Xboxis endas ka aktiveerida?

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Xbox360 live gold mure

Postitus Postitas taku » 10 Juun 2015, 11:47

Eraldi aktiveerida ei olegi vaja. Live gold seotakse sinu kontoga. Logid selle sama kontoga konsooli sisse ja korras.

xboxlivegold
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 10
Liitunud: 10 Juun 2015, 09:14

Re: Xbox360 live gold mure

Postitus Postitas xboxlivegold » 10 Juun 2015, 12:02

Selge, proovin õhtul teha ka uue kasutaja. Äkki ostsin selle tasuta kuu kogemata USA regioonile.
Ja nagu ma aru saan, siis kui maksekaarti ei saa enne eemaldada, ei lase ta ka automaatset makset tühistada varem?

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Xbox360 live gold mure

Postitus Postitas taku » 10 Juun 2015, 12:20

Automaatse uuendamise saad maha võtta kohe.
Maksekaardi saad kustutada alles siis kui sellega tellitud live goldi aeg on lõppenud.

xboxlivegold
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 10
Liitunud: 10 Juun 2015, 09:14

Re: Xbox360 live gold mure

Postitus Postitas xboxlivegold » 10 Juun 2015, 12:29

Vot, selles probleem ongi, et seda kohta kust automaatset uuendust maha võtta ei eksisteeri enam. Alguses oli, aga peale väljalogimist kadus ära täiesti ning seetõttu kahtlustangi, et mingi jama on sellega. Kuna nagu ütlesin, MITTEMIDAGI pole kirjas kuskil sellekohta et mul oleks see Live Gold tasuta 1 kuu

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Xbox360 live gold mure

Postitus Postitas taku » 10 Juun 2015, 12:42

Kuna igal riigil on omad seadused ja paljudel ka oma valuuta siis on igal riigil/regioonil nö oma leht, mida saab valida xbox.com vasakust alt nurgast.Seda võib seal vahetada nii palju kui soovid aga kui ost pole sooritatud selle regiooni lehelt siis seda ka ajaloos ei kuvata.
Võid vaadata ka näiteks : https://commerce.microsoft.com/
Konsoolis näitab samuti tellimuse staatust.

xboxlivegold
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 10
Liitunud: 10 Juun 2015, 09:14

Re: Xbox360 live gold mure

Postitus Postitas xboxlivegold » 10 Juun 2015, 17:52

Sealt näen, et US konto all on minu krediitkaardi andmed. St siis, et tellimus sai tehtud US regiooni alt kodulehelt ja peaksin oma konsoolis tehtud kasutaja muutma US peale ning seejärel peaks kõik ideepoolest toimima?

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Xbox360 live gold mure

Postitus Postitas taku » 10 Juun 2015, 18:25

Ideepoolest peaks toimima asi kohe ,kui kaardimakse läheb läbi.
Et teada saada ,kas sul on kehtiv live gold. Proovi näiteks alla laadida Games with gold tasuta mängu.
Mis mõttes konsoolis tehtud kasutaja?On ainult 1 xbox live konto, millega logid nii konsooli kui ka xbox.com

xboxlivegold
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 10
Liitunud: 10 Juun 2015, 09:14

Re: Xbox360 live gold mure

Postitus Postitas xboxlivegold » 10 Juun 2015, 18:53

Xboxis kasutajat tehes registreerisin end Indiasse, kuna jälgisin mingit youtubei õpetust kuidas saaks tasuta Goldi, aga ilmselgelt oli see vananenud. Seejärel proovisin seda kodulehelt trialit, aga ilmselt valisingi kogemata USA ja sp ta ilmselt nüüd ei toimigi?

Vabandan, et niipalju küsimusi, aga see on natukene veider süsteem, pole sellise asjaga varem kokku puutunud ja eks ma ise ajasin selle ka keeruliseks. :D

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Xbox360 live gold mure

Postitus Postitas taku » 10 Juun 2015, 19:04

Kui valid kogemata usa ja kaardimakse läheb läbi siis peaks olema kontol live gold olemas.
Aga kui valid india? Mis siis subscriptioni all näitab?

xboxlivegold
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 10
Liitunud: 10 Juun 2015, 09:14

Re: Xbox360 live gold mure

Postitus Postitas xboxlivegold » 10 Juun 2015, 20:08

Kumbagi riigi all ei näita mitte midagi, see ongi kõige kummalisem ja seetõttu siia ka pöördusin.

Edit update: Sealt microsofti lehelt leidsin nüüd lõpuks selle subscriptioni üles. Kui nüüd ka ei tööta xboxi peal siis sealt (tundub, et) saab lihtsalt ära canceldada selle.

Sellegipoolest. Suur tänu abi eest!! :ymapplause: :ymapplause:

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 26 külalist