Kasutaja tegemine!

Küsimusi? Probleeme?
Vasta
dontfak
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 39
Liitunud: 21 Aug 2014, 19:30

Kasutaja tegemine!

Postitus Postitas dontfak » 21 Aug 2014, 19:40

Tere.
Olen siis uus xbox 360 kasutaja .
Tegi siis kasutaja ja siis tuli nagu asukoha valik. Kas tõesti ainult Soome saab aind valida ??
Et nagu Estonia puudub ? Valisin finland tegin kasutaja siis. Peale seda regasin siis Live ära. ENnem seda oli mul seal menüüs palju asju igast m2nge jne. Nüüd kui logisin sisse live kadus kõik ainult on Bing, home ,social, games, setting. HOME all ei ole midagi erilist. tühjus. Kui valin browse games siis saab aind kirjutada m2ngu nime ja yleval on tähestik. muidu peaks olema nagu seal "arcade, on demand, addons demos jne" aga mitte kui midagi kas asi võib olla selles, et kasutaja on katki ? et pean uue tegema ?

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Kasutaja tegemine!

Postitus Postitas taku » 21 Aug 2014, 19:54


dontfak
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 39
Liitunud: 21 Aug 2014, 19:30

Re: Kasutaja tegemine!

Postitus Postitas dontfak » 21 Aug 2014, 20:17

Nii panin siis country UK siis. Uurisin, et kui on USA siis saad 1 kuu tasuta gold . Kuid UK ei saa ma ültse aru mis teema seal on. Olen seal listis sees ja kui valin mängu siis näitab mingit RS mitte summat. Väga keeruline teema on :(

dontfak
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 39
Liitunud: 21 Aug 2014, 19:30

Re: Kasutaja tegemine!

Postitus Postitas dontfak » 21 Aug 2014, 20:17

Selles suhtes mis ise soovitate mis country siis olema pean ?

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Kasutaja tegemine!

Postitus Postitas taku » 21 Aug 2014, 20:35

Eelmises postituses andsin lingi kus kirjas levinumate regioonide eelised ja miinused.
Ei saa teie probleemi kirjeldusest aru .

dontfak
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 39
Liitunud: 21 Aug 2014, 19:30

Re: Kasutaja tegemine!

Postitus Postitas dontfak » 21 Aug 2014, 20:38

Nii täiendan ennast.
Panin regioon Ireland. Nii läksin siis kodulehe xbox.com logisin sisse. Tahtsin siis join gold live. tuleb ette siis see add cart ja seal saab lisaks ka 1 kuu tasuta. Nii kirjutan siis asjad 2ra ja kui valin State/Province siis ma ei tea mis sealt valida ütleb et vale asukoht. Kas ma pean siis panema valed andmed sinna ? Või mis teema on. Tegin õpetuse järgi aga ütleb vale!
Pean valima äkki siis riigi ja sealt otsima siis mingi linna ja suvalise aadressi ??

Kasutaja avatar
snaki
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 228
Liitunud: 20 Apr 2011, 11:16
Asukoht: Tallinn

Re: Kasutaja tegemine!

Postitus Postitas snaki » 21 Aug 2014, 20:41

dontfak kirjutas:Nii täiendan ennast.
Panin regioon Ireland. Nii läksin siis kodulehe xbox.com logisin sisse. Tahtsin siis join gold live. tuleb ette siis see add cart ja seal saab lisaks ka 1 kuu tasuta. Nii kirjutan siis asjad 2ra ja kui valin State/Province siis ma ei tea mis sealt valida ütleb et vale asukoht. Kas ma pean siis panema valed andmed sinna ? Või mis teema on. Tegin õpetuse järgi aga ütleb vale!
Pean valima äkki siis riigi ja sealt otsima siis mingi linna ja suvalise aadressi ??
See riik mis valisid suunakoodid ja linna peavad klappima riigiga, googelda valitud riigi/linna aadresse jne, miks sa siis soomet ei pannud?,
Pilt

dontfak
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 39
Liitunud: 21 Aug 2014, 19:30

Re: Kasutaja tegemine!

Postitus Postitas dontfak » 21 Aug 2014, 20:45

kuna soome all ei ole nagu mitte kui midagi. Tühjus on see home ja games värk! või ma saan valesti aru hetkel?

dontfak
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 39
Liitunud: 21 Aug 2014, 19:30

Re: Kasutaja tegemine!

Postitus Postitas dontfak » 21 Aug 2014, 20:50

eba normaalne :D
This payment option won't work. Use a different or new way to pay. If you have questions, please ask your bank.

Muidu töötab kõik hästi!

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Kasutaja tegemine!

Postitus Postitas dreysebud » 22 Aug 2014, 05:08

Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist