Xbox või traktor?

Küsimusi? Probleeme?
Vasta
Kasutaja avatar
Sidrun³
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 28
Liitunud: 15 Juul 2013, 17:53
Asukoht: Tallinn

Xbox või traktor?

Postitus Postitas Sidrun³ » 03 Juun 2014, 12:26

Mu Xbox 360 teeb sellist häält, et hirmus on kuulata.

See hääl on selline konstante üürgamine ning on väga häiriv ja igahetk on tunne, et nüüd midagi plavatab. Kuna ma ise ekspert tehnika alal pole, siis kirjeldan olukorda ja loodan, et keegi oskab selgitada, mis mu xboxil viga on.

Nimelt, kui mängida mõnda digitaalset mängu (marketist alla tõmmatud, koodiga aktiveeritud vms), siis on Xbox rahuldavalt vaikne (mitte täiesti hääletu, aga ei häiri). Aga kui sisestada plaadi peal olev mäng, siis teeb tõesti väga hirmuäratavat lärmi ja nii koguaeg, kui plaat sees on ja mäng käib.

Täpsemalt väga kirjeldada ei oska. Lärm ise võib valjeneda ka aegajalt ning et see mängukogemust liialt ei segaks, olen kasti peale pannud pudeli, milles paarsada ml vett sees on. Pudel vajutab natukene seda korpust alla ja ju siis pressib mingi lahtiläinud koha(?) kokku ja kast teeb pisut vähem lärmi (kuid lärm on ikka äärmiselt vali).

Kas annab midagi ise ära teha või on pigem mõtekas garantiisse viia? Garantiid peaks veel olema selle kuu lõpuni.
Aitäh!

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Xbox või traktor?

Postitus Postitas CtV15 » 03 Juun 2014, 13:36

Plaadi peal olev mäng on kettale installitud? Kui mitte, siis konsool loeb mängu plaadi pealt ja seetõttu võibki teha suuremat lärmi.
Pilt

Kasutaja avatar
Sidrun³
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 28
Liitunud: 15 Juul 2013, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: Xbox või traktor?

Postitus Postitas Sidrun³ » 03 Juun 2014, 16:54

CtV15 kirjutas:Plaadi peal olev mäng on kettale installitud? Kui mitte, siis konsool loeb mängu plaadi pealt ja seetõttu võibki teha suuremat lärmi.
On plaadi peal kõik mängud ja installin praegult kettale ühte, kuigi ka see ei taha mul õnnestuda kuidagi. Teen kõik nii nagu vaja, aga jääb mulje nagu mängiks ikkagi plaadi pealt. Hääl ei kao kuhugi ja sihukene tunne, nagu kuuleks et plaat seal sees keerleb.

Otsisin netist abi natukene ja proovin kas saab kuidagi mängu korralikult installitud.

Tänan nõuande eest! (Y)

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Xbox või traktor?

Postitus Postitas CtV15 » 03 Juun 2014, 17:07

Milles probleem installimisel? Annab mingi veateate/stoppab vms?
Pilt

Kasutaja avatar
Sidrun³
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 28
Liitunud: 15 Juul 2013, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: Xbox või traktor?

Postitus Postitas Sidrun³ » 03 Juun 2014, 17:22

CtV15 kirjutas:Milles probleem installimisel? Annab mingi veateate/stoppab vms?
Ei midagi sellist. Installin lihtsalt ära, saab 100% täis ja kui hakkan mängima, siis hakkab ka xbox karjuma. Samas proovisin igaksjuhuks ka üht digitaalset mängu ning see jooksis täies vaikuses.

Nii et ma kardan, et kuskil installimises see viga on.

Netist lugesin, et osad said sarnasest probleemist jagu, kui enne installimist tegid clear cache või logisid välja või updatesid mängu ära ja logisid välja. Nüüd proovin seda viimast, eelnevad ei toiminud.

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Xbox või traktor?

Postitus Postitas CtV15 » 03 Juun 2014, 17:49

Kaua sa seda mängu proovisid mängida, mis on plaadiga ning kettale installitud? Veidike aega alguses ta loebki midagi plaadilt isegi siis, kui sa oled selle kettale installinud. Ehk mingi minutikene või midagi sellist. Peale seda saab rahulikult.
Pilt

Kasutaja avatar
Sidrun³
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 28
Liitunud: 15 Juul 2013, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: Xbox või traktor?

Postitus Postitas Sidrun³ » 03 Juun 2014, 18:01

CtV15 kirjutas:Kaua sa seda mängu proovisid mängida, mis on plaadiga ning kettale installitud? Veidike aega alguses ta loebki midagi plaadilt isegi siis, kui sa oled selle kettale installinud. Ehk mingi minutikene või midagi sellist. Peale seda saab rahulikult.
Ohsaraisk, jäigi vait :D

Kuskil minutikese vist pidi ootama jah, olin ennem pisut liiga kärsitu.

Suured tänud kiire abi ja tulemuslike nõuannete eest! ;) (Y)

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 98 külalist