Mängude mängime ilma plaadita

Küsimusi? Probleeme?
Vasta
kkevin321
Vaatleja
Postitusi: 3
Liitunud: 27 Mär 2013, 18:06

Mängude mängime ilma plaadita

Postitus Postitas kkevin321 » 05 Apr 2013, 18:07

Tervist!

Küsimus oleks selline, et kuidas ma saan mängida mänge ilma plaadita kui mul pole moditud xbox? Mul on originaal mängu plaat ja mälupulk. Panin xboxi tööle, installisin xboxis mängu mälukale ja sooviksin kuidagi mängida ilma plaadita. Kuulsin, et ainult kõvakaga saab teha nii, et paned plaadi korraks sisse ja kui mängid siis pole enam vaja. Kas saab midagi taolist teha ka mälupulgal?

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Mängude mängime ilma plaadita

Postitus Postitas dreysebud » 06 Apr 2013, 08:34

ilma modimatta ei saa. Mängu alustamiseks on vaja ikkagi originaal plaat korra sisestada. Kuid mõtekas on alati mäng installida hdd-le kuna hoiab sellega dvd romi pidevast tööst ehk siis ka eluiga nii öelda pikem ja samuti hoiab ka plaadi seisukorda ja ka xbox ise vaiksem mängides.
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

kkevin321
Vaatleja
Postitusi: 3
Liitunud: 27 Mär 2013, 18:06

Re: Mängude mängime ilma plaadita

Postitus Postitas kkevin321 » 06 Apr 2013, 11:01

Kas peab olema ainult xbox slimile mõeldud kõvakas või saab ka mingeid odavamaid variante kasutada?

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Mängude mängime ilma plaadita

Postitus Postitas dreysebud » 06 Apr 2013, 12:53

Abiks see ehk: http://www.neowin.net/forum/topic/11077 ... 4gb-model/" onclick="window.open(this.href);return false;
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

kkevin321
Vaatleja
Postitusi: 3
Liitunud: 27 Mär 2013, 18:06

Re: Mängude mängime ilma plaadita

Postitus Postitas kkevin321 » 08 Apr 2013, 17:24

Sain soetatud siis Xboxi 320GB kõvaketta, installisin Halo 4 peale, panin käima ja proovisin mängida. Võtsin plaadi välja ja mäng läks kinni. Kas ma siis sain valesti aru, et seda moodi mängida ei saa kui mängu tööle pannes plaadi välja võtad?

Kasutaja avatar
end889
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 455
Liitunud: 18 Aug 2010, 21:32
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Mängude mängime ilma plaadita

Postitus Postitas end889 » 22 Apr 2013, 14:58

kkevin321 kirjutas:Sain soetatud siis Xboxi 320GB kõvaketta, installisin Halo 4 peale, panin käima ja proovisin mängida. Võtsin plaadi välja ja mäng läks kinni. Kas ma siis sain valesti aru, et seda moodi mängida ei saa kui mängu tööle pannes plaadi välja võtad?

miks sa mängimise ajal üldse peaks plaadiga mööda tuba ringi jooksma....kui plaadi välja võtad läheb jh automaatselt kinni....see sellepärast vast et kui mängu tahad vahetada....kuigi ma siiski ei leia põhjust et miks plaat peaks mängimise ajal väljas olema
Bensiiniga võid pintsleid pesta. Diislis peitub jõud!

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Mängude mängime ilma plaadita

Postitus Postitas Shade » 22 Apr 2013, 15:46

kkevin321 kirjutas:Sain soetatud siis Xboxi 320GB kõvaketta, installisin Halo 4 peale, panin käima ja proovisin mängida. Võtsin plaadi välja ja mäng läks kinni. Kas ma siis sain valesti aru, et seda moodi mängida ei saa kui mängu tööle pannes plaadi välja võtad?
Ega siis Microsoft loll ei ole - nii see asi ikka ei toimi, et jooksed sõbra juurde, laenad hunniku mänge ja siis installid ja viid tagasi ja mängid. Plaat peab sees ikka olema. Muidu ei oleks ju mängude müügil mingit mõttet - kamba peale ostetakse üks mäng ja kõik
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Majestic-12 [Bot] ja 112 külalist