Ei saa DLC'd alla laadida. :algajale abi palun

Küsimusi? Probleeme?
Vasta
sirka32
Vaatleja
Postitusi: 6
Liitunud: 06 Jaan 2013, 01:17

Ei saa DLC'd alla laadida. :algajale abi palun

Postitus Postitas sirka32 » 06 Jaan 2013, 01:33

Olen poja ema (täiesti mänguvõhik). Poeg soetas omale mõni päev tagasi xboxi ja kauaigatsetud mängu mx vs atv alive.Mängu vahel paber kus peal kood millega arvab ta saaks ta ligipääsu teatud krossiradadele (James Steward) aga teeme kõik nagu õpetuses öeldud ometi ütleb ikka et invalid kood. Vot ei saa aru kus me midagi valesti teeme või tegemata jätame...või kas üldse annab see kood mingi õiguse rohkematele radadele pääseda? Kas peab omama ka gold staatust? Ilmselt ei oska ma nüüd ka nii täpselt seletada milles minu probleem on #-O aga äkki keegi sai aru ja oskab ka vastata!

Ette tänades,

sirka

Sandor
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 05 Mai 2011, 20:17

Re: algajale abi palun

Postitus Postitas Sandor » 06 Jaan 2013, 17:49

Osade koodidega mis mängudega tulevad peab mängus sees selle niiöelda aktiveerima.
Ja kas mäng oli kiles kui ostsite või oli kasutatud?

sirka32
Vaatleja
Postitusi: 6
Liitunud: 06 Jaan 2013, 01:17

Re: algajale abi palun

Postitus Postitas sirka32 » 06 Jaan 2013, 20:04

mäng kiles, uus!

Kasutaja avatar
Skorpion1112
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 266
Liitunud: 02 Okt 2012, 23:12
Asukoht: Tallinn

Re: algajale abi palun

Postitus Postitas Skorpion1112 » 06 Jaan 2013, 21:12

sirka32 kirjutas:Olen poja ema (täiesti mänguvõhik). Poeg soetas omale mõni päev tagasi xboxi ja kauaigatsetud mängu mx vs atv alive.Mängu vahel paber kus peal kood millega arvab ta saaks ta ligipääsu teatud krossiradadele (James Steward) aga teeme kõik nagu õpetuses öeldud ometi ütleb ikka et invalid kood. Vot ei saa aru kus me midagi valesti teeme või tegemata jätame...või kas üldse annab see kood mingi õiguse rohkematele radadele pääseda? Kas peab omama ka gold staatust? Ilmselt ei oska ma nüüd ka nii täpselt seletada milles minu probleem on #-O aga äkki keegi sai aru ja oskab ka vastata!

Ette tänades,

sirka
Te pole ainuke kellel see probleem on.Endal oli sama jama ning proovisin googlest abi saada,aga tulutult : / See probleem veel paljudel nii xboxi kui ka ps3 peal.
Pilt

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: algajale abi palun

Postitus Postitas Shade » 07 Jaan 2013, 09:27

Ehk on kusagil kirjas ka see kaua koodi kestvus on? Tihti on probleemiks ka see, et kaasas olevad koodid aeguvad.

Lisaks mis riigi alla on XBOX Live account tehtud?
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

sirka32
Vaatleja
Postitusi: 6
Liitunud: 06 Jaan 2013, 01:17

Re: algajale abi palun

Postitus Postitas sirka32 » 07 Jaan 2013, 18:25

registreerisime soome alla... kas see halvasti :( aegumiskuupäeva ei leia, kas sellel mingi kindel koht kuskil?

alexp2dra
Vaatleja
Postitusi: 7
Liitunud: 23 Dets 2012, 22:03

Re: algajale abi palun

Postitus Postitas alexp2dra » 12 Jaan 2013, 18:45

Tere
Mul selline probleem, et kui xboxi sain oli vaja millalgi see billing informatsioon panna ja nüüd ma sain goldi 12 kuuks mis ma teisele kasutajale registreerisin kuna esimese kasutaja billing informatsioon oli vale ja kui tahtsin muuta seda ei tulnud pass meelde ja nüüd ongi selline pass mida ma ei tea.kui keegi aru sai siis palun aidake kui annab aidata

sirka
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 11
Liitunud: 06 Jaan 2013, 01:14

Re: algajale abi palun

Postitus Postitas sirka » 12 Jaan 2013, 23:09

algaja sirka lahendas oma probleemid selleks korraks ära :) Tänud kõigile nõuandjatele :)

FcBarca91
Vaatleja
Postitusi: 1
Liitunud: 04 Veebr 2013, 00:33

Re: algajale abi palun

Postitus Postitas FcBarca91 » 04 Veebr 2013, 00:53

Niii tekkis selline küsimus, et sooviks onlainis mängida fifa 13t , mis mul vaja läheb kas Goldi ja punkte või saab aint goldiga hakkama ? :p

Kasutaja avatar
AivarP
Liige
Liige
Postitusi: 122
Liitunud: 20 Sept 2011, 05:36
Asukoht: Harju mk

Re: algajale abi palun

Postitus Postitas AivarP » 04 Veebr 2013, 06:51

FcBarca91 kirjutas:Niii tekkis selline küsimus, et sooviks onlainis mängida fifa 13t , mis mul vaja läheb kas Goldi ja punkte või saab aint goldiga hakkama ? :p
MS punktid on mõeldud mängude ja avatari vidinate ostmiseks, seega saab ainult goldiga!
Pilt

EvoX
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 642
Liitunud: 27 Nov 2011, 01:41
Asukoht: Põlva

Re: algajale abi palun

Postitus Postitas EvoX » 04 Veebr 2013, 17:03

FcBarca91 kirjutas:Niii tekkis selline küsimus, et sooviks onlainis mängida fifa 13t , mis mul vaja läheb kas Goldi ja punkte või saab aint goldiga hakkama ? :p
Kui online pass on olemas siis saad hakkama jah ainult Goldiga! :) Aga kui online passi ei ole siis tuleks muretseda 800msp ja osta see kood live marketplacest!

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Majestic-12 [Bot] ja 109 külalist