Online Safety Settings

Küsimusi? Probleeme?
Suletud
Kasutaja avatar
Stewie
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 322
Liitunud: 24 Dets 2010, 20:47

Online Safety Settings

Postitus Postitas Stewie » 04 Sept 2011, 10:56

Tervist!

Probleem seisneb siis selles, et olen unustanud parental passwordi, mille pidin mingitel põhjustel peale panema. Selle tulemusena ei saa ma live's mõningaid asju vaadata/mängida. Olen proovinud igati passwordi meelde tuletada, aga asjatult. Eile sai proovitud ka xbox.com'i kaudu parent settinguid muuta ning seal avastasin, et sisse peaks saama logida ainult hotmail/live.com meili aadressiga. Siinkohal tekkis uus probleem - enda parent email on tehtud yahoo konto peale ja sellega proovida sisse logida tundus veelgi mõttetum.
Siin kohal paluks abi - keegi oskab aidata parental password recovery'da või seda üldse maha võtta nii, et ei peaks tegema uut live'i kasutajat? // Hetkel Teen account, oleks vaja Adulti peale saada seda. //
(PS! Olen proovinud ka erinevaid nupu kombinatsioone, mis pole kas aidanud või ma olen need sisestanud valesti ning vales kohas)


Pilt ka, mis ütleb, et läheb vaja live ID:
Pilt
[align=center]Harvey
I have to say, he looks good.
Jessica
Being a prick keeps you handsome.[/align]

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Online Safety Settings

Postitus Postitas Jack » 04 Sept 2011, 12:24

Live id võib olla ükskõik mis emailiga tehtud. yahoo või hot või mail.ee vahet ei ole.

Kuidas eemaldada
http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=485368
Ja siis loe veel
http://forums.xbox-scene.com/index.php? ... l+controls

Kui ei aita helista MS'i
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
Stewie
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 322
Liitunud: 24 Dets 2010, 20:47

Re: Online Safety Settings

Postitus Postitas Stewie » 04 Sept 2011, 13:24

Need on juba läbi loetud, alguses väga ei tahtnud kõvaketast eemaldada, aga uurisin nüüd ja tundub ime lihtne. Hiljem postitan, kas õnnestus.
[align=center]Harvey
I have to say, he looks good.
Jessica
Being a prick keeps you handsome.[/align]

Kasutaja avatar
Stewie
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 322
Liitunud: 24 Dets 2010, 20:47

Re: Online Safety Settings

Postitus Postitas Stewie » 04 Sept 2011, 16:11

Ei saanud soovitud tulemust. Loodan, et õpetus pidi tegema ikka seda mida ma soovisin(eemaldama parental emaili minu kasutaja pealt). Kui nii oligi, siis mina seda maha ei saanud, tegin kõik õpetuse järgi, aga olen samas kohas tagasi ikka.[Koodina kasutasin (LT,RT,X,Y,LB,RB)+(Y,A,RT,Any D pad direction), mis avab vastava akna, kus küsitakse, kas soovin taastada konsooli algseadmed, täpselt nagu õpetuses vaja oli.]


// Tundub, et toimus mööda rääkimine. Probleem ei olnud selles, et mina või mu vanemad on pannud konsoolile 4 ühikulise parooli, vaid selles, et ma ei saa muuta Online Safety Settinguid(vaja läheb emaili ja parooli, mida ma ei juhtu mäletama).
[align=center]Harvey
I have to say, he looks good.
Jessica
Being a prick keeps you handsome.[/align]

Kasutaja avatar
Stewie
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 322
Liitunud: 24 Dets 2010, 20:47

Re: Online Safety Settings

Postitus Postitas Stewie » 04 Sept 2011, 16:59

Samuti oli mul Live ID osas õigus. Live ID ei saa olla suvaline email nagu näiteks yahoo, mail jms.
Tõestus on siin:
Pilt

Ei saa eriti aru, miks ta küsib minult Live ID just, kui parent email ei pidanud olema hotmail/live.com lõpuline. Samuti proovisin seda emaili, mis on n-ö minu oma sellel kasutajal ja sellega ta sisse ei logi(tegu on Live ID emailiga).

Kui keegi arvab, et ma kogu posti, siis võin niipalju öelda, et kui probleem on lahendatud võib selle teema kustutada ning mu postiarv väheneb taas endiseks. Püüan lihtsalt probleemi osas abi saada.
[align=center]Harvey
I have to say, he looks good.
Jessica
Being a prick keeps you handsome.[/align]

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Online Safety Settings

Postitus Postitas DasMonx » 04 Sept 2011, 19:36

...

WLID võib olla ükskõik milline

kuid "@yahoo.com" on tõesti vale, samamoodi nagu "@hotmail.com"


ma midagi otseselt soovitada ei oska kahjuks, võid proovida tukke helistada või kui väga kellad siis uus kasutaja tõepoolest


ja me ei muretse su postcoundi pärast :)
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Kasutaja avatar
Stewie
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 322
Liitunud: 24 Dets 2010, 20:47

Re: Online Safety Settings

Postitus Postitas Stewie » 04 Sept 2011, 20:10

Okei, läheneme siis teisiti. Kust ma saaksin teada, millise parent emaili ma panin?
Ja sisselogimisel on mul see yahoo email juba ette antud, võimalus, et see on selle lihtsalt salvestanud varasemast sisselogimise üritusest?
[align=center]Harvey
I have to say, he looks good.
Jessica
Being a prick keeps you handsome.[/align]

Kasutaja avatar
Stewie
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 322
Liitunud: 24 Dets 2010, 20:47

Re: Online Safety Settings

Postitus Postitas Stewie » 05 Sept 2011, 15:23

Võib lukku panna ning arhiivi toppida, kui teil selline asi siin on.

Lõpplahendus: Tegin uue kasutaja ning igaks juhuks panin kirja teele, et äkki on võimalus veel kuidagi vana kasutajaga jätkata, aga seda aeg näitab.
[align=center]Harvey
I have to say, he looks good.
Jessica
Being a prick keeps you handsome.[/align]

Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 97 külalist