Esimene Xbox

Küsimusi? Probleeme?
EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Esimene Xbox

Postitus Postitas EdragonXX » 04 Jaan 2011, 23:23

rannu kirjutas:Ma sain BF:BC2 ja Halo Reach ,aga need ostsin eraldi.

Voucherite kohta ei tea midagi.
Muidu IIRIMAA suht 2ge koht.
Loomaaed on Dublin haigelt suur. :D :D :D :D

(Sorry kui teemast k6rvale kaldun)
Hmm. üldiselt SMYTHSI pakkumistes on alati 2+2 mängu juures..

Aga loomaaed Dublinis on nutune minu arvamuse kohaselt (nad ise on meeletult uhked oma loomaaia üle) :). Aga suht sama suur kui Tallinna loomaaed. Ainult olukord on parem loomadel ja paremini korraldatud / ehitatud. Aga KARUSID POLE! Krt isegi Tallinna loomaias on karud olemas. Mis loomaaedadesse puutub, siis soovitan igalühel vähemalt korra elus ära käia Berliini loomaias (meeletult suur ja meeletult palju erinevaid loomi). Berliini loomaaed on meie laste vaieldamatu lemmik. Kuulub kohustusliku kava juurde iga Berliini käigu juures. :)

rannu
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 295
Liitunud: 18 Aug 2010, 22:13
Asukoht: Tallinn

Re: Esimene Xbox

Postitus Postitas rannu » 04 Jaan 2011, 23:28

Smyths netilehekyljel kyll ei ole n2ha yhtegi.http://www.toys.ie/Consoles-!WSCAT206-subcat.aspxJu ainult poodides need pakkumised.
Krt oleks v6ind kysida sugulase k2est et ostaks koos m2ngudega. :-\ :-\


Mulle meeldibki Dubliniloomaaed rohkem sest seal on loomadel sitaks nagu ruumi.Tallinna Loomaaias on loomadel shitaks v2he ruumi.

Suphakhuul
Algaja
Algaja
Postitusi: 64
Liitunud: 28 Dets 2010, 19:33

Re: Esimene Xbox

Postitus Postitas Suphakhuul » 05 Jaan 2011, 00:18

Olin hiljuti samasuguse valiku ees, otsustasin 4gb-se kasuks ja lisasin sinna oma välise kõvaketta, niisiis ruumi 20 giga kokku (xkast lubab ükskõik mis usb mälu korral kasutada vaid 16 giga.. noh et ikka rohkem raha neile jääks, muidu kasutaks kõik random firmade mälusid) .. Hetkel on nii, et 2 mängu installitud kettale, vajadusel mahuks kindlasti ka kolmas .. Ja kui tuleb päevakorda mõni uus mäng, saab vana alati maha lasta .. saved jäävad siiski alles. Nagunii aktiivselt üle 3 mängu ei mängi, IMO.


Loomaaiavärgiga seoses, Kinectimals on vinge värk?

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Esimene Xbox

Postitus Postitas EdragonXX » 05 Jaan 2011, 11:29

Suphakhuul kirjutas:Olin hiljuti samasuguse valiku ees, otsustasin 4gb-se kasuks ja lisasin sinna oma välise kõvaketta, niisiis ruumi 20 giga kokku (xkast lubab ükskõik mis usb mälu korral kasutada vaid 16 giga.. noh et ikka rohkem raha neile jääks, muidu kasutaks kõik random firmade mälusid) .. Hetkel on nii, et 2 mängu installitud kettale, vajadusel mahuks kindlasti ka kolmas .. Ja kui tuleb päevakorda mõni uus mäng, saab vana alati maha lasta .. saved jäävad siiski alles. Nagunii aktiivselt üle 3 mängu ei mängi, IMO.


Loomaaiavärgiga seoses, Kinectimals on vinge värk?

Oot oot oot. Ma ei ole ise kordagi välist ketast taha pannud (kuna ta rsk tahab formateerida kogu ketta seepeale xboxi jaoks, ehk siis variant et topin sinna midagi peale ja kasutan arvutis ja xboxis üheaegselt ei tööta), aga see millest Sa räägid too 20giga selle fixis Microsoft eelmise aasta suvel ära ja minu teada võid Sa sinna nüüd terve terabaidise kõvaketta taha panna (1TB ketas maksab hetkel umbes 60 euri).

Kinectanimals, jack ütles et pidavat hea olema.. Eks peab poistele siis lõpuks mingi aeg ostma. Krt need Kinecti mängud ei taha kuidagi hinda kukutada..

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Esimene Xbox

Postitus Postitas Shade » 05 Jaan 2011, 11:40

Edragon - fixi sai see, et saad kasutada filmide, muusika ja pildite ladustamiseks suuremat HDD-d ja seda siis läbi xboxi vaadata. Kuid kui tahad kasutada välist hdd just selleks puhuks, et installida sinna mänge ja muud sellist, siis võtab xbox kasutusele ainult 16GB ja mitte rohkem. Muidu ei oleks ju mõttet 250GB versiooni üldse toota
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Wedur
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 22
Liitunud: 06 Jaan 2011, 14:59

Re: Esimene Xbox

Postitus Postitas Wedur » 07 Jaan 2011, 11:53

Tere siis ka minu poolt...ka sai just uus xbox muretstud (esimene, 4gb), muidu pc vend old ja mõtsin siin ka ühineda et sellest live asjast väha sotti saada.
Tekkis selline küsimus et sain aru nagu et kuu aega saan tasuta live nüüd aga kas seal sees ei peaks olema ka online mängimine ja filmide vaatamine tasuta...eile proovisin nba 2k11 mängida aga võrgus ei saanud ja filmide eest taheti raha...shiiit millestki suutsin vist ikkagi valesti aru saada...

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Esimene Xbox

Postitus Postitas EdragonXX » 07 Jaan 2011, 12:17

Wedur kirjutas:Tere siis ka minu poolt...ka sai just uus xbox muretstud (esimene, 4gb), muidu pc vend old ja mõtsin siin ka ühineda et sellest live asjast väha sotti saada.
Tekkis selline küsimus et sain aru nagu et kuu aega saan tasuta live nüüd aga kas seal sees ei peaks olema ka online mängimine ja filmide vaatamine tasuta...eile proovisin nba 2k11 mängida aga võrgus ei saanud ja filmide eest taheti raha...shiiit millestki suutsin vist ikkagi valesti aru saada...
Jah kui Sa esimest korda ennast LIVE's registreerid siis saad kuuks ajaks GOLD memberiks. (vaata kas Sul on GOLD või SILVER, Sinu jutu põhjal tundub et SILVER). Ahjaa ja aeg ei hakka tiksuma mitte hetkest mil Sa xboxi kaudu livesse logid (kasutaja teed) vaid sellest hetkest mil konto lood (ükskõik kus seda tegid, näiteks arvutis). Ehk siis minu puhul hea näide. Kuna minu LIVE account oli loodud 10 aastat tagasi juba siis xboxi kaudu sisse logides ei pakutud mulle mitte mingisugust tasuta gold membershipi :)

Mis filmidesse puutub (ZUNE? või midagi muud?) siis ZUNE's küsitakse MS pointse filmi vaatamiseks / alla laadimiseks.. Sky vist on ainuke kes küsib otse raha ühekordse filmide ja saadete alla laadimsie eest (50 senti kuni 1.50 euri).

NB! Väidetavalt saad 4 korda teha uue kasutaja millele antakse 1 kuuks gold. Kuid gamertagi vahetamine vajadusel maksab 800 MS pointsi. Ja kui kogud sõpru omale, siis accoundi vahetamisel arvesta sõprade / tuttavatega (nad pole eriti sillas kui Sa kogu aeg uue kasutaja teed. Gamertagi muutmine sõpru ei sega ei häiri (kui just välja arvata see kui Sul on hunnik sõpru ja siis neist paar muudavad gamertagi ja ei informeeri sellest, tuleb tükk aega nuputada kes too on ja kuidas listis on.. :) ).

Wedur
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 22
Liitunud: 06 Jaan 2011, 14:59

Re: Esimene Xbox

Postitus Postitas Wedur » 07 Jaan 2011, 12:49

tänud asjaliku vastuse eest...kus juures see gamertag on mul jah mingi suvel vist tehtud, aga mul üks veel eks ma proovin sellega täna uuesti, sellega peaks ju gold siis ikkagi olema kuna see mingi 2 nädalat vist old aint...kus juures demosid sain selle vanema kontoga tõmmata küll niisama...
ja selline asi weel et vaatan teil siin mingid koos mängimise üritused, võtaks ka osa meeleldi aint tahaks teada millise mängu peaks muretsema ( modern warfare2, bad company 2 vms) mis need popimad siin on...? endal aint nba praegu

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Esimene Xbox

Postitus Postitas EdragonXX » 07 Jaan 2011, 16:44

Wedur kirjutas:tänud asjaliku vastuse eest...kus juures see gamertag on mul jah mingi suvel vist tehtud, aga mul üks veel eks ma proovin sellega täna uuesti, sellega peaks ju gold siis ikkagi olema kuna see mingi 2 nädalat vist old aint...kus juures demosid sain selle vanema kontoga tõmmata küll niisama...
ja selline asi weel et vaatan teil siin mingid koos mängimise üritused, võtaks ka osa meeleldi aint tahaks teada millise mängu peaks muretsema ( modern warfare2, bad company 2 vms) mis need popimad siin on...? endal aint nba praegu
Demosid (välja arvatud värsked ja special demod esimesed 24-48h) ja uudiseid ja sõnumeid saata (xbox.com saidil ainult sõnumid ei toimi kui goldi pole) ja muud sarnast saadki ka silver kontoga.. Ja marketplacest asju saab ka osta silver kontoga.

Kasutaja avatar
jon
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 29
Liitunud: 02 Veebr 2011, 21:41
Asukoht: Tartu

Re: Esimene Xbox

Postitus Postitas jon » 02 Veebr 2011, 21:58

Tere ka minu poolt. Olen samuti esimese xboxi otsingul. Jäi ka amazon.co.uk silma, kuid tekkis küsimus, kuidas garantiiga on. Kui miski jama konsoolil ilmneb, kuhu ma siis peaksin pöörduma? Saatma neile tagasi või lihtsalt ise vaatama, kus remontida saab siin Eestis.
Ahjaa, veel üks küsimus, seoses amazoniga, kui olen krediitkaardi andmed sisestanud (nö. lisanud kaardi) ja enne lõplikut maksmist paremal ekraaniserval olevas kastis "total" ongi nö. lõpparve VÕI eestisse saatmisel ilmenvad veel lisakulutused, mingit "üllatused", mida enne ei näidanud.
Vabandan, kui segane jutt ja rumalad küsimused said.

PS! Asjalik foorum teil (Y)

Tänan.
Pilt

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Esimene Xbox

Postitus Postitas EdragonXX » 02 Veebr 2011, 22:50

jon kirjutas:Tere ka minu poolt. Olen samuti esimese xboxi otsingul. Jäi ka amazon.co.uk silma, kuid tekkis küsimus, kuidas garantiiga on. Kui miski jama konsoolil ilmneb, kuhu ma siis peaksin pöörduma? Saatma neile tagasi või lihtsalt ise vaatama, kus remontida saab siin Eestis.
Ahjaa, veel üks küsimus, seoses amazoniga, kui olen krediitkaardi andmed sisestanud (nö. lisanud kaardi) ja enne lõplikut maksmist paremal ekraaniserval olevas kastis "total" ongi nö. lõpparve VÕI eestisse saatmisel ilmenvad veel lisakulutused, mingit "üllatused", mida enne ei näidanud.
Vabandan, kui segane jutt ja rumalad küsimused said.

PS! Asjalik foorum teil (Y)

Tänan.

Eestis olles vist on garantiiga nii (kui amazonest näiteks ostad), et saadas UK supporti koos arvedokumentidega. Eelnevalt lepid muidugi kokku ja küsid telefoni teel omale support numbri / koodi mille oma xboxiga kaasa pead panema. Või muidugi võid ka otsida kedagi eestis kes korda teeks (garantii väliselt). Võid Jackilt alati uurida garantiiväliste remontide kohta.
NB! postipaki saatmine (üks xbox) UK'sse maksab tõenäoliselt umbes 50 euri. Aga muidugi kui tõesti garantii järele vajadus, siis võid alati teha sellist trikki et helistad kohalikku Eesti Microsoftile ja räägid et ostsid UK'st xboxi aga nüüd näe garantiid vaja. Kui õnneks läheb siis nad toimetavad ja saadavad ise edasi. :) Muude kompaniidega selline asi toimib tänu EU garantiid sätestavatele seadustele. :)


amazon.co.uk TOTAL ongi total. Kui Sa oma totalit silmitsed siis seal juures eelnevalt on kirjas xbox + saatmiskulud (vastavalt Sinu aadressile ja riigile siis, nii et kui seal postikulud juures siis juba õiged kulud, kuna UK siseselt on amazonest tellimine tasuta) ja siis tuleb total alles. Ehk siis kui oma kaardiga maksad, siis see summa mis kinnitamisele läheb sinu poolt see ka see summa on mis kaardilt maha võetakse. Hiljem mingeid lisatasusid amazon ei võta kui seda kardad. Vaata ainult oma aadress üle, et ikka õige aadress oleks..

Kasutaja avatar
jon
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 29
Liitunud: 02 Veebr 2011, 21:41
Asukoht: Tartu

Re: Esimene Xbox

Postitus Postitas jon » 02 Veebr 2011, 23:08

Selge, tänan põhjaliku vastuse eest! :) Sest tundub, et xbox 360 slim 4GB (otsin just wifi toega ja see ainus) tuleb amazonist tellides tunduvalt odavam, kui meil siin poodides :)

edit: Nii umbes 500 vana eestiraha. Meeletu vahe just pole. Siit ostes jälle hea eelis, et asi kohe käes ja saab mängima hakata. Ahjaa, kui juma jutt pikaks läks, siis, mida teie arvate, kas "tavalise telekaga ja tava juhtmetega mängimne on konsooli mõnitamine ja enese petmine. Olen kuulnud ja lugenud erinevaid arvamusi (mõned ytlevad, et pole hullu, teised jälle vastupidi). Endal kogemus puudub. Kuna hetkel HD telekat pole, on vaid 70 cm diagonaaliga "tava" telekas.
*On ka lcd monitor, kuid see vajab eksta juhet juba juurde (HDMI -> VGA).
Viimati muutis jon, 02 Veebr 2011, 23:17, muudetud 1 kord kokku.
Pilt

Kasutaja avatar
Silvos
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 47
Liitunud: 27 Jaan 2011, 12:40
Asukoht: Tartu

Re: Esimene Xbox

Postitus Postitas Silvos » 02 Veebr 2011, 23:16

jon kirjutas:Selge, tänan põhjaliku vastuse eest! :) Sest tundub, et xbox 360 slim 4GB tuleb amazonist tellides tunduvalt odavam, kui meil siin poodides :)
Mis hinnaga kätte saab siis?

Kasutaja avatar
jon
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 29
Liitunud: 02 Veebr 2011, 21:41
Asukoht: Tartu

Re: Esimene Xbox

Postitus Postitas jon » 02 Veebr 2011, 23:23

Silvos kirjutas:
jon kirjutas:Selge, tänan põhjaliku vastuse eest! :) Sest tundub, et xbox 360 slim 4GB tuleb amazonist tellides tunduvalt odavam, kui meil siin poodides :)
Mis hinnaga kätte saab siis?
180-183 eurot. Kui õigesti mäletan. See Slim 4GB.
Pilt

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Esimene Xbox

Postitus Postitas EdragonXX » 03 Veebr 2011, 09:15

jon kirjutas:Sest tundub, et xbox 360 slim 4GB (otsin just wifi toega ja see ainus) tuleb amazonist tellides tunduvalt odavam, kui meil siin poodides :)

edit: Nii umbes 500 vana eestiraha. Meeletu vahe just pole. Siit ostes jälle hea eelis, et asi kohe käes ja saab mängima hakata. Ahjaa, kui juma jutt pikaks läks, siis, mida teie arvate, kas "tavalise telekaga ja tava juhtmetega mängimne on konsooli mõnitamine ja enese petmine. Olen kuulnud ja lugenud erinevaid arvamusi (mõned ytlevad, et pole hullu, teised jälle vastupidi). Endal kogemus puudub. Kuna hetkel HD telekat pole, on vaid 70 cm diagonaaliga "tava" telekas.
*On ka lcd monitor, kuid see vajab eksta juhet juba juurde (HDMI -> VGA).
4GB pole mitte ainuke wifi'ga. 250GB on samuti wifi'ga. Ja kui Sa vähegi mängur oled, ning kavatsed xbox live samuti agaralt kasutada, ning muusikat ja muud läbu xboxi laadida, siis soovitan 250GB hoopis. 4GB on siiski suht väike ruum mis üsna märkamatult ära kaob.
250GB hind amazonis 190 naela (223 euri) +postikulu kui eestisse tellitakse
http://www.amazon.co.uk/Xbox-360-Consol ... 871&sr=8-1

Mis telekasse puutub, siis maitseasi. :) Muidugi LCD ja HDMI annab parema pildi erksamate värvidega..

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 80 külalist