Razer Sabertooth Controller

Vasta
Sandor
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 05 Mai 2011, 20:17

Razer Sabertooth Controller

Postitus Postitas Sandor » 07 Jaan 2013, 07:08

Razeril on uus toode tulemas - Razer Sabertooth.
Hetkel veits kiire, seega pole eriti aega uurimustööd teha aga peamised uued feature'd mis silma paistavad on:

1. kahe programmeeritava nupu asemel on nüüd 6, ja nende asukohta on muudetud
2.Analooge ei saa enam timmida(booo)
3.Uue disainiga Dpad.
4. Uut tüüpi eemaldatav juhe

Kes kerget sneak peak tahab, siis siin üks

Pilt
Pilt

panic
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 401
Liitunud: 27 Apr 2009, 10:29

Re: Razer Sabertooth Controller

Postitus Postitas panic » 08 Jaan 2013, 13:35

Tehnilised andmed:

2 muudetava tagasisidega juhtkangi
taustvalgustusega D-Pad
kaks multifunktsionaalset nuppu
neli eemaldatavat multifunktsionaalset nuppu
neli taustvalgustusega Hyperesponse tegevusnuppu
OLED ekraan seadistamiseks
libisemisvastane kummeeritud korpus
kiirelt vabastatav USB pistik
eemaldatav 3 meetrine ühenduskaabel
kandekott komplektis
2,5mm mikrofonipesa
mõõdud: 110 x 154 x 57mm
kaal: 288g

Hinnaks sellel puldil Euroopas 79.99€

Sandor
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 05 Mai 2011, 20:17

Re: Razer Sabertooth Controller

Postitus Postitas Sandor » 09 Jaan 2013, 17:50

Kindel?
panic kirjutas:Tehnilised andmed:

2 muudetava tagasisidega juhtkangi
Kindel?

EvoX
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 642
Liitunud: 27 Nov 2011, 01:41
Asukoht: Põlva

Re: Razer Sabertooth Controller

Postitus Postitas EvoX » 09 Jaan 2013, 17:52

Kurat, nad võiks lõppude lõpuks uue Xbox nupu panna sinna. See on täiesti masendavalt kole :S (RTFM)

Kasutaja avatar
trimpa
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 157
Liitunud: 14 Veebr 2012, 13:23
Asukoht: Tartu

Re: Razer Sabertooth Controller

Postitus Postitas trimpa » 11 Juul 2013, 15:19

Oli võimalus poes seda pulti katsuda. Müüja ei osanud midagi selle peale kosta, kui küsisin, et kuidas juhtkangide tagasiside reguleerimine käib.
YouTube'i videot vaadates saan aru, et pulkade tundlikuse muutmine käib nn elektrooniliselt nuppe vajutades (mitte mehaaliniselt ketast kruvides). Samas jäi videot vaadates mulje, et tundlikus/tagasiside pole vist päris sama asi mis pulkade jäikus (st, et pulgad käiksid raskemalt, oleksid jäigemad). Tahaksin just, et pulkadele jäikust juurde - kas seda siis saab selle puldiga muuta või ei? Segane värk sellega. Keegi, kel isend olemas, võiks sellest kirjutada.

Libisemisvastane kummeeritud korpuse kohapealt on mul ka pisike kahtlus - poes kippus pult näppude vahelt ära libisema, mingit libisemisvastast kummeeritud ma küll ei kogenud. Samas hoidsin pulti käes ka ainult pool minutit, seetõttu võib mulje muidugi petlik olla.

Aga jah, hea oleks kui keegi oma isiklikust kogemusest kirjutaks. Ja just nende pulkade kohapealt.
Oleks hea, kui kõik märgiksid enda xbox profiili asukohaks(location) Eesti või Estonia. Hea teada, kui hetk tagasi sai Lives omadega müdistatud :) _____ExtantPluto87 on kõnelenud, hou_____

kassu
Liige
Liige
Postitusi: 129
Liitunud: 02 Mai 2009, 11:38

Re: Razer Sabertooth Controller

Postitus Postitas kassu » 15 Aug 2013, 22:17

Kui keegi huvitatud ostust, siis müün tuttuut Sabertoothi, muidugi odavamalt kui poes.
http://www.photopoint.ee/et/toode/32620 ... controller" onclick="window.open(this.href);return false;
XBOX 360 on m6nus konsool.

Kasutaja avatar
tarvo.maesepp
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 264
Liitunud: 13 Juun 2013, 09:33
Asukoht: Tartu

Re: Razer Sabertooth Controller

Postitus Postitas tarvo.maesepp » 21 Aug 2013, 19:50

trimpa kirjutas:Oli võimalus poes seda pulti katsuda. Müüja ei osanud midagi selle peale kosta, kui küsisin, et kuidas juhtkangide tagasiside reguleerimine käib.
YouTube'i videot vaadates saan aru, et pulkade tundlikuse muutmine käib nn elektrooniliselt nuppe vajutades (mitte mehaaliniselt ketast kruvides). Samas jäi videot vaadates mulje, et tundlikus/tagasiside pole vist päris sama asi mis pulkade jäikus (st, et pulgad käiksid raskemalt, oleksid jäigemad). Tahaksin just, et pulkadele jäikust juurde - kas seda siis saab selle puldiga muuta või ei? Segane värk sellega. Keegi, kel isend olemas, võiks sellest kirjutada.

Libisemisvastane kummeeritud korpuse kohapealt on mul ka pisike kahtlus - poes kippus pult näppude vahelt ära libisema, mingit libisemisvastast kummeeritud ma küll ei kogenud. Samas hoidsin pulti käes ka ainult pool minutit, seetõttu võib mulje muidugi petlik olla.

Aga jah, hea oleks kui keegi oma isiklikust kogemusest kirjutaks. Ja just nende pulkade kohapealt.


Vastan su sellele joystickide küsimusele. Nende tundlikust saab muuta nii, et kui lähed program mode siis vajutad joysticki alla nt kui tahad paremat reguleerida ja siis d padi pealt paned kas üels jäigemaks või alla pehmemaks. Aga üldiselt pult on minu arust väga mõnus. Minu käest libiseb ta palju vähem ära kui tavaline wirless xbox pult. Minu puhul on see, et mina ei kasuta neid lisa nuppe. Ei leia lihtsalt kasutust.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist