PlaySeats

Vasta
Kasutaja avatar
Timohin
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 46
Liitunud: 02 Mär 2010, 10:19
Asukoht: Tallinn

PlaySeats

Postitus Postitas Timohin » 01 Veebr 2012, 02:45

Tervist. Plaanis osta endale mingi raam (ilma isteta) rooli ja pedaalide hoimiseks. Kuna ei raatsi palju money anda komplekti eest kus on ka tool (mulle sobib minu arvutitool kah) siis vaatasin mõne hea lahenduse: RennSport Wheel Stand V2 kuid seda kuskilt müügil ei leia :-\
Samas on selline mudel nagu The Ultimate Steering Wheel Stand in Black amazon.co.uk müügil olemas.
Aga äkki on mõnel siin viibijal hea idee/soovitus/vihje kus võiks veel midagi taolist vaadata/osta?
P.S. tegelikult on see müügis Fanatec-i netipoes kuid kuna pole kordagi sealt tellinud siis ei oska seisukoha võta.

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: PlaySeats

Postitus Postitas Jack » 01 Veebr 2012, 09:29

fanatec on hea. seega kui raha on osta.
AGA!
Alati on võimalus ise teha :P Tuleb odavam ja kui viitsimist ning aega on nokitseda on lõpptulemus sama hea. Tööõpetus tundi hea projekt aastaks :D
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
Timohin
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 46
Liitunud: 02 Mär 2010, 10:19
Asukoht: Tallinn

Re: PlaySeats

Postitus Postitas Timohin » 01 Veebr 2012, 10:18

Ise vist ei hakka möllama.
Huvitav kui suur see postikulu tuleb kui neilt seda tellida!?
P.S. paistab et sealt tellides saab postikulu 21 euri ringis. Aga kas keegi saaks aidata sealt tellida? :-\ Mul krediitkaarti pole :(
P.P.S. tellitud, küsiti 21 euri kohaletoimetamise eest. Eks vaatab kaua aega läheb :)

Kasutaja avatar
steev
Vaatleja
Postitusi: 2
Liitunud: 01 Aug 2011, 09:29

Re: PlaySeats

Postitus Postitas steev » 08 Veebr 2012, 15:16

Algne plaan oli osta E.A.R.L RS1 ehk siis selline E.A.R.L
Kuid otsustasin siiski Wheel Stand Pro kasuks (pilt), kuna kui mõtlema hakata siis E.A.R.L-i roolihoidjat ei saa piisavalt diivani lähedale tõmmata.
Enda roolihoidjaga olen väga rahul, kuna erinevalt eelnevalt kasutatud lahendusest (süntesaatori jalad+plaat) on praegune komplekt väga mugavalt hoiustatav kokkupanduna kardina taga. Ei ole vaja iga kord asju lahti kiskuda.
Kuigi vihje ostmise kohta on ilmselt hiljaks jäänud on hea koht vaadata Soome oksjoniportaale näiteks Huuto.net

Kasutaja avatar
Timohin
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 46
Liitunud: 02 Mär 2010, 10:19
Asukoht: Tallinn

Re: PlaySeats

Postitus Postitas Timohin » 08 Veebr 2012, 18:15

Asi käes ja kokku pandud. Ainuke mis jäi kahe silma vahele kinnitus just Xbox 360 Wireless Racing Wheel jaoks. Seda pidi eraldi tellima. Hetkel on koormarihmadega kinni :p Aga varsti peaks ka kinnitus kohale jõudma mida alles tellisin.
Muidu väga rahul kvaliteediga. Väga mugav ja kompaktne (minu jaoks väga oluline!).
Pilt kah...
P.S. Nüüd saabus ka spets kinnitus Xbox 360 Wireless Racing Wheel rooli jaoks. Lihtne paigaldada, hoiab hästi.
Manused
1.jpg
1.jpg (234.07 KiB) Vaadatud 4041 korda
RennSport Wheel Stand V2
RennSport Wheel Stand V2
wheel.jpg (32.87 KiB) Vaadatud 4072 korda

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist