Parim headset Xboxile?

Vasta
michaelzyo
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 13
Liitunud: 15 Aug 2011, 11:33

Parim headset Xboxile?

Postitus Postitas michaelzyo » 28 Aug 2011, 02:15

PS! Olen tutvunud ka teise laadse teemaga siin foorumis, kuid seal midagi kasulikku ei leidnud, eks ärge näkku lööge, kui mõttetu teema tegin. :)
Hei! Olen värske xboxi omanik ja lugu järgmine..
Kuna box seisab suures toas, normaalse teleka taga, siis alati ma normaalse heliga ei saaa. (nt. öösel, kui inimesed magada tahavad. :)) Siis mõtlesingi, et ostaks endale mingi hea headseti, et öösel ja muidu hea mängida. Olen praeguseks natukene vaadanud-uurinud. Niisiis.
Minu kriteeriumiteks olid:
* 7.1 või 5.1 heliga klapid
* Hea mikrofon
* Vastupidavus
* Mõistlik hind

Sobrades internetis leidsin järgmised brändid: Razer, TrutleBeach, Tritton, Logitech, Creative jne.
Esimesed klapid, mida uurima hakkasin olid Razer Chimaera'd. 7.1, juhtmevabad ja väga kenad. Mõtlesin, et olengi leidnud need õiged klapid, kuid siis vaatasin hinda. Hind oli kõrge. Väga. :D Amazonist umbes 194-200 naela. Kahjuks jäävad ära.
Teised klapid olid Logitech F540. Nood on üldse stereoklapid, aga ülevaadete kohta tundus heli hea, mikrofon supper ja aku ka hea. Olin Austrias, suures elektroonikapoes "Media Markt", kui leidsin nad riiulilt. Mõtlesin, et "Ah, tühja kah, ostame ära!", võtsin klapid ja viisin letti, kuid kahjuks mu kaart ei läinud läbi, nimelt polnud poes Visa ega MasterCardi tuge. :( Seega jäid ka nood ära.
Ja viimased klapid mida vaadanud olen on tootjalt TurtleBeach, mis osutusid väga populaarseteks mängurite seas.
Nimelt silmapiiril paar mudelit: Ear fore DX13 ja Ear force X41. Mõlemad 7.1 toega, odavam mudel juhtmega, kallim ilma. Kuid üks asi kohe üldse ei meeldinud.. Välimus, kuidagi väga jubedalt näeksid nad välja mu setupi hulgas.
Kuid ega needki väga odavad pole, aga noh.. Eks ma arvestasingi midagi sinnakantti.

Siin teemas, arutame siis headsettidest. Ja ehk keegi oskab juhatada/aidata. :)
Ja minult ka üks küsimus.. Kas on võimalik kuidagi saada PCle mõeldud ruumilise heliga klapid boxile taha, nii, et nad töötaksid ka täiel võimsusel?

Sandor
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 05 Mai 2011, 20:17

Re: Parim headset Xboxile?

Postitus Postitas Sandor » 28 Aug 2011, 02:59

Alati paneb asja paika hind.
Kui tahad korralikku kvaliteeti, siis pead olema valmis ka korralikult maksma.
Tippklassi headsetid algavad sealt 100 euro kandist(Tritton AX 720) ja lõpetades MLG kasutatavate Astro a40(~185 eurot)
Enamasti on need ka wireless.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist