Kas kavatsed osta Kinect'i?

Vasta

Kas kavatsed osta Kinect'i?

Eeltellimus tehtud
7
4%
Ostan kohe kui välja tuleb
12
7%
Ostan hiljem
45
28%
Mõtlen veel
49
30%
Ei osta
50
31%
 
Hääli kokku: 163

Kasutaja avatar
Dogger
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 35
Liitunud: 19 Juul 2010, 12:05
Asukoht: Jõhvi

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas Dogger » 06 Jaan 2011, 11:41

Kas keegi seda Potteri mängu ka proovinud on? Pealkirja ei mäleta, aga kinectile oli vist üks tehtud, kas isegi mitte viimasele osale. Kas ehk ei peaks Mängude alla tegema ala teema Mängud kinectile? muidu kisub vist veidi oftopicuks. ;)

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas Jack » 09 Jaan 2011, 14:32

Dogger kirjutas:
Jackinthexbox kirjutas:Ma pole veel ühegile väiksele näidanud seda mängu aga kujutan ette kui näitaks läheks nad lolliks lausa :D
Endalgi oli päris põnev sest hetkel see ainus mäng kus ka häälkäsklused töötavad ja üldse suudab see mäng kõige paremini esile tuua selle mida kinectiga teha on võimalik.
Ootaks tulevikus mingit horror või seiklus mängu sellist. Nagu vanad monkey islandid jne... Päris tase võib olla.
Kas sa ei saaks nendest häälkäsklustest lähemalt midagi rääkida. Kust neid aktiveerida või leida? Eesti keeles pole vist mõtet üritatadagi?
Häälkäsklused töötavad laitmatult kõigil eestlastel.
Eesti keelseid häälkäsklusi ei maksa loota ennem kui eesti saaks ka ametlikuks live toega maaks.
Viimati muutis Jack, 09 Jaan 2011, 14:32, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Korrastasin teema mõttetustest portitustest.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas EdragonXX » 10 Jaan 2011, 10:00

Jackinthexbox kirjutas:
Dogger kirjutas:
Jackinthexbox kirjutas:Ma pole veel ühegile väiksele näidanud seda mängu aga kujutan ette kui näitaks läheks nad lolliks lausa :D
Endalgi oli päris põnev sest hetkel see ainus mäng kus ka häälkäsklused töötavad ja üldse suudab see mäng kõige paremini esile tuua selle mida kinectiga teha on võimalik.
Ootaks tulevikus mingit horror või seiklus mängu sellist. Nagu vanad monkey islandid jne... Päris tase võib olla.
Kas sa ei saaks nendest häälkäsklustest lähemalt midagi rääkida. Kust neid aktiveerida või leida? Eesti keeles pole vist mõtet üritatadagi?
Häälkäsklused töötavad laitmatult kõigil eestlastel.
Eesti keelseid häälkäsklusi ei maksa loota ennem kui eesti saaks ka ametlikuks live toega maaks.
Hmm, kui küsida tohib siis kas eestlasteks sobivad ainult need kes elavad eestis või on need ka eestlased kes on sündinud eestis aga ei ela eestis? :) Kui ainult need kes elavad eestis, ka seljuhul tean siit foorumist kahte kes elavad eestis ja kel olemasoleva LIVE kontoga häälkäsklused ei toimi!

Küsin seda seepärast et tõmbasid vahepealsed puust punaseks selgitused maha et kus ja millal häälksäklused toimivad ja mitte.:) Häälkäsklused ei sõltu eestlaseks olemisest vaid ikka sellest mis regiooni on regatud Sinu Live account! Vastupidine informatsioon annab neile eksitavat infot, Jack! :)

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas dreysebud » 10 Jaan 2011, 10:10

Arvan, et Jack pidas pigem seda silmas, et kõik kes elavad eestis neil töötab häälkäsklused, kuid peab olema Live konto UK, us. Ja eestikeeles häälkäsklused ei tööta, kuna eesti pole Live riik ja ei toeta seda veel.
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

wwepoiss
Liige
Liige
Postitusi: 115
Liitunud: 20 Jaan 2010, 20:15

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas wwepoiss » 12 Jaan 2011, 22:42

tundub natuke feil :|
Pigem jätan vahele,igaljuhul vaadates videosi kus tüübit tõmblevad tv ees ja vahel teeb tvs üldse teisi liigutusi jättis see mind külmaks B-)

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas Jack » 12 Jaan 2011, 23:04

maitse asi täiesti.
Ega ta polegi eriti geimeritele suunatud. Arvasin, et isegi mina ei kuulu sinna sihtgruppi kuid enda üllatuseks päris meeldib.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
Kkiks
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 14 Nov 2010, 14:37
Asukoht: P2rnu

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas Kkiks » 12 Jaan 2011, 23:44

Muidu , kui kellegil aega on ,2kki paneb mingi review kinecti kohta kokku , siia foorumi siis :P
Football , a way of life

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas EdragonXX » 13 Jaan 2011, 01:21

Kkiks kirjutas:Muidu , kui kellegil aega on ,2kki paneb mingi review kinecti kohta kokku , siia foorumi siis :P
Mis Sa review all mõtled / ootad? :)

Ma üritan sellest asjandusest ikka veel sotti saada. Endiselt otsin taga seda asjandust mida nad nimetavad automaatseks sisse logimiseks. :) Eriti naljakas on vaadata kui inimesed vahetuvad või on rohkem inimesi vaateväljas. Paneb vahepeal ikka täiega segast. :) Päris mitu korda peab jälle ja jälle logima et ikka mina olen mina. Nu kui mõnes mängus selle korra ära teed siis vähemalt mängus on rahu majas ja tunneb alati tegelased ära (isegi siis kui ära käid ja tagasi tuled), aga just dashboardil paneb tüüp täiega segast. Ahjaa veel dashboardi kilde kuna mul user passwordi all, siis kinecti puhul ajab see passwordi asi naerma, et näo tuvastus polnud piisav, et peab ikka passwordi ka küsima? :)

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas dreysebud » 13 Jaan 2011, 07:25

Näo tuvastamine on tõesti naljakas. Isegi mu sõber sai näo tuvastamisega mu kontole :P Ja kinect paneb segast muidugi, kui teised on oma liikumisega kinectile nähtavad samuti, mis suht loogiline. Ja kui ma sisse login enda kontoga dashboardile siis mul küll segast ei pane nagu vaid saan liikuda ilusti seal käega ja mängudes täpselt samamoodi isegi, kui ära lähen paneb kinect automaatselt pausile kuni ma tagasi tulen vaateväljale. Sai isegi bowlingut tehtud enda kontoga ja naine siis enda kontoga, ise käisin korra ära ja tahtis sohki vist teha minu konto all, kuid ei saanud kuna kinect ei lastnud tal mängida minu nime all niiet selle tuvastas ära küll isegi.

Niiet minu vaateväli kinectile on täiesti puhas mitte ühtegi mööbli osa näha ei ole, ei mingit liikumist muud ja ise olen üleni nähtav kinectile mingi 2,5m kauguselt ja vaba ruumigi põrandal kinecti vaatekoha pealt ja pea laest samuti. Liiga ligidale lähed või liiga kaugele siis võib kinect panna nats segast. Niiet, kui kõik paigas nagu peab ja vaateväli samuti puhas ja valgustatud ei tohiks mingit probleemi nagu olla, et segast peksab.
Ja nagu jack juba ütles see polegi gameritele mõeldud vaid lihtsalt family ehk siis perega koos mängimiseks või sõpradega.
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas EdragonXX » 13 Jaan 2011, 09:30

Kusjuures mulle meeldib see kuidas reklaamides näidati imetillukesi ruume. Ja nii mõneski lausa istuti diivanil. Proovige järgi teha seda mis reklaamis.. :)

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas Jack » 13 Jaan 2011, 09:39

Kuna varem reklaamid õiged oleks ? :))
Istudes tõesti midagi peale häälkäskluste ei tee.. ok käe vehkimist tunnistab küll diivanilt kuid siis kah pead suht ilusti istuma.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas dreysebud » 13 Jaan 2011, 10:04

Ega jah. Kõige kindlam on asju teha püsti olles :P Mis suht nõme
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas Jack » 13 Jaan 2011, 10:12

Mis mõttes nõme? :P Istudes mängid puldiga ju.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas EdragonXX » 13 Jaan 2011, 10:17

Veel üks huvitav asi mille eile avastasin. Nimelt Kinecti dashboardil ei näita mängude nimekirja. Näitab seda mängu mis lugejas on ja siis ühte demo. mul on Kinecti mängude demosid 5, et neid ülejäänusid valida, pead võtma kätte puldi ja minema esimesele dashboardile kust siis alles valida saad. Tõenäoliselt see aps märtsis parandatakse ära ma loodan.

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas dreysebud » 13 Jaan 2011, 10:18

Istudes pult jah. Pidasin just menüüs liikumist ja muud silmas kasutades kinectit mitte pulti :)
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist