Kas kavatsed osta Kinect'i?

Vasta

Kas kavatsed osta Kinect'i?

Eeltellimus tehtud
7
4%
Ostan kohe kui välja tuleb
12
7%
Ostan hiljem
45
28%
Mõtlen veel
49
30%
Ei osta
50
31%
 
Hääli kokku: 163

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas Jack » 12 Nov 2010, 07:13

CtV15 kirjutas:
Jackinthexbox kirjutas:No kui keegi NAGUINII konsooli ostab miks teenena ei võiks osta kinectiga versiooni?
Aga kui kellegi konsooli ost sellest soodustusest sõltub siis võib see nn 1000.- soodustust ära kah jagada. Ei näe põhjust miks inimesed seda kasutada ei võiks.

Igatähes on see palju targem kui ainult konsooli osta... või ei jõua mu loogika kohale?
Kasulikum on siis vaid sulle. Kuna ostja tegelikult eriti kasu ei saa (ka Eestis on võimalik saada umbes 3k-ga 4GB-se kätte), siis vaevalt, et hakkab lisaks seal selle postiga jm jaurama...
Kuid iseenesest hea mõte.
Postiga? Issand. lähed sõbraga poodi. Ostate konsooli ja kinecti. Üks tahtis kinecti teine konsooli. Mõlemad saavad kinecti kasutada. Mis selles nii hirmsat on? Toon hea skeemi välja ja tuleb kade eestlane kellele ei meeldi, et keegi teine kasu saab :D
Kehtib skeem ka vastupidi. Keegi tahab NAGUINII Kinecti osta võiks punti võtta kellegi kes tahab konsooli osta.

Vist ei maininud aga Tartu Lõunaka OnOff'is saab Kinectiga mängida. Minge kindlasti kahekesi vähemalt.... liiga naljakas :D
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
Dogger
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 35
Liitunud: 19 Juul 2010, 12:05
Asukoht: Jõhvi

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas Dogger » 12 Nov 2010, 08:58

Kas kinectiga mingi mäng ka kaasas on?

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas Jack » 12 Nov 2010, 09:00

Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas CtV15 » 12 Nov 2010, 14:51

Jackinthexbox kirjutas:
CtV15 kirjutas:
Jackinthexbox kirjutas:No kui keegi NAGUINII konsooli ostab miks teenena ei võiks osta kinectiga versiooni?
Aga kui kellegi konsooli ost sellest soodustusest sõltub siis võib see nn 1000.- soodustust ära kah jagada. Ei näe põhjust miks inimesed seda kasutada ei võiks.

Igatähes on see palju targem kui ainult konsooli osta... või ei jõua mu loogika kohale?
Kasulikum on siis vaid sulle. Kuna ostja tegelikult eriti kasu ei saa (ka Eestis on võimalik saada umbes 3k-ga 4GB-se kätte), siis vaevalt, et hakkab lisaks seal selle postiga jm jaurama...
Kuid iseenesest hea mõte.
Postiga? Issand. lähed sõbraga poodi. Ostate konsooli ja kinecti. Üks tahtis kinecti teine konsooli. Mõlemad saavad kinecti kasutada. Mis selles nii hirmsat on? Toon hea skeemi välja ja tuleb kade eestlane kellele ei meeldi, et keegi teine kasu saab :D
Kehtib skeem ka vastupidi. Keegi tahab NAGUINII Kinecti osta võiks punti võtta kellegi kes tahab konsooli osta.

Vist ei maininud aga Tartu Lõunaka OnOff'is saab Kinectiga mängida. Minge kindlasti kahekesi vähemalt.... liiga naljakas :D
Ma sain aru algul, et sina tahad sellise süsteemiga endale Kinecti saada. Kui aga osta koos sõbraga, siis vb tõesti tasub see ära.
Kuid nagu ma ennem mainisin, et kui kellegi teisega ehk nö võõraga sellist tehingut hakata sooritama, siis vaevalt, et selle komplekti esialgne ostja viitsiks veel peale selle postiga jamada (juhul, kui teine osapool järgi ei tule) jms. Ning nagu ka see sai ennem mainitud: kasu ei saa (saaks vaid Kinecti soetaja) ja seetõttu juba parem siis endale vast vaid osta üksikult Xbox ära, kuna ei ole viitsimust/mõtet hakata veel lisatülisi endale tegema. Kuid on olemas erinevaid inimesi...
Pilt

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas Jack » 12 Nov 2010, 15:32

Kes keelab skeemi vastupidi kasutada?
Keegi ostab kinecti. Aga keegi tahab ka konsooli.
Nii kitsarinnaline ei maksa olla.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas CtV15 » 12 Nov 2010, 15:54

Jackinthexbox kirjutas:Kes keelab skeemi vastupidi kasutada?
Keegi ostab kinecti. Aga keegi tahab ka konsooli.
Nii kitsarinnaline ei maksa olla.
Kes keelab? Mitte keegi ei keela. Mis sa siis postitad oma "skeemi", kui sa ei talu teiste arvamusi? Nii nagu mina kirjutasin, nii ka tegelikult on suure tõenäolsusega või sul on maailmast teine vaade? Ma ei mõtle selle all, et mitte ükski isik ei ole nõus nii tegema/ostma, kuid siiski seda on enamus.
Seetõttu, kui sa veel aru ei saanud, siis ma ei kirjutanud neid üldistavaid arvamusi vaid enda kohta.
Pilt

rannu
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 295
Liitunud: 18 Aug 2010, 22:13
Asukoht: Tallinn

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas rannu » 12 Nov 2010, 16:42

Oke ma saan aru et sa oled nii kitsi aga see ei t2henda et k6ik seda oleksid.

JackInTheXbox kahjuks ma ei saa aidata.Ostsin xboxi juba kuu aega tagasi.

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas Tom-D » 12 Nov 2010, 16:57

Jackinthexbox kirjutas:Kes keelab skeemi vastupidi kasutada?
Keegi ostab kinecti. Aga keegi tahab ka konsooli.
Nii kitsarinnaline ei maksa olla.
Kuid kuidas garantii sel juhul välja näeks? Arveid on ainult üks (okei, seda saab jagada) ja üldjuhul garantiisse tahetakse tervet komplekti. Kunagi müüdi Xboxe koos roolidega komplektis, ja kui box hiljem garantiisse viia siis nõuti juurde lisaks Xboxi komplektile ka roolikomplekti, muidu krediteerida ei saanud. Kas saab garanteerida, et boxi garantiisse viijal ei lähe tulevikus ka kinecti vaja sinna kõrvale, muidu jutule ei võeta? Kui nad arve peal eraldi on (eraldi tootekoodid), siis ei tohiks probleemi tekkida, kuid arvatavasti asi ikka bundlena müügis ja ühe tootekoodiga.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas CtV15 » 12 Nov 2010, 17:01

rannu kirjutas:Oke ma saan aru et sa oled nii kitsi aga see ei t2henda et k6ik seda oleksid.

JackInTheXbox kahjuks ma ei saa aidata.Ostsin xboxi juba kuu aega tagasi.
CtV15 kirjutas:Kes keelab? Mitte keegi ei keela. Mis sa siis postitad oma "skeemi", kui sa ei talu teiste arvamusi? Nii nagu mina kirjutasin, nii ka tegelikult on suure tõenäolsusega või sul on maailmast teine vaade? Ma ei mõtle selle all, et mitte ükski isik ei ole nõus nii tegema/ostma, kuid siiski seda on enamus.
Seetõttu, kui sa veel aru ei saanud, siis ma ei kirjutanud neid üldistavaid arvamusi vaid enda kohta.
Pool tekstist oli pühendatud/seletatud selle peale, et vaid mitte mina ei teeks seda tehingut vaid üldiselt kogu inimkonna peale arvestades/vaadates... Ja siis sa samuti hakkad mingi "kitsi" juttu ajama?
Ja muuseas, sa vist loed iga posti esimest lauset ja teed omad järeldused? Nii tuleb välja küll... Esiteks sa ei lugenud seda, mida eelnevalt alles mainisin ning ka Jack ütles, et tema ei soovi sellist tehingut teha vaid andis mõtteteraks teistele, kellel plaan Xbox soetada.
Loe hoolikamalt ja pane ajud tööle.
Pilt

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas Jack » 12 Nov 2010, 17:21

Rahune maha nüüd.
Tom-D kirjutas:
Jackinthexbox kirjutas:Kes keelab skeemi vastupidi kasutada?
Keegi ostab kinecti. Aga keegi tahab ka konsooli.
Nii kitsarinnaline ei maksa olla.
Kuid kuidas garantii sel juhul välja näeks? Arveid on ainult üks (okei, seda saab jagada) ja üldjuhul garantiisse tahetakse tervet komplekti. Kunagi müüdi Xboxe koos roolidega komplektis, ja kui box hiljem garantiisse viia siis nõuti juurde lisaks Xboxi komplektile ka roolikomplekti, muidu krediteerida ei saanud. Kas saab garanteerida, et boxi garantiisse viijal ei lähe tulevikus ka kinecti vaja sinna kõrvale, muidu jutule ei võeta? Kui nad arve peal eraldi on (eraldi tootekoodid), siis ei tohiks probleemi tekkida, kuid arvatavasti asi ikka bundlena müügis ja ühe tootekoodiga.
Võtame nüüd arvesse, et on inimesi kes garantiist ei hooli (aka modivad konsooli) siis ei näe enam asi nii problemaatiline välja. Ja sa ei kujuta ette kui paljud tellivad välismaalt, et 300.- kokku hoida samas suht nullides oma garantii lootused. Näiteks Pixmania. Garantiisse saatmine maksab 350.- või rohkemgi (jah ma olen sinna saatnud) siis see marginaalne kokkuhoid juba ei tasu end ära. Ning on garanteeritud et nad annavad vaid 1a garantiid. Sama ka igaltpoolt UK'st tellitavate asjadega. Max 1a garantiid kui üldse saatmine ja klienditeenindusega suhtlemine end ära tasub. Siis antud momendist tuleb välja, et ikkagi on kahepeale ostes kinect + konsool soodsam kui miskine välismaine netipoe lahend.

On ka juhtumeid kus inimesed suudavad poed nn ära rääkida ja isegi konsoole on saadetud ilma kõvakettata ja mängudeta garantiisse ja kokkulepitud et uuest komplektist jäävad need asjad lihtsalt välja.
Ning tõesti ei tea kuidas kinect + konsool komplekte müüakse. Võibolla on siiski tegu kahe eraldi asjaga mis lüüaksegi kokku soodustusega (nagu teeb Amazon.co.uk)
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas CtV15 » 12 Nov 2010, 17:24

Jackinthexbox kirjutas:Rahune maha nüüd.
Oled jällegist millegist valesti kahjuks aru saanud.
Mina olen täiesti rahulik. Kuna te ei saanud aru, mida mõtlesin ja kuidas tegelikult asjad olid/on, siis ma selle rääkisin teile ka ära ning avaldasin arvamust.
Pilt

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas dreysebud » 12 Nov 2010, 17:40

Elgigantenis maksis Kinect 1400seki miskit, kuid läksin niisama huvi pärast Media Merketi täna linnas ja mida ma avastasin oli see, et seal oli kinect 899seki pluss 2 mängu Kinect Adventures ja Sports :D Juba proovisin ka natuke seda mängida ja ütleme niiet ma ei jõua tunde/minuteid ära lugeda mill poja magama läheb, et saaks möllama hakata :D Ülikõva asi :D :D
Mis kõige parem on aga see, et se tõesti väga tilluke ja monteerisin selle teleka peale :)
Pilt
Tagant tuleks ainult kohendata või uus liist panna, kuna tegin selle kiiruga ära, et saaks kinecti sinna panna :P
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas DasMonx » 12 Nov 2010, 18:30

good one Drey! :D
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

rannu
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 295
Liitunud: 18 Aug 2010, 22:13
Asukoht: Tallinn

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas rannu » 12 Nov 2010, 20:31

tundub suht asjalik.Varsti ostan ka vist.

xD

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Kas kavatsed osta Kinect'i?

Postitus Postitas dreysebud » 12 Nov 2010, 20:40

Ütleme, et kui natukene on madal lagi soovitaks mujale kinect paigutada ja xboxi. Mängisin just võrkpalli ja hakkasin söötma õhus mis tähendab hüppamist ja panin täie jõuga näpud vastu lae talgasi. Niiet valulik värk :P
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist