Razr xbox 360 pult

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Razr xbox 360 pult

Postitus Postitas tomtom » 18 Mai 2011, 11:57

Ma ootasingi seda et keegi eestist kes on puldi omanik kirjutab enda arvamuse enne siia kui ostma hakkan ja nüüd lähipäevil tellin ka oma isendi kindlasti ära kuna olen sellele juba pikalt mõelnud.
HatchedNeptune

dlipetski
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 47
Liitunud: 10 Mai 2011, 17:02
Asukoht: Tallinn / Viljandi

Re: Razr xbox 360 pult

Postitus Postitas dlipetski » 18 Mai 2011, 12:02

tomtom kirjutas:Ma ootasingi seda et keegi eestist kes on puldi omanik kirjutab enda arvamuse enne siia kui ostma hakkan ja nüüd lähipäevil tellin ka oma isendi kindlasti ära kuna olen sellele juba pikalt mõelnud.
Ehk siis tundub, et minust on abi ka natukene. " Makes me happy, thank you! "

Smitikas
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 49
Liitunud: 13 Jaan 2011, 09:13
Asukoht: Rapla mk

Re: Razr xbox 360 pult

Postitus Postitas Smitikas » 19 Mai 2011, 09:26

Mõtlesin endalegi soetada selle isendi, aga ennem tuleb vist kinect.

Raiko
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 41
Liitunud: 14 Nov 2010, 17:32

Re: Razr xbox 360 pult

Postitus Postitas Raiko » 19 Mai 2011, 10:05

Ostaksin ka, aga amazonis ütleb et shiping within 1-2 months. Kuskilt kiiremini ei saa?

dlipetski
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 47
Liitunud: 10 Mai 2011, 17:02
Asukoht: Tallinn / Viljandi

Re: Razr xbox 360 pult

Postitus Postitas dlipetski » 19 Mai 2011, 10:57

Kui ma tellisin siis oli igal pool available in 3-4 weeks. Leidsin siis vist Amazonist viimase, kohal oli 5 päevaga.

Siit saab TE ja siit saab standarti.

Üldise vaate mis üldse olemas ja mis hindadega saad siis siit

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Razr xbox 360 pult

Postitus Postitas Shade » 19 Mai 2011, 11:18

Euronicsi kogused ka liikumas meie poole juba nüüd lõpuks, nii tavaline, kui ka Tournament versioon. Järgmine nädal ka müügis, hinna viskan homme/ülehomme siia
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Razr xbox 360 pult

Postitus Postitas Jack » 19 Mai 2011, 16:02

dlipetski kirjutas:
Spoiler! :
Mul on see juba käes. Mõtlesin kah, et kui Eestisse tuleb, siis alles soetan, kuid mõtlesin ümber ja tellisin välismaalt ära, nimelt Amazon.com'st. Kui ma õigesti mäletan, läks mul 64€ koos saatmisega, sain UPS'iga pakki kogu aeg trackida ning teadsin tunniajaliselt millal pakk kohal, minu meelest väga eliit.

Puldi kohta rohkem, ma arvan, et kui käes oled hoidnud siis on ikkagi asi hoopis teistsugune kui igapool reviewdes ja piltidel.

Mõtlesin, et teen selles suhtes iga uue modifikatsiooni kohta, mis tavalisel puldil pole sellise Pro ja Con tabeli.

Alustan siis minu meelest, minu jaoks kõige suuremast muutusest. Alustan siis Pro'dega Kuna tellisin TE puldi, siis need lisa programmitavad nupud on jumalikud kasutamiseks. Mängisin sellega Gears of War 3 Betat ja kuna seal on selline asi nagu Wallbounce ja sa kahjuks alati ei suuda oma pöidlaga piisavalt kiiresti alumist analogi ja samal ajal A'd kasutada, siis Lisanupp A peale pandud ja elu on ilus. Tegi mängimise palju kergemaks ja profid, kes on wallbounce'i mingi paar aastat õppinud sain mina selgeks 1,5 nädalaga, mitte nii perfektselt veel muidugi, kuid siiski. Kiire areng. Lisanuppude Con on see, et see on harjumatu. Alguse tunne on, et " õõ, seal on see lisanupp, see segab. " Ajad nupud sassi tihti, kui on mõni kiirem olukord. Mis kõige murettekitavam tähelepanek alguses oli, et kuna, kas mul on siis selle jaoks liiga suured või väikesed käed, hakkas neid nuppe kasutav sõrm valutama, nüüd on muidugi asi korras ja pärast kolmandat kasutamist valud läksid ja harjusid nuppude asukohaga ära.

Võtan järgmiseks ette A, B, X, Y. Nagu Razer'i produktidega alati kaasas käib kiirus igas asjas, reageerimisaeg igas asjas, siis nad on sellega ka sel isendil hästi hakkama saanud. Kiire reageerimine, kogu aeg reageerimine, pole mingit juhust kui pead ühele nupule 2 korda vajutama, et saada vajalik käsk. Nupud helendavad pimedas ilusti, ilusates värvides, mis pole väga silmatorkavad, vaid selline casual, mõnus, normaalsuse piires. Sellest mis vahe on tavapuldil ja razer'i puldid on ka hea videonäide, seda te näete siit. Minu meelest väike miinus ka A, B, X, Y nuppudel küll on. Kui vajutada tavalise puldi peal nupule, siis sa tunned seda vajutust, see on tugev, sügav ja konkreetne. Aga Razer'i puldil on nupud madalamal, natukene n.ö lahtised ja ebakonkreetsed, et sa küll vajutad ja näed mis toimub, kuid enda jaoks jääb natukene arusaamatuks - " How did i do that? "

Suurim muutus mida vist kõik xboxijad üldse ootasid on reguleeritavad analogid. See on küll nüüd top feature. Peab etterutates juba ütlema, et nendel polegi miinuseid või pole ma veel neid pärast 2 nädalast kasutamist avastanud. Esimene tunne on fantastiline, see kumm mis analogidel peal tekitab nii mõnusa fiilingu su pöialdele, et ei tahagi lahti lasta, sama kummi on ka kasutatud puldi ümbrisena, kuid siis ei tule need parimad omadused välja. Kõik liigub hästi, kõik on väga täpne, täpsusele ja mugavale liikumisele annavad palju juurde ka need puldi pinge muutjad alguses ei saanudki aru kuidas see asi käib, ei julgenud eriti keeratagi, kuna ta teeb natukene hirmuäratavat häält ja raginat, kuid kui asi käpas oli shooteri pelamine väga väga easy. Said oma vajaduse jaoks n.ö mugava astme pandud ja lasid peaaegu igale asjale pihta. Kuna need pinge muutjad konkreetselt sensitivity't mängus ei muuda, siis on see minu meelest ikkagi mingi sens, mis aitab. Sest noh, põhimõte on sama, kui palju pead vaeva nägema, et näha vasakule/paremale.

Last but not least. Suur muutus ka D-Padil kuna mängisin Gears of War 3'e siis seal oli see D-pad üsnagi mugav. Ring on jagatud 4 ja on 4 konkreetset nuppu mis ei sõltu teistest. Nupud töötavad hästi, peale vajutades kõik reageerib nii nagu vaja oli - vajutan üles, saan üles, mitte nagu tavalisel puldid, seal on vajutused natukene ebakonkreetsed. Miinused siis minu silmis - Need nupud on natukene liiga kõrgel. Kui arvestada sellega, et JAH, vajutus on konkreetne, on ta väga väga harjumatult sügaval. Gears'is oli okei. Seal ongi konkreetset D-Padi vaja, et kiiresti asju teha, kuid mingis fighting game'is, ei tahaks uskuda, et nendega on seal mugav. Pean tunnistama, et arvatavasti fight-loverid peaksid vana puldi juurde jääma.

Väike kokkuvõte. Ütleme nii, et kui sa armastad shootereid ja oled high-end gamer või sa tahad selleks saada NING sul on raha peaagu 1000 eek ( arvatavasti ) välja käia, siis sa pead selle puldi endale kohe kindlasti ostma. See on eelis, nagu iga razeri produktiga alati olnud näiteks Razer Naga, mida oman. In WoW täiesti asendamatu ja väga väga suur eelis. Kui aga sa ei raatsi hetkel kuskilt välismaalt seda osta, ootad kuni Eestisse tuleb ja hind sinu jaoks okei on, siis on see vast lihtsalt maitse asi. Kas tahad olla popp ja noortepärane või rahulik, casual oma lõbuks mängiv mees, " What that means. " - Tahad olla vinge, ostad endale iPhone 4. Tahad olla casual, rahulik vend, ostad endale HTC.

Loodan, et saite endale siit abi ja mingi ettekujutuse. Kui on küsimusi, siis vastan hea meelega. Ootan huviga ka teiste arvamusi.

Tervitades,
D. Lipetski.
Respect (Y)
Äkki näeksid vähekene veel vaeva ja teeks teema siia http://xboxfoorum.ee/viewforum.php?f=52
Lihtsalt et enamvähem kokku läheks üldise nn disainiga. ehk siis pildid ja vormistus.
Kindlasti aitab paljusi.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Raiko
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 41
Liitunud: 14 Nov 2010, 17:32

Re: Razr xbox 360 pult

Postitus Postitas Raiko » 20 Mai 2011, 17:33

Keegi teab kust osta? Et kiirelt kätte saada.

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Razr xbox 360 pult

Postitus Postitas tomtom » 02 Juun 2011, 13:35

Shade, kas on teile juba müüki tekkinud
HatchedNeptune

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Razr xbox 360 pult

Postitus Postitas Shade » 02 Juun 2011, 14:46

Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Kasutaja avatar
henz22
Admin
Admin
Postitusi: 530
Liitunud: 16 Mär 2010, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: Razr xbox 360 pult

Postitus Postitas henz22 » 02 Juun 2011, 15:00

Oi blää, räigelt tahaks seda =p~ .. aga nii kallis :(

Sandor
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 05 Mai 2011, 20:17

Re: Razr xbox 360 pult

Postitus Postitas Sandor » 02 Juun 2011, 15:25

Shade, see tavaline või Turnament edition?

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Razr xbox 360 pult

Postitus Postitas Shade » 02 Juun 2011, 15:55

Sandor kirjutas:Shade, see tavaline või Turnament edition?
Tavaline, Tournament lähi nädalatel lisaks saabumas
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Sandor
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 05 Mai 2011, 20:17

Re: Razr xbox 360 pult

Postitus Postitas Sandor » 02 Juun 2011, 15:55

Turnament on kallim ka, eks?

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Razr xbox 360 pult

Postitus Postitas tomtom » 02 Juun 2011, 16:55

tänud ostsin juba ära ka ja ootan ka turnament editioni
HatchedNeptune

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist