K: Live võhikule?

Kõik Xbox Livega seonduv!
Kasutaja avatar
xXJJarmoXx
Liige
Liige
Postitusi: 100
Liitunud: 23 Okt 2012, 18:17
Asukoht: Kose-Uuemõisa

Re: K: Live võhikule?

Postitus Postitas xXJJarmoXx » 02 Veebr 2013, 20:50

Skorpion1112 kirjutas:
AivarP kirjutas:Siis võib järeldada, et Sa xXJJarmoXx ei ole ennast veel Live kasutajaks registreerinud!
Selles videos õpetatakse kuidas teha uuele xboxile live account.

http://www.youtube.com/watch?v=zfo-v577QHQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Tema signatuuri j2rgi j2reldan ma muud..
Täpselt Kui xboxi sain ja kasutaja tegin registreerisin end live kasutajaks aga ta ei pakkunud mulle goldi
Pilt

Kasutaja avatar
AivarP
Liige
Liige
Postitusi: 122
Liitunud: 20 Sept 2011, 05:36
Asukoht: Harju mk

Re: K: Live võhikule?

Postitus Postitas AivarP » 03 Veebr 2013, 08:11

xXJJarmoXx kirjutas:Täpselt Kui xboxi sain ja kasutaja tegin registreerisin end live kasutajaks aga ta ei pakkunud mulle goldi
Xbox oli ostes ikka uus või...? Internetiga suhtleb (kaabel, wifi)?
Mina pole küll lugenud mingit ametlikku infot, et uute konsoolide puhul oleks tasuta Live proovimise võimalus kinni keeratud. Videos, millele ma oma eelmises postituses viitasin, õpetatakse kuidas olemasolev kasutaja muuta Live kasutajaks. Kui teha selle õpetuse järgi kõik asjad õieti, siis oledki Gold.
Pilt

Kasutaja avatar
xXJJarmoXx
Liige
Liige
Postitusi: 100
Liitunud: 23 Okt 2012, 18:17
Asukoht: Kose-Uuemõisa

Re: K: Live võhikule?

Postitus Postitas xXJJarmoXx » 03 Veebr 2013, 09:45

AivarP kirjutas:
xXJJarmoXx kirjutas:Täpselt Kui xboxi sain ja kasutaja tegin registreerisin end live kasutajaks aga ta ei pakkunud mulle goldi
Xbox oli ostes ikka uus või...? Internetiga suhtleb (kaabel, wifi)?
Mina pole küll lugenud mingit ametlikku infot, et uute konsoolide puhul oleks tasuta Live proovimise võimalus kinni keeratud. Videos, millele ma oma eelmises postituses viitasin, õpetatakse kuidas olemasolev kasutaja muuta Live kasutajaks. Kui teha selle õpetuse järgi kõik asjad õieti, siis oledki Gold.
Xbox oli täiesti uus internetiga ühendasin ära wifi.
Pilt

Kasutaja avatar
Skorpion1112
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 266
Liitunud: 02 Okt 2012, 23:12
Asukoht: Tallinn

Re: K: Live võhikule?

Postitus Postitas Skorpion1112 » 03 Veebr 2013, 11:59

Arvan küll,et pakkus sulle tasuta xbox live võimalust,aga ütlesid sellest ise ära(ei lugenud korralikult tekste ja panid alati NO) Sest endal proovisin just ja kõik töötab.
Pilt

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: K: Live võhikule?

Postitus Postitas Hydra Tomix » 03 Veebr 2013, 13:32

Valid nime, välimuse, küsib kas tahad joinida Livega, sisestad andmed, ta annab kasutajanime uue, siis laeb natuke, tuleb mingid pakkumised Goldi kohta, paned No thanks ja siis pakub tasuta kuud. Kui seal No thanks paned, siis selle kasutajaga tasuta enam ei saa, krediitkaardiga vist sai kudagi

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist