DLC allalaadimistega jant

Kõik Xbox Livega seonduv!
Vasta
smurf
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 19
Liitunud: 27 Dets 2012, 12:24

DLC allalaadimistega jant

Postitus Postitas smurf » 27 Dets 2012, 12:41

Mul jama Forza 4-le autopakkide allalaadimisega. Ei leidnud hetkel otsinguga ka midagi, mis mind oleks antud teema koha pealt targemaks teinud. Kui lähen läbi Forza Marketplace'i saan valida kenasti ära selle autopaki, mida soovin osta, vajutan purchase ja siis mõtleb korra ning otsustab siiski errori visata.. Status code on 800700E8.

Googlest ma ka abi ei saanud, soovitati proovida mõne aja pärast uuesti ja seda soovitab ka Live troubleshoot vms leht. Nüüd olen 3 päeva proovinud ja ikka ei midagi, ju siis on asi milleski muus.

Kuna ma nüüd väga sinapeal ka selle Livega pole, siis küsin ka seda, et kas mul peab olema Live Gold üldse, et neid DLC-sid alla sikutada? Või kas on asi regioonides kinni, et ma ei saa seda alla laadida? Sai vist Soome valitud tookord kui kasutajat tegin.


E: Kuna probleemsed on ka teised mängud, siis muutsin pealkirja vähe üldisemaks

Teised muretekitajad on Guitar Hero ja Band Hero. Ei saa ka nendele mõeldud lisalaule alla kakkuda, kuna ütleb mulle erroriks, et ühendus tralalala kohaga has timed out. Korraks kahtlustasin ehk puudulikku netiühendust, lendasin võrguseadetesse - wifi olemas. Igaks petteks ühendasin ka lahti ja ühendasin uuesti ja läks kenasti võrku.
Kumbki neist sonis mulle midagi Family Settingutest, et ei saa sinna poodi ühendada, kuna tõenäoliselt on sees family settingud, mida siiski ilmselgelt sees pole.

Mõistab keegi mu segast juttu ja oskab mind aidata? Asi muutub juba põhimõtteliseks, suudan elada vabalt edasi ilma nende DLC-ta, kuid kui neid on võimalik alla laadida, siis miks krt mina ei peaks neid saama.

Aidake palun :(
Viimati muutis smurf, 29 Dets 2012, 12:40, muudetud 1 kord kokku.

Sandor
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 05 Mai 2011, 20:17

Re: Forza 4 DLC jama

Postitus Postitas Sandor » 27 Dets 2012, 14:30

http://support.xbox.com/en-GB/error-code-lookup" onclick="window.open(this.href);return false;

smurf
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 19
Liitunud: 27 Dets 2012, 12:24

Re: Forza 4 DLC jama

Postitus Postitas smurf » 27 Dets 2012, 14:36

Seal juba käidud, seal ka kirjas lahendused, mida ma proovinud olen ( va kontakteerunud Live supportiga)

Solutions

Wait for a little while, and then try downloading the content again.
Go to the Xbox LIVE Service Status page to see if there are any outages.
Contact Xbox Support for more help.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist