MW3 TIITLID ja EMBLEEMID!

Kõik Xbox Livega seonduv!
Vasta
Gr3nade
Vaatleja
Postitusi: 7
Liitunud: 24 Okt 2012, 21:24

MW3 TIITLID ja EMBLEEMID!

Postitus Postitas Gr3nade » 24 Okt 2012, 21:51

Vaja on 16 inimest (eestlasi) mw3 jaoks.Aitame üksteisel teha tiitleid ja embleeme mida keegi tahab.Kui oleks vaja mingit tiitlit või embleemi nii et on kuidagi vaja vastane ära tappa siis vastane teeb nii nagu vaja.Kõige olulisem on see,et kõik aitavad üksteist.Toon näite:oleks vaja tappa 2 vastast 1 kuuliga HS,siis vastased lähevad üksteise taha nii,et saaks lasta hästi maha nii nagu vaja.
Kui tahate ühineda,siis öelge mulle.Võite mind ka xboxis sõbraks kutsuda.
Xboxi gamertag on StainablePie293

Kasutaja avatar
Juss90
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1436
Liitunud: 24 Apr 2009, 00:10
Asukoht: Tallinn

Re: MW3 TIITLID ja EMBLEEMID!

Postitus Postitas Juss90 » 24 Okt 2012, 23:02

Ühesõnaga tahad boostida? :D
Pilt

Kasutaja avatar
armido15
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 570
Liitunud: 21 Juul 2011, 17:20
Asukoht: Rakvere

Re: MW3 TIITLID ja EMBLEEMID!

Postitus Postitas armido15 » 24 Okt 2012, 23:43

Ei soovita seda, tean sõpra kes sai endale reseti boostimise eest.

Gr3nade
Vaatleja
Postitusi: 7
Liitunud: 24 Okt 2012, 21:24

Re: MW3 TIITLID ja EMBLEEMID!

Postitus Postitas Gr3nade » 25 Okt 2012, 10:17

Sõbraks võib ikka kutsuda,saab koos niisama ka mängida :)

Gr3nade
Vaatleja
Postitusi: 7
Liitunud: 24 Okt 2012, 21:24

Re: MW3 TIITLID ja EMBLEEMID!

Postitus Postitas Gr3nade » 25 Okt 2012, 19:12

hea et utlesid et selle eest reseti saab,ega siis kull seda teha ei taha.

Kasutaja avatar
armido15
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 570
Liitunud: 21 Juul 2011, 17:20
Asukoht: Rakvere

Re: MW3 TIITLID ja EMBLEEMID!

Postitus Postitas armido15 » 25 Okt 2012, 21:11

Täpselt.Asi ei ole seda väärt.
Lihtsalt teadmiseks...kui tahad midagi lisada või öelda võid oma eelmist posti muuta ja sinna kirjutada.

Sandor
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 05 Mai 2011, 20:17

Re: MW3 TIITLID ja EMBLEEMID!

Postitus Postitas Sandor » 31 Okt 2012, 00:30

Gr3nade kirjutas:Vaja on 16 inimest (eestlasi) mw3 jaoks.Aitame üksteisel teha tiitleid ja embleeme mida keegi tahab.Kui oleks vaja mingit tiitlit või embleemi nii et on kuidagi vaja vastane ära tappa siis vastane teeb nii nagu vaja.Kõige olulisem on see,et kõik aitavad üksteist.Toon näite:oleks vaja tappa 2 vastast 1 kuuliga HS,siis vastased lähevad üksteise taha nii,et saaks lasta hästi maha nii nagu vaja.
Kui tahate ühineda,siis öelge mulle.Võite mind ka xboxis sõbraks kutsuda.
Xboxi gamertag on StainablePie293
Woow, really man?

Kasutaja avatar
Milenko
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 435
Liitunud: 23 Okt 2009, 00:50

Re: MW3 TIITLID ja EMBLEEMID!

Postitus Postitas Milenko » 31 Okt 2012, 19:02

Gr3nade kirjutas:hea et utlesid et selle eest reseti saab,ega siis kull seda teha ei taha.
Sellise boostimise eest sa reseti ei saa, paar killi sinna tänna ei huvita kedagi. Kui su statsid on ulmelised ehk kohe näha, et oled hullult boostinud siis jah.
16 eestlast sa kokku ei saa, 100% kindel. Kui tahad võid proovida sellist lehte nagu http://www.trueachievements.com/" onclick="window.open(this.href);return false; see leht on achievementide partnerite leidmiseks väga hea, gaming sessioonid jne. Aga ma ei tea kas neid embleeme teha seal kedagi huvitab.
Pilt

Kasutaja avatar
armido15
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 570
Liitunud: 21 Juul 2011, 17:20
Asukoht: Rakvere

Re: MW3 TIITLID ja EMBLEEMID!

Postitus Postitas armido15 » 31 Okt 2012, 19:55

Milenko kirjutas:
Gr3nade kirjutas:hea et utlesid et selle eest reseti saab,ega siis kull seda teha ei taha.
Sellise boostimise eest sa reseti ei saa, paar killi sinna tänna ei huvita kedagi. Kui su statsid on ulmelised ehk kohe näha, et oled hullult boostinud siis jah.
16 eestlast sa kokku ei saa, 100% kindel. Kui tahad võid proovida sellist lehte nagu http://www.trueachievements.com/" onclick="window.open(this.href);return false; see leht on achievementide partnerite leidmiseks väga hea, gaming sessioonid jne. Aga ma ei tea kas neid embleeme teha seal kedagi huvitab.
Saab ikka...mul üks sõber sai.

Kasutaja avatar
Milenko
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 435
Liitunud: 23 Okt 2009, 00:50

Re: MW3 TIITLID ja EMBLEEMID!

Postitus Postitas Milenko » 31 Okt 2012, 20:40

lol aga räägi siis täpsemalt. Mingite embleemide boostimisega ma elu sees ei usu, et saab. Või kui sai selle eest siis ei oska lihtsalt boostida :)
Pilt

Kasutaja avatar
armido15
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 570
Liitunud: 21 Juul 2011, 17:20
Asukoht: Rakvere

Re: MW3 TIITLID ja EMBLEEMID!

Postitus Postitas armido15 » 31 Okt 2012, 21:06

Milenko kirjutas:lol aga räägi siis täpsemalt. Mingite embleemide boostimisega ma elu sees ei usu, et saab. Või kui sai selle eest siis ei oska lihtsalt boostida :)
Ega väga täpselt ei tea aga tean küll, et tegeles embleemide ja tiitlite boostimisega.Ma ei ole kindel aga minu meelest boostis ta ka Infectis kille aga ei ole 100% kindel.
Mina igatahes igasugust boostimist ei soovita...

Kasutaja avatar
AivarP
Liige
Liige
Postitusi: 122
Liitunud: 20 Sept 2011, 05:36
Asukoht: Harju mk

Re: MW3 TIITLID ja EMBLEEMID!

Postitus Postitas AivarP » 01 Nov 2012, 15:03

Milenko kirjutas:
Gr3nade kirjutas:hea et utlesid et selle eest reseti saab,ega siis kull seda teha ei taha.
Sellise boostimise eest sa reseti ei saa, paar killi sinna tänna ei huvita kedagi. Kui su statsid on ulmelised ehk kohe näha, et oled hullult boostinud siis jah.
16 eestlast sa kokku ei saa, 100% kindel. Kui tahad võid proovida sellist lehte nagu http://www.trueachievements.com/" onclick="window.open(this.href);return false; see leht on achievementide partnerite leidmiseks väga hea, gaming sessioonid jne. Aga ma ei tea kas neid embleeme teha seal kedagi huvitab.
Mina olen seda meelt, et reseti ei tee keegi kui boostimiseks kasutada reaalseid mängijaid kes mõne killi ka teevad. AFK mängijate kasutamine on juba iseasi.
Pilt

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: MW3 TIITLID ja EMBLEEMID!

Postitus Postitas Shade » 01 Nov 2012, 16:06

kui boostimine oleks illegaalne siis saaksid pooled xboxi kasutajad banni või resetti.
Boostimine siiamaani pole illegaalseks tehtud ja vaevalt et tal miskit ära resettitakse, eriti kui need embleemid või asjad on seotud konkreetselt achidega.

Pigem võis ta kasutada mingeid keelatuid võtteid selleks puhuks.

Näiteks meie hetkel boostime cod3 ranke ja pole siiamaani kellegil mingit resetti ega miskit tehtud, enamjaolt afkitakse, ainukesed kes pavad tegutsema on flag throwerid.
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Kasutaja avatar
AivarP
Liige
Liige
Postitusi: 122
Liitunud: 20 Sept 2011, 05:36
Asukoht: Harju mk

Re: MW3 TIITLID ja EMBLEEMID!

Postitus Postitas AivarP » 01 Nov 2012, 19:49

Shade kirjutas:kui boostimine oleks illegaalne siis saaksid pooled xboxi kasutajad banni või resetti.
Boostimine siiamaani pole illegaalseks tehtud ja vaevalt et tal miskit ära resettitakse, eriti kui need embleemid või asjad on seotud konkreetselt achidega.

Pigem võis ta kasutada mingeid keelatuid võtteid selleks puhuks.

Näiteks meie hetkel boostime cod3 ranke ja pole siiamaani kellegil mingit resetti ega miskit tehtud, enamjaolt afkitakse, ainukesed kes pavad tegutsema on flag throwerid.
Sul on õigus, aga mitte päris! Näiteks Halo:Reachis on ainuke legaalne boostimise viis teha custom challengeid. Kõikide muude viiside kasutamisel lajatab banhammer üsna kiiresti ja valusalt. Iga päev saab hulk mängijaid erinevatel põhjustel lühema või pikema bänni. Näiteks: credit ban; quit ban. Reset on harvem nähe, aga mitte väga haruldane.
Halo: Reachis ei tule AFK kasutamine kõne allagi. Mõni üksik 0 killiga mäng ja banhammer virutab vastu näppe. Ja kedagi ei huvita kas boostisid või oled päriselt nii "hea" mängija, et ühtegi vastast maha ei saa.
MW3. on üsna tavaline, et keegi läheb MPs poole mängu pealt välja. Halos saad selle eest karistuseks 10 minutit kestva serveri bänni.
Seega mis on ühes mängus lubatud ei pruugi seda olla teises!
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 42 külalist