Enter Your Billing Information

Kõik Xbox Livega seonduv!
Vasta
ottokas
Vaatleja
Postitusi: 1
Liitunud: 30 Apr 2012, 17:53

Enter Your Billing Information

Postitus Postitas ottokas » 09 Mai 2012, 13:27

Nii, soovin saada seda diili, et 2 kuud Goldi 2£ eest, mida xbox Dashboardil reklaamib. Tegin Windows Live ID ära, nüüd soovitakse saada Billing Informatsiooni: nimi, aadress, postal code, aadress, telefon jne. Mul ei õnnestu seda täita (Postal code does not match your address). Kas see billing Information on mõeldud vaid UK elanikele? Kuidas ma seda täidan? Miks ma selle 2£ - 2 kuud diili kohta ametlikult lehelt inffi ei leia?

Tore, kui keegi raatsiks aidata - tänud.

Lisa - vaatasin, et mul counry/region on UK. Kas see aitab, kui teen uue accoundi? Kas aitab kui panen riigiks soome?

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Enter Your Billing Information

Postitus Postitas DasMonx » 09 Mai 2012, 14:57

riigiks pane UK ja otsi välja mõni legit UK aadress, näiteks eesti saatkonna oma
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Kasutaja avatar
AivarP
Liige
Liige
Postitusi: 122
Liitunud: 20 Sept 2011, 05:36
Asukoht: Harju mk

Re: Enter Your Billing Information

Postitus Postitas AivarP » 09 Mai 2012, 15:18

Minu teada peab pangakaart samuti olema väljastatud samas riigis kuhu GT on registreeritud, vastasel korral ei saa tehingut sooritada.
Samuti on soodustused riigiti erinevad.

PS! Kasuta foorumi otsingut ja saad teada kuhu midagi kirjutada ja mis riik valida.
Pilt

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Enter Your Billing Information

Postitus Postitas DasMonx » 09 Mai 2012, 16:56

AivarP kirjutas:Minu teada peab pangakaart samuti olema väljastatud samas riigis kuhu GT on registreeritud, vastasel korral ei saa tehingut sooritada.
see ka õige jep
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Gofey37
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 10
Liitunud: 23 Sept 2012, 16:02
Kontakt:

Re: Enter Your Billing Information

Postitus Postitas Gofey37 » 25 Sept 2012, 20:46

Jah mul oli sama jama,Billing Informationiga.
Ei lasknud mul panna UK posti koode,tegin FIN peale kasutaja uue panin suvalise postikoodi ja aadressi ja sisestasin koodi ja toimis :D

Aga ainuke asi on Soome kasutajaga see et kui logid siin internetis xboxi lehel sisse on kõik soome keelne :D harjumatu :D
Sa loed mu kirja,see on mõtetu,mängi parem ZoomBoxiga või Xboxiga :D :D

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: Enter Your Billing Information

Postitus Postitas UnoSiin » 04 Okt 2012, 08:34

Kasutage paypal varianti, siis saate kasutada eesti aadresse....

Sandor
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 05 Mai 2011, 20:17

Re: Enter Your Billing Information

Postitus Postitas Sandor » 14 Okt 2012, 22:26

ottokas kirjutas:Nii, soovin saada seda diili, et 2 kuud Goldi 2£ eest, mida xbox Dashboardil reklaamib. Tegin Windows Live ID ära, nüüd soovitakse saada Billing Informatsiooni: nimi, aadress, postal code, aadress, telefon jne. Mul ei õnnestu seda täita (Postal code does not match your address). Kas see billing Information on mõeldud vaid UK elanikele? Kuidas ma seda täidan? Miks ma selle 2£ - 2 kuud diili kohta ametlikult lehelt inffi ei leia?

Tore, kui keegi raatsiks aidata - tänud.

Lisa - vaatasin, et mul counry/region on UK. Kas see aitab, kui teen uue accoundi? Kas aitab kui panen riigiks soome?
BEAR IN MIND kui subscription osta konsoolist või xbox lehelt, siis on auto renewal TURNED ON - mis tähendab, et kui see 2 kuud läbi saab, siis see subscription muutub automaatselt kas 1kuuXBL 5.99£ või 3kuuXBL 14.99£ membershipiks

alexp2dra
Vaatleja
Postitusi: 7
Liitunud: 23 Dets 2012, 22:03

Re: Enter Your Billing Information

Postitus Postitas alexp2dra » 02 Jaan 2013, 16:39

tere
ma taaksin xboxil oma billin informatsiooni muuta aga ma ei mäleta oma parooli seal mis on kas seda saab kuidagi teistmoodi vahetada?

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist