live kui raharöövel?

Kõik Xbox Livega seonduv!
arturownz
Liige
Liige
Postitusi: 108
Liitunud: 01 Nov 2010, 17:13

live kui raharöövel?

Postitus Postitas arturownz » 04 Jaan 2011, 23:03

1 kuu live maksab 150 kr
3 kuud 400kr
12 kuud 1199kr

kas se on seda raha väärt?
me maksame ju asja eest mis saab arvutis tasuta ja filme, mänge ka tasuta ei saa.
Muide väga nõme on see , et kui sa tahad xboxil mängida 2 kesi lives ei piisa sellest et 1 on live gold, see tähendab et sa ei saagi mängida sõbraga koos lives ( kui sul just pole 2 kasutajat millel on live gold)

mida te arvate?

Kasutaja avatar
eddvin
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 254
Liitunud: 19 Apr 2010, 14:48
Asukoht: Keila/Tallinn

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas eddvin » 04 Jaan 2011, 23:08

su 12 kuu live hind on tsipa ulmeline küll
punktid.ee on hinnad hoopis sellised : 3 kuud -325kr, 12 kuud - 689 kr
ilmselt on see oma raha väärt, sest olen kuulnud, et xbox live on siiski parem, kui playstationi tasuta multiplayer.
Talking Bananas Can't Fly

rannu
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 295
Liitunud: 18 Aug 2010, 22:13
Asukoht: Tallinn

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas rannu » 04 Jaan 2011, 23:15

Kui otsid saad live 12 kuud k2tte 600 krooniga (ei m2leta palju eurosi)

Mna isiklikult olen kyll n6us maksma live´i eest aga et ainult v6ikzz olla nats odavam.


PS network on tasuta aga alatihti maas.
See eest xbox live pole peaaegu kunagi maas ja on k6vasti PS networkist etem.Kuigi eestis on asi nats h2dine.Paljud asjad ei t66ta live´is.Kui t66taksid oleks SUPER.

(tglt ei saa v6rrelda PS networki xbox live´iga kuna see tasuta,aga mulle meeldib live ikkagi rohkem.

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas EdragonXX » 04 Jaan 2011, 23:17

arturownz kirjutas:1 kuu live maksab 150 kr
3 kuud 400kr
12 kuud 1199kr

kas se on seda raha väärt?
me maksame ju asja eest mis saab arvutis tasuta ja filme, mänge ka tasuta ei saa.
Muide väga nõme on see , et kui sa tahad xboxil mängida 2 kesi lives ei piisa sellest et 1 on live gold, see tähendab et sa ei saagi mängida sõbraga koos lives ( kui sul just pole 2 kasutajat millel on live gold)

mida te arvate?
Eestil nüüd ikka eurod peos´juba 4 päeva. Nii et tuleks ikka eurodes arvutada.. :)
3 kuud = 15-18 eur
12 kuud = 40-50 eur

Selle eest saad multiplayeri, demod kiiremini (mitte gold membershipi puhul pead vist 24h ootama, pointless) siis vastavalt riigile on mingeid TV kanaleid või raadiot tasuta üle xbox live. Siis facebook, twitter, MSN ilma goldita ei funka. Ja sama asi teistele lisaasjadele / teenustele mida ei saa üldse kasutada ilma goldita.

Võibolla küsitakse tõesti rohkem raha kui peaks. Aga samas kui nüüd vaadat PS networki, siis ma pigem maksan asja eest ja saan selle eest ka teenust. Mitte nagu PS networki puhul et iga jumala kord kui tahad kellegagi koos mängida on network jälle maas. Lihtsalt gold memberhsipi countimise võiksid nad veidi ümber teha. Et kui 24 tunni jooksul pole kasutanud siis see päev arvesse ei lähe. Aga noh unistada võib. :)

Mis sõpradega mängimisesse puutub, siis kui sõber on sinu juures sinuga ühes ruumis siis pole teil kummalgi goldi vaja et koos mängida..

Aga jagan veendumust et kui eestis selle eest makstakse, siis võiks kätte võtta ja eestile oma LIVE teha küll.. :)

rannu
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 295
Liitunud: 18 Aug 2010, 22:13
Asukoht: Tallinn

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas rannu » 04 Jaan 2011, 23:19

Muide EdragonXX.Ma ei tea kas sa tead ,aga eestis saab veel aasta 2011 kaks esimest n2dalat Kroonidega maksta. :D :D :D

Kasutaja avatar
Kkiks
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 14 Nov 2010, 14:37
Asukoht: P2rnu

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas Kkiks » 04 Jaan 2011, 23:42

Mtea , tbh ma ei ole nõus sellega .Vanasti siis ( polnud xboxi , dont judge me ) sai väga palju PS networkis mängitud . Kunagi polnud maas . Või on mul vedanud ? Aga tõmmata sealt ple naq väga midagi , demosid saad tõmmata aga enamus themed ja kõik maksab . Ja tõmbamisaeg sõltub ka ju interneti kiirusest. Isenesest kyll aga live on parem, minuarust aint seltskonna pärast kui aus olla . Nii mõnigi kord olen sattunud PSNis mingi häkkerite ja chiiterite kampa.
Football , a way of life

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas DasMonx » 05 Jaan 2011, 00:23

raharöövel? kindlasti ei arva mina nii.

Hea asja eest tuleb raha maksta - nii on see alati olnud.



Tegu on subscriptioniga ja selliseid teenuseid on mustmiljon

võtkem näiteks World of Warcrafti... sa pead ostma mängu + iga kuu maksma.

ja hea asja eest ma olen täiesti nõus maksma - ma maksan iga kuu oma tõmbamise saidi kasutamise eest, vabatahtlikult donate'n raha vabavarale, mida ma kõige rohkem kasutan/mis on hästi tehtud.

kui asi on hästi tehtud, siis minu arvates tegijad on minu raha välja teeninud.

Back to topic!

Live võrdlemisi odav ja ega see nende jaoks ka tasuta ei ole. Serverid vajavad haldamist ja uuendamist ju :)
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Suphakhuul
Algaja
Algaja
Postitusi: 64
Liitunud: 28 Dets 2010, 19:33

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas Suphakhuul » 05 Jaan 2011, 00:33

Ma samuti ei leia , et see oleks raharöövel.. Kui inimesed maksavad selle teenuse eest, on võimalik teenust ka paremini arendada ja töös hoida..wow oli üpris hea näide.. kui on kuumakse, siis saabki live otse sealt enda ressursid, a kui teistsugune süsteem, siis peab näpistama kuskilt pirukast..

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas dreysebud » 05 Jaan 2011, 08:57

Raharöövel pole see kindlasti kohe jah. Nagu Dasmonx juba ütles siis tõesti iga hea asja eest tuleb maksta ju nagu mängud juba. Ja 12 kuud mul 600.- miskit niiet aastas maksta 600.- pole ültsegi palju.
Niiet soeta endale aasta live kuskilt mujalt mitte see 1199. Maksad hetkel topelt, kui teised :D
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas EdragonXX » 05 Jaan 2011, 11:21

dreysebud kirjutas:Raharöövel pole see kindlasti kohe jah. Nagu Dasmonx juba ütles siis tõesti iga hea asja eest tuleb maksta ju nagu mängud juba. Ja 12 kuud mul 600.- miskit niiet aastas maksta 600.- pole ültsegi palju.
Niiet soeta endale aasta live kuskilt mujalt mitte see 1199. Maksad hetkel topelt, kui teised :D
Ahjaa lisaks on nüüdsest olemas veel family pack 60 euri mille eest saavad 4 kasutajat gold membershipi. Ja Microsoft väidab et need 4 kasutajat EI PEA olema sama xboxi kasutajad! Mis tähendab seda et teoreetiline võimalus on sõpradega kokku klappida (kui on tõesti head sõbrad ja siga ei keera teineteisele) ja soetada nelja peale 60 euriga terveks aastaks gold membership.

Ma ise switchin koheselt family packi peale ümber kui nad nüüd need paar pisikest viga ära parandavad.

rannu
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 295
Liitunud: 18 Aug 2010, 22:13
Asukoht: Tallinn

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas rannu » 05 Jaan 2011, 11:24

Siis tuleks 15 euri inimene kui nii saaks. ;) ;) ;) ;)

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas EdragonXX » 05 Jaan 2011, 11:34

rannu kirjutas:Siis tuleks 15 euri inimene kui nii saaks. ;) ;) ;) ;)
Probleem vaata nimelt jääb vist selle taha kinni et kui ma seda hetkel vaatan seda family värki, siis üks kasutajates on haldaja (kes kolme ülejäänut kasutajat lisab family packi ja haldab nende vahel punkte ja muud). :) Kes saab vajadusel vajalikke liigutusi teha. Seepärast väljaspool familyt ongi oluline et on väga head sõbrad kui nad nii tegema hakkavad. :) Ma ei ole kindel et päris nii on, aga lihtsalt jääb selline mulje kui ma hakkan family packi ostma ja microsofti infot loen. Eks näis tõenäoliselt järgmise paari kuu jooksul switchin accoundid family goldi peale ümber, tuleb odavam. Siis oskan asjast ka parema ülevaate anda mis ja kuidas toimib..

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas Riddim » 05 Jaan 2011, 16:39

Pilt

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas DasMonx » 05 Jaan 2011, 17:29

+1 (Y)
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas Censored » 05 Jaan 2011, 17:43

Endal küll PS3 Live kohapealt kogemusi eriti pole, aga siiski kui ostad 12kuu kaardi ja saad terve aasta suurepärast Live on see palju parem kui tasuta ja mingid jamad. Mitte midagi pole ette heita (va. et osad asjad Eestis ei toimi) ja alati on olnud server üleval.
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 36 külalist