live kui raharöövel?

Kõik Xbox Livega seonduv!
dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas dreysebud » 05 Jaan 2011, 18:52

Täpselt. ps3-el olevat pidevalt jamasi live-ga. Aga xboxi oma tasuline aga see eest töötab suurepäraselt. Vahepeal on ainult kiri olnud, et mõni funksioon ajuteliselt ei tööta aga eks seepärast kuna uuendavad miskit võinii aga seegi ainult korraks mul olnd.
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas EdragonXX » 06 Jaan 2011, 11:14

DasMonx kirjutas:ja hea asja eest ma olen täiesti nõus maksma - ma maksan iga kuu oma tõmbamise saidi kasutamise eest, vabatahtlikult donate'n raha vabavarale, mida ma kõige rohkem kasutan/mis on hästi tehtud.
DasMonx ära nüüd torrentite eest küll maksa. Võin Sulle demonoidi kutse saata. Seal mingit maksu pole. Annetada muidugi võid neile.. :)

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas DasMonx » 06 Jaan 2011, 14:25

ma ei maksa torrentite eest. kasutan usenetti

kõik asjad tulevad täpselt nii võimsalt kui internetiteenusepakkuja laseb (Y)

ehk siis stabiilne 10Mb/s [mitte mbit/s]
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

wwepoiss
Liige
Liige
Postitusi: 115
Liitunud: 20 Jaan 2010, 20:15

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas wwepoiss » 08 Jaan 2011, 19:09

dreysebud kirjutas:Täpselt. ps3-el olevat pidevalt jamasi live-ga. Aga xboxi oma tasuline aga see eest töötab suurepäraselt. Vahepeal on ainult kiri olnud, et mõni funksioon ajuteliselt ei tööta aga eks seepärast kuna uuendavad miskit võinii aga seegi ainult korraks mul olnd.
Ise kasutanud üle 2 a ps3 live.
Ja mitte sittagi pole see halvem kui xboxi oma,isegi et parem kuna see on tasuta.
Ja maas pole see siiani mul kordagi olnud.Ainult üks miinus on sellel ja see on see et teeb update 1-45 min(olenevat mängust).
Aga muidu isegi parem kui xboxi oma.
PS store on lihtsam ja käepärasem kui xbox game marketplace,
mingisugust läägi pole(oleneb netist)nagu paljud xbox omanikud ajavad(ainult BO s vahel oli aga see on ka xboxil täitsa alles),ise mängisin kunagi ps3 mel sellist ekslusiiv mängu nagu MAG:Massive Action Game ja sellel oli onlines ühel mapil kokku pandud 256 mängiat tiimidega sõdima ja tõesti mul polnud selle mänguaeg kordagi läägi.
PS3 mel on ka PS HOME kus lood oma tegelase ja seal on mitu erinevat kohta kus käija ja sõpradega lõbusalt aega veeta mängida nt piljardit bowlingut jms...
PS home on ülemaailmne kus saad ka hästi uusi tutvusi luua :) .
Ja veel on ka mingi maa vaatamise koht,ise seal midagi teha ei oskand,said min
Ps3 mel on ka sellinne asi nagu Play TV(poes maksab 1500 eek),sellega saad vaadata ja salvestada eesti kanaleid Full HDs,ise enesest väga kasulik asi,kui midagi head telerist tuleb ja tahad samal ajal midagi muud vaadata on hea kui saad salvestada ka teisi kanaleid.
PS3 mel seegi veel miinuseks et sõbralisti maht on liiga väike,kõigest 100 kohta mis täitus minul pmst 1,5 nädalaga... :(
Aga sellegi poolest pooldan mina PS3 live rohkem kui XBOX i oma,mina pole siiamaani näinud xbox lives midagi paremat mis poleks olemas ps3 mel,kõikk filmi laenutused ja muusika kuulamise värgid on ka ps3 mel,ka ps3 me saab arvutiga ühendada jne...
Ja veel mainiks ära Gameshare.
Gameshare on asi millega saab PS storest ostetud mänge anda edasi teistele,üldjuhul saad anda neid edasi 4 ele kasutajale,aga kui sa ise mängu/mänge mille oled sealt oma kasutajaga ostnud mängida ei taha siis saad omal need mängud deactiveerida ja veel ühele kasutajale edasi anda.
On ju hea kui lepite nt 4 ja inimesega kokku et ostate selle ja igaa üks paneb omaltpoolt paar euri ja asi 3x odavamalt käes,või lihtsalt saab müüa v kinkida edasi 4 jale kasutajale saades ise pea kogu summa tagasi mille eest mängu ostsid.
Veel saab käija PS3 mega lihtsalt netis ja teha seal mida iganes,ise kasutasin netti muusika,piltide ja teemade tõmbamiseks,lõpuks oli ps3 mel mingi 200 teemat ja 100 pilti ja korralikult mussi. :)
Seega osutan ma PS3 live kasuks ;)

rannu
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 295
Liitunud: 18 Aug 2010, 22:13
Asukoht: Tallinn

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas rannu » 08 Jaan 2011, 19:58

Ise kasutanud üle 2 a ps3 live.
Ja mitte sittagi pole see halvem kui xboxi oma,isegi et parem kuna see on tasuta.
Ja maas pole see siiani mul kordagi olnud.Ainult üks miinus on sellel ja see on see et teeb update 1-45 min(olenevat mängust).
Aga muidu isegi parem kui xboxi oma.
PS store on lihtsam ja käepärasem kui xbox game marketplace,
mingisugust läägi pole(oleneb netist)nagu paljud xbox omanikud ajavad(ainult BO s vahel oli aga see on ka xboxil täitsa alles),ise mängisin kunagi ps3 mel sellist ekslusiiv mängu nagu MAG:Massive Action Game ja sellel oli onlines ühel mapil kokku pandud 256 mängiat tiimidega sõdima ja tõesti mul polnud selle mänguaeg kordagi läägi.
PS3 mel on ka PS HOME kus lood oma tegelase ja seal on mitu erinevat kohta kus käija ja sõpradega lõbusalt aega veeta mängida nt piljardit bowlingut jms...
PS home on ülemaailmne kus saad ka hästi uusi tutvusi luua :) .
Ja veel on ka mingi maa vaatamise koht,ise seal midagi teha ei oskand,said min
Ps3 mel on ka sellinne asi nagu Play TV(poes maksab 1500 eek),sellega saad vaadata ja salvestada eesti kanaleid Full HDs,ise enesest väga kasulik asi,kui midagi head telerist tuleb ja tahad samal ajal midagi muud vaadata on hea kui saad salvestada ka teisi kanaleid.
PS3 mel seegi veel miinuseks et sõbralisti maht on liiga väike,kõigest 100 kohta mis täitus minul pmst 1,5 nädalaga... :(
Aga sellegi poolest pooldan mina PS3 live rohkem kui XBOX i oma,mina pole siiamaani näinud xbox lives midagi paremat mis poleks olemas ps3 mel,kõikk filmi laenutused ja muusika kuulamise värgid on ka ps3 mel,ka ps3 me saab arvutiga ühendada jne...
Ja veel mainiks ära Gameshare.
Gameshare on asi millega saab PS storest ostetud mänge anda edasi teistele,üldjuhul saad anda neid edasi 4 ele kasutajale,aga kui sa ise mängu/mänge mille oled sealt oma kasutajaga ostnud mängida ei taha siis saad omal need mängud deactiveerida ja veel ühele kasutajale edasi anda.
On ju hea kui lepite nt 4 ja inimesega kokku et ostate selle ja igaa üks paneb omaltpoolt paar euri ja asi 3x odavamalt käes,või lihtsalt saab müüa v kinkida edasi 4 jale kasutajale saades ise pea kogu summa tagasi mille eest mängu ostsid.
Veel saab käija PS3 mega lihtsalt netis ja teha seal mida iganes,ise kasutasin netti muusika,piltide ja teemade tõmbamiseks,lõpuks oli ps3 mel mingi 200 teemat ja 100 pilti ja korralikult mussi. :)
Seega osutan ma PS3 live kasuks ;)
Imelik mul s6bral ysna tihti PSnetwork maas.Muide xboxi saab ka arvutiga yhendada.

wwepoiss
Liige
Liige
Postitusi: 115
Liitunud: 20 Jaan 2010, 20:15

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas wwepoiss » 08 Jaan 2011, 20:18

ma tean et saab,ise kah ühendand korra,aga vb tal halb nett siis vms,mul pole kordagi sellist jama olnd et maas,vahel oli see et ps storet uuendati ja siis ei lasknud lihtsalt ps storesse sisse aga muud pole olnud...

Kasutaja avatar
ChLoNiCaL EST 5
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 521
Liitunud: 01 Apr 2009, 10:12
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas ChLoNiCaL EST 5 » 08 Jaan 2011, 23:05

wwepoiss kirjutas: Ps3 mel on ka sellinne asi nagu Play TV(poes maksab 1500 eek),sellega saad vaadata ja salvestada eesti kanaleid Full HDs
Ma ei teadnudki, et eesti kanaleid Full HD-s edastatakse. =))
Mine maga end kaineks ja ära rohkem peale võta!!! (N)

PS! Ja veeda vähem aega PSN-is olemisele. Parem mine kooli ja õpi eesti keel korralikult ära. Suht vastika oli seda Sinu teksti siin lugeda.
Viimati muutis ChLoNiCaL EST 5, 08 Jaan 2011, 23:07, muudetud 1 kord kokku.

wwepoiss
Liige
Liige
Postitusi: 115
Liitunud: 20 Jaan 2010, 20:15

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas wwepoiss » 08 Jaan 2011, 23:07

ChLoNiCaL EST 5 kirjutas:
wwepoiss kirjutas: Ps3 mel on ka sellinne asi nagu Play TV(poes maksab 1500 eek),sellega saad vaadata ja salvestada eesti kanaleid Full HDs
Ma ei teadnudki, et eesti kanaleid Full HD-s edastatakse. =))
Mine maga end kaineks ja ära rohkem peale võta!!! (N)
LOL play tv esitab neid 1080 p/i naag teler näitab,palun minge uurige asja...

Kasutaja avatar
ChLoNiCaL EST 5
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 521
Liitunud: 01 Apr 2009, 10:12
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas ChLoNiCaL EST 5 » 08 Jaan 2011, 23:13

wwepoiss kirjutas:LOL play tv esitab neid 1080 p/i naag teler näitab,palun minge uurige asja...
Kuidas saab SD-d Full HD-s esitada?
Ma ei tahagi teada kui jube see kvaliteet sel juhul on. :D

Tee omale ikka terminid selgeks ja siis tule siis targutama!!!

wwepoiss
Liige
Liige
Postitusi: 115
Liitunud: 20 Jaan 2010, 20:15

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas wwepoiss » 08 Jaan 2011, 23:34

ChLoNiCaL EST 5 kirjutas:
wwepoiss kirjutas:LOL play tv esitab neid 1080 p/i naag teler näitab,palun minge uurige asja...
Kuidas saab SD-d Full HD-s esitada?
Ma ei tahagi teada kui jube see kvaliteet sel juhul on. :D

Tee omale ikka terminid selgeks ja siis tule siis targutama!!!
ise sa alustasid targutamist ja no mis ma teha saan,kui teler nii näitab...

Kasutaja avatar
ChLoNiCaL EST 5
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 521
Liitunud: 01 Apr 2009, 10:12
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas ChLoNiCaL EST 5 » 08 Jaan 2011, 23:58

wwepoiss kirjutas: ise sa alustasid targutamist ja no mis ma teha saan,kui teler nii näitab...
Et kui sa vaatad youtube 240p videot Full HD telerist, et siis see video ongi sinu jaoks kohe Full HD jah? Ei no sel juhul sa oled tõesti veits metsapoole oma teadmistega. :P

Praegu kõik eestis edastatavad kanalid (v.a mõned HD testkanalid) on SD formaadis ehk siis resolutsioonil 720x576 pikslit ja Full HD resolutsioon on 1920x1080. Seega tee oma järeldused ise. ;)

PS! Ja mina ei targuta, sest tean millest räägin. Sina räägid asjadest millest sa ei tea midagi. MOTT!

wwepoiss
Liige
Liige
Postitusi: 115
Liitunud: 20 Jaan 2010, 20:15

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas wwepoiss » 09 Jaan 2011, 01:35

ChLoNiCaL EST 5 kirjutas:
wwepoiss kirjutas: ise sa alustasid targutamist ja no mis ma teha saan,kui teler nii näitab...
Et kui sa vaatad youtube 240p videot Full HD telerist, et siis see video ongi sinu jaoks kohe Full HD jah? Ei no sel juhul sa oled tõesti veits metsapoole oma teadmistega. :P

Praegu kõik eestis edastatavad kanalid (v.a mõned HD testkanalid) on SD formaadis ehk siis resolutsioonil 720x576 pikslit ja Full HD resolutsioon on 1920x1080. Seega tee oma järeldused ise. ;)

PS! Ja mina ei targuta, sest tean millest räägin. Sina räägid asjadest millest sa ei tea midagi. MOTT!
no tore teada,lihtsalt kui vaatan telerit näitab tv puldilt ok nuppu vajutades 576p agg play tvga 1080 p.
sellest siis ka mu järeldus

Kasutaja avatar
ChLoNiCaL EST 5
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 521
Liitunud: 01 Apr 2009, 10:12
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas ChLoNiCaL EST 5 » 09 Jaan 2011, 02:15

wwepoiss kirjutas:no tore teada,lihtsalt kui vaatan telerit näitab tv puldilt ok nuppu vajutades 576p agg play tvga 1080 p.
sellest siis ka mu järeldus
Järelikult see Play Tv sunnib/venitab jõuga Full HD-st madalama resoga videot suuremale resole, millega aga kaasneb suur kvaliteedikadu. Aga see video ei ole siiski Full HD.
Kui video source (algallikas) on Full HD siis on teine asi.

wwepoiss
Liige
Liige
Postitusi: 115
Liitunud: 20 Jaan 2010, 20:15

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas wwepoiss » 09 Jaan 2011, 02:52

ChLoNiCaL EST 5 kirjutas:
wwepoiss kirjutas:no tore teada,lihtsalt kui vaatan telerit näitab tv puldilt ok nuppu vajutades 576p agg play tvga 1080 p.
sellest siis ka mu järeldus
Järelikult see Play Tv sunnib/venitab jõuga Full HD-st madalama resoga videot suuremale resole, millega aga kaasneb suur kvaliteedikadu. Aga see video ei ole siiski Full HD.
Kui video source (algallikas) on Full HD siis on teine asi.
kvalöiteet on super. :p

Thomslin
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 290
Liitunud: 03 Nov 2010, 19:06
Asukoht: Harjumaa

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas Thomslin » 09 Jaan 2011, 09:57

Tekkis küsimus, et kui näiteks sul GOLD on, siis näiteks Forza 3 Car Packide eest pead veel lisaks MS pointse maksma, või GOLDiga ei pea?
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist