Live ei saa sisse

Kõik Xbox Livega seonduv!
Vasta
akimvi
Vaatleja
Postitusi: 1
Liitunud: 05 Dets 2010, 16:56

Live ei saa sisse

Postitus Postitas akimvi » 05 Dets 2010, 17:21

Ei oska registreerida enas aidake palun :(

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Live ei saa sisse

Postitus Postitas EdragonXX » 05 Dets 2010, 17:43

Live registreerimiseks lihtsaim ja kiireim tee on läbi xboxi.. Oma kasutajat tehes antakse sul võimalus tekitada xbox live kasutaja. Kui tol hetkel ei teinud siis edaspidi oma kasutaja lahti võttes on menüüs valik join xbox live, sellele klikkides kästakse sul xbox live kasutaja tekitada kui seda eelnevalt tehtud pole.. Ja sealt edasi ons step by step juhised. Muidugi tuleb hoolikalt seda tehes erinevaid asju arvesse võtta.
Mõned näited live oma e-maili küljest sa enam ära kustutada ei saa. microsoft eiluba. Nii et kui peaksid hiljem uue tekitama, siis ka uus e-mail jne.. Samuti oma riiki sa hiljem muuta enam ei saa (vastavalt riigile on Sul LIVES ka erinevad pakkumised jne. sealhulgas kontrollitakse ka krediitkaardi vastavust riigile). Gamertagi saad hiljem muuta 800 MS pointsi eest, seega soovitan gamertagi hoolikalt valida.. Ja membershipi ning pointse ühelt kontolt teisele kanda ei saa (family packiga väidetavalt peaks saama tulevikus).. Kui soovid ka MSNi kasutada (olemasoleva MSN kasutajaga), sisi tuleks jällegi kasutada e-maili mida kasutad windows messengeri jaoks.. Ja eks neid pisiasju on veelgi. kõik ei tule korraga meelde ja võimalik et kõigega pole ka kokku puutunud.. :) Need on asjad millega kokku olen puutunud.. Mudigui võib vahepeal ka kasutaja tekitamine muutnud olla, sest kui pojale kasutaja tekitasin siis riiki seekord üldse määrata ei saanudki, nii et nüüd ei teagi kas poisi kasutaja pandi minu järgi ROI või naise järgi UK locationiga..

Kasutaja avatar
Rene
Liige
Liige
Postitusi: 111
Liitunud: 25 Apr 2009, 16:52
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Live ei saa sisse

Postitus Postitas Rene » 07 Dets 2010, 21:13

EdragonXX kirjutas:Live registreerimiseks lihtsaim ja kiireim tee on läbi xboxi.. Oma kasutajat tehes antakse sul võimalus tekitada xbox live kasutaja. Kui tol hetkel ei teinud siis edaspidi oma kasutaja lahti võttes on menüüs valik join xbox live, sellele klikkides kästakse sul xbox live kasutaja tekitada kui seda eelnevalt tehtud pole.. Ja sealt edasi ons step by step juhised. Muidugi tuleb hoolikalt seda tehes erinevaid asju arvesse võtta.
Mõned näited live oma e-maili küljest sa enam ära kustutada ei saa. microsoft eiluba. Nii et kui peaksid hiljem uue tekitama, siis ka uus e-mail jne.. Samuti oma riiki sa hiljem muuta enam ei saa (vastavalt riigile on Sul LIVES ka erinevad pakkumised jne. sealhulgas kontrollitakse ka krediitkaardi vastavust riigile). Gamertagi saad hiljem muuta 800 MS pointsi eest, seega soovitan gamertagi hoolikalt valida.. Ja membershipi ning pointse ühelt kontolt teisele kanda ei saa (family packiga väidetavalt peaks saama tulevikus).. Kui soovid ka MSNi kasutada (olemasoleva MSN kasutajaga), sisi tuleks jällegi kasutada e-maili mida kasutad windows messengeri jaoks.. Ja eks neid pisiasju on veelgi. kõik ei tule korraga meelde ja võimalik et kõigega pole ka kokku puutunud.. :) Need on asjad millega kokku olen puutunud.. Mudigui võib vahepeal ka kasutaja tekitamine muutnud olla, sest kui pojale kasutaja tekitasin siis riiki seekord üldse määrata ei saanudki, nii et nüüd ei teagi kas poisi kasutaja pandi minu järgi ROI või naise järgi UK locationiga..

MSN-iga oli vist mul mingi selline jama, et ei lasknud sinna paigutada minu msn messengeril kasutusolevat e-maili. Maili aadress on .....@mail.ee . Vähemalt mul ei lasknud seda teha, ma ei tea kuidas teistega on. Või on sellekohta mingine list olemas, et millise lõpuga e-maili saab seal kasutada ?
Pilt

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Live ei saa sisse

Postitus Postitas DasMonx » 07 Dets 2010, 22:48

see peab olema Windows live ID
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Live ei saa sisse

Postitus Postitas EdragonXX » 08 Dets 2010, 00:09

Kõiki e-maili aadresse saad kasutada. Ma täpselt ei saanud su probleemist aru. Aga jäi mulje et sa üritasid oma MSNi ja xbox Live (kaks erinevat e-maili) omavahel kuidagi sobitada. Nii see kahjuks ei käi. Kui kasutad MSN'i siis ongi sul ühtlasi juba LIVE account samuti.. Ja kõige lihtsam xboxi kasutajat tehes olekski sedasama e-maili accounti kasutada.. See on ainuke viis kuidas Su MSN xboxis töötab.. Või siis tekitad xboxi kasutajale MSN accoundi ning konverdid vana kasutaja alt kontaktid ümber..

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Live ei saa sisse

Postitus Postitas dreysebud » 08 Dets 2010, 07:09

Ise tegin niiöelda uue msni adre või live ID @hot.ee lõpuga näiteks. Kuna ma tegin mängimiseks ikka kasutaja mitte msni pärast mis arvutis olemas niigi :P Ja msni ma polegi saanud xboxis, ütleb alguses juba, et cant sign in või miskit taolist.
msni adre aga mida kasutan päriselt, et läinud miski pärast läbi, kui regasin end esmaselt. Seepärast teise tegingi( Poolteist aastat tagasi juba)
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Live ei saa sisse

Postitus Postitas EdragonXX » 08 Dets 2010, 09:55

dreysebud kirjutas:Ise tegin niiöelda uue msni adre või live ID @hot.ee lõpuga näiteks. Kuna ma tegin mängimiseks ikka kasutaja mitte msni pärast mis arvutis olemas niigi :P Ja msni ma polegi saanud xboxis, ütleb alguses juba, et cant sign in või miskit taolist.
msni adre aga mida kasutan päriselt, et läinud miski pärast läbi, kui regasin end esmaselt. Seepärast teise tegingi( Poolteist aastat tagasi juba)
Microsofti LIVEga on jah üks paras segadus. Üks nõmedaim asi on see et Sa ei saa seda kustutada. Ja sealt probleemid kõik alguse savaadki. Samuti ei ole võimalik Sul riiki muuta (naine on mul UK all, ise olen ROI all), samas erinevate riikide all erinevad pakkumised ja teenused, ning mis veelgi olulisem nad raisad kontrollivad riigi alusel krediitkaarti..

Aga mis messengeri sisse logimiseks xboxis on lihtne. Nimelt see xboxi kasutaja nüüd mis sul on, see e-mail rega ka ilusasti messengeri ära. Testida saad eelnevalt arvutis kui saad messengeri oma xboxi e-mailiga sisse logida, siis saad xboxis ka.. Ja minu meelest üsna abiks see kui xboxis msni kasutada saad. Siis samal ajal kui xboxi taga oled, saavad teised kõik Sinuga ühendust võtta endiselt MSNi kaudu. Ise kasutan ilusasti chatboxi (väga mugav vidin) ka, nii et kiire trükkimine pole ak probleem.. Ja notice on ka ilusasti peal nii et alla ekraanile ilmub pisike kastike kui keegi miskit ütles ja kastikeses saan kiirelt vastuse kirjutada (see võimalus ainult chatboxi kasutades).

Varasemal versioonil olid muidugi messengeri kasutajad ja xboxi kasutajad läbisegi friend listis. Uue all on nad nüüd lahku tõstetud..

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Live ei saa sisse

Postitus Postitas dreysebud » 08 Dets 2010, 10:07

OT: Endalgi see vidin olemas ehk siis puldi klaviatuur, kuid mai tea mind rämedalt häiriks, kui üritan mängida ja mingi sell hakkab trükkima mängu ajal mulle ja ei saagi mängida :D
Seepärast ainult kasutangi kõrvaklappe, kui kutsutakse partyse jne ja ei sega mängimist, kui niimoodi juttu ajada :D
msn ikka arvuti taga olemiseks mõeldud :P
See minu arvamus igatahes. Teisi võibolla ei sega see :D
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Live ei saa sisse

Postitus Postitas EdragonXX » 08 Dets 2010, 10:12

dreysebud kirjutas:OT: Endalgi see vidin olemas ehk siis puldi klaviatuur, kuid mai tea mind rämedalt häiriks, kui üritan mängida ja mingi sell hakkab trükkima mängu ajal mulle ja ei saagi mängida :D
Seepärast ainult kasutangi kõrvaklappe, kui kutsutakse partyse jne ja ei sega mängimist, kui niimoodi juttu ajada :D
msn ikka arvuti taga olemiseks mõeldud :P
See minu arvamus igatahes. Teisi võibolla ei sega see :D
Sa saad selle välja ka lülitada.. :) Aga üldiselt see chatboxi pisike aknake üsna pisike all nurgas ja üldse ei sega. Muidugi kui ma multiplayerit mängin, siis lülitan selle välja. aga notice on kogu aeg peal (välja arvatud kui filme vaatan või sky TV'd, siis on noticed maas).

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 48 külalist