Games on demandist on võimalik mõnda mängu osta.

Kõik Xbox Livega seonduv!
EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Games on demandist on võimalik mõnda mängu osta.

Postitus Postitas EdragonXX » 23 Veebr 2011, 19:36

Ainuke jama on et isegi punktide eest on ikkagi kahekordne hind võrreldes poega.. Ma muidugi kõiki ei vaadanud aga kui kõigile umbes 3000 punkti selga topitud, siis küll..

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Games on demandist on võimalik mõnda mängu osta.

Postitus Postitas tomtom » 23 Veebr 2011, 19:39

Ma vaatasin neid hindasi ka natukene ja hinnad on tõesti kõrged isegi väga võrreldes poega
HatchedNeptune

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Games on demandist on võimalik mõnda mängu osta.

Postitus Postitas EdragonXX » 23 Veebr 2011, 19:52

tomtom kirjutas:Ma vaatasin neid hindasi ka natukene ja hinnad on tõesti kõrged isegi väga võrreldes poega
Kuna ma foorumist ei leidnud seda teemat siis kas on võimalik riiki ka kuidagi vahetada sest see soome keel hakkab vaikselt pinda käima eriti kui seda ei oska :D
Kusagil on see teema tegelikult olemas. Ma korra või kaks olen sel teemal postitanud. Ja ei Sul ei ole võimalik riiki vahetada. Ainuke mida saad on oma xbox'l panna localeks UK ja keeleks english siis enamus asju on inglise keeles VÄLJA ARVATUD LIVE mis endiselt siis vastava riigi keeles kuvatakse. Nii et jah kui Sa just oma mõne uue LIVE riigi vastu ei taha vahetada (Poola, aafrika, miskid araabia riigid ja venemaa) siis ühegi normaalse riigi vastu Sul vahetada ei õnnestu..

Microsofti enda süüdimatu ja naiivselt blond kommentaar / vastus sellele on et tee uus e-mail ja uus konto ja siis vali õige riik kohe. :) Nagu inimesed üldse ju ei tohiks kolida ühest riigist teise. :)

http://xboxfoorum.ee/viewtopic.php?f=20 ... +ei#p34927

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Games on demandist on võimalik mõnda mängu osta.

Postitus Postitas tomtom » 23 Veebr 2011, 19:56

leidsin teema ja sain juba ise ka aru nii et tuleb hakkata soome keelt õppima :D või siis kasutan edasi enda google chromet ja panen sealt kogu aeg tõlgi :D
HatchedNeptune

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Games on demandist on võimalik mõnda mängu osta.

Postitus Postitas Riddim » 23 Veebr 2011, 20:16

On seal tõesti kirjas niivõrd tähtis informatsioon? Ise küll ei oska meenutada, et oleks midagi kasulikku juurde õppinud sellest tekstist, mis sinna lisatud on.

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Games on demandist on võimalik mõnda mängu osta.

Postitus Postitas tomtom » 23 Veebr 2011, 21:08

ei olegi midagi kasulikku lihtsalt huvi pärast
HatchedNeptune

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Games on demandist on võimalik mõnda mängu osta.

Postitus Postitas EdragonXX » 23 Veebr 2011, 21:21

Riddim kirjutas:On seal tõesti kirjas niivõrd tähtis informatsioon? Ise küll ei oska meenutada, et oleks midagi kasulikku juurde õppinud sellest tekstist, mis sinna lisatud on.
LIVE's või? :) Ma loen ilusasti tweedid ja monday mused ja iga nädalase senduamessage vaatan ka üle.. Aegajalt on muidki huvitavaid videosid. Ning on muudki huvitavat infot stuffi live's. Nii et kui LIVE kasutad siis võiks see olla ikka keeles millest aru saad. :) Minu jaoks on seal aegajalt üsna palju kasulikku..

Nii et ma soovitan küll tomtom et kui Sa vähegi LIVE kasutad regulaarselt ja kui hetkel miskit kaotada pole (kui), et siis tee uus konto kuhugi.

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Games on demandist on võimalik mõnda mängu osta.

Postitus Postitas Riddim » 23 Veebr 2011, 21:32

Ma pole nagu täheldanudki. No ma muidugi ei uuri ka nii väga palju, aga kas siis need sinu poolt loetletud asjad vastavalt riigile keelt muudavad? Videotes nagu kahtleks, teised asjad võõramad.

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Games on demandist on võimalik mõnda mängu osta.

Postitus Postitas EdragonXX » 23 Veebr 2011, 21:54

Riddim kirjutas:Ma pole nagu täheldanudki. No ma muidugi ei uuri ka nii väga palju, aga kas siis need sinu poolt loetletud asjad vastavalt riigile keelt muudavad? Videotes nagu kahtleks, teised asjad võõramad.
UK videosid Soome all vist ei näidata. Neil peaksid nende endi omad olema :) itaallastel ja sakslastel on ilusasti kogu live ja live videod oma keeles (ei tea nemad UK ega USA stuffist midagi). Isegi USA ja UK erinevad teinetesest. Ainuke kellele vist UK live asju kuvatakse on iirlased. Ja ka neile on aegajalt mõned asjad erinevad. Osasid videosid vahel üldse ei näidata.

Ma arvan et see on ka üks põhjustest sadade hulgas, miks Eestil oma LIVE pole. Sest see tähendaks kõikide nende asjade loomist eesti keelde. Mis pole mitte ühe ega kahe inimese töö. :)
Viimati muutis EdragonXX, 23 Veebr 2011, 23:30, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Games on demandist on võimalik mõnda mängu osta.

Postitus Postitas Riddim » 23 Veebr 2011, 22:06

Ei noh, UK videosid küll jah, aga lihtsalt ma pole soomekeelsete videote peale sattunud veel. Pean ma mingit erilist kategooriat silmas pidama või milles küssa?

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Games on demandist on võimalik mõnda mängu osta.

Postitus Postitas EdragonXX » 23 Veebr 2011, 22:32

Riddim kirjutas:Ei noh, UK videosid küll jah, aga lihtsalt ma pole soomekeelsete videote peale sattunud veel. Pean ma mingit erilist kategooriat silmas pidama või milles küssa?
Ega Sa ei peagi oma konto alt teiste riikide videosid nägema. Või mida Sa silmas pead?

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Games on demandist on võimalik mõnda mängu osta.

Postitus Postitas Riddim » 23 Veebr 2011, 22:36

No ma tean et UK videosid ei näe, I'm not dumb. Aga lihtsalt, et video, mida ma olen harva vaadanud, ei ole soomekeelsed olnud, vaid inglisekeelsed. Ja seda soome konto alt.

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Games on demandist on võimalik mõnda mängu osta.

Postitus Postitas EdragonXX » 23 Veebr 2011, 23:02

Riddim kirjutas:No ma tean et UK videosid ei näe, I'm not dumb. Aga lihtsalt, et video, mida ma olen harva vaadanud, ei ole soomekeelsed olnud, vaid inglisekeelsed. Ja seda soome konto alt.
Kas soomlastel on siis tõesti asi inglise keeles? veider
Sakslastel ja itaalias on küll ainult nende oma stuff. Kõik nende oma keeles.. Huvitav miks soomlastel asi erinev siis on? Krt tee või konto soome alla, mind hakkas asi täitsa huvitama..

Nii tegin. Aga ma tegin vist midagi valkesti. ta küsis ilusasti mis keeles ma seda asja tahan kas svenska või suomi. Valisin Suomi aga näitab kogu LIVE inglise keelsena. Ja UK stuffi näitab mulle seal. Samas tomtom jälle ütles et tal soome keeles. Nu krt aru ma ei saa enam.. Ma tõesti annan alla - Microsofti loogika on liialt keeruline mu jaoks aegajalt. :)

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Games on demandist on võimalik mõnda mängu osta.

Postitus Postitas tomtom » 23 Veebr 2011, 23:22

Mul ei ole kogu xboxi lehekülg soome keeles vaid on ainult siis kui ma tahan midagi osta või seoses midagi kontoga teha ja xboxis on mul soome keeles ainult mängude tutvustus või mis iganes see ka ei ole aga ainult billing.microsoft.com see on mul täesti soome keeles
HatchedNeptune

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Games on demandist on võimalik mõnda mängu osta.

Postitus Postitas EdragonXX » 23 Veebr 2011, 23:32

vaene Tom, Sul on seal ikka selline segapuder ja kapsad.. :)

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist