Gold live, x360 ja x1.

Kõik Xbox Livega seonduv!
Vasta
Kasutaja avatar
Navitrolla
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 37
Liitunud: 10 Veebr 2015, 01:25
Asukoht: Tartu

Gold live, x360 ja x1.

Postitus Postitas Navitrolla » 23 Veebr 2016, 13:55

Miks gold live pole kontopõhiselt mõlemale konsoolile olemas? Ma sain aru, et kui 360 pealt one’ile üle minna, siis gold live tuli kontopõhiselt kaasa ehk siis tuligi ja oligi kuni gold otsa sai. Nüüd sai siis teda one’is pikendatud aga 360 on ikkagi ilma goldita. Või see oligi nii aind selleks, et toetada one’ile üleminekut ja hiljem 360 välja suretada? Xbox support ei öelnud ka midagi tarka ja pigem sain möliseda, et mida ma ajan ja sellust asja ple olnud. Siiski kontopõhiselt oli xbox one peal gold olemas, kuniks see lihtsalt aegus. Oli aastane gold.
Samas ei vaadanud ka. Äkki gold läkski one’i peale üle ja kadus 360lt hoopis ära, mitte ei jäänud kahte konsooli korraga alles?

:( #-O
...Ühepoolne visuaalne vahekord...
Xbox live gametag: P2rdutseja

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Gold live, x360 ja x1.

Postitus Postitas taku » 23 Veebr 2016, 15:39

Live gold liatakse siiski kontole mitte konsoolile. Äkki on sul one peal mingi muu konto pandu "Home" kontoks vms. Ja lisasid goldi sinna.

Kasutaja avatar
Navitrolla
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 37
Liitunud: 10 Veebr 2015, 01:25
Asukoht: Tartu

Re: Gold live, x360 ja x1.

Postitus Postitas Navitrolla » 23 Veebr 2016, 17:36

Ei mul on aind 1 konto
...Ühepoolne visuaalne vahekord...
Xbox live gametag: P2rdutseja

Kasutaja avatar
Navitrolla
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 37
Liitunud: 10 Veebr 2015, 01:25
Asukoht: Tartu

Re: Gold live, x360 ja x1.

Postitus Postitas Navitrolla » 23 Veebr 2016, 17:37

Selles suhtes sai one pealt jh gold pandud aga ma arvasingi et kuna gold on kontopõhine siis suva et 360-ne peal ka see olemas
...Ühepoolne visuaalne vahekord...
Xbox live gametag: P2rdutseja

ivojuss
Vaatleja
Postitusi: 1
Liitunud: 10 Apr 2017, 11:07

Re: Gold live, x360 ja x1.

Postitus Postitas ivojuss » 10 Apr 2017, 11:33

Tere!

Vajan abi. Oman kahte konsooli, millest üks on one ja teine 360. Soetasin mõned päevad tagasi gold live, mis sai korrektselt alla laetud ja gametrag´iga seotud. Teadolevalt annab ühe gametragi aktiivne gold live võimaluse ka teistel samas konsoolis mängivatel gametrag´idel live´t kasutada, kuigi neil goldi ei ole. Logides xbox one´i oma gametragiga, mille on gold live küljes, said ka teised lives mängida ja isegi siis, kui minu kasutaja ei ole aktiivne.
Kolides mängima 360 peale ning logides sisse taas oma kastuajaga, millel on gold live küljes, selgus et asi ei toiminud enam nii nagu one´s, sest teised ei saanud live´i. Tuli teade, et neil puudub selleks õigus.
Küsimus, kas põhjuseks võiks olla asjaolu, ,et 360 peal on mul mingi teine gametrag home´ks määratud või põhused võivad peituda milleski muus?
Kas keegi võiks aidata? Kui tegemist on kastuaja home´ks määramises, siis palun ka abi, kuidas 360 peal gametrag´ile home määrata.

Ette tänades,

gametrag: DuckyMunk4

DarkESTZoul
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 28
Liitunud: 19 Veebr 2012, 20:56
Asukoht: Raplamaa

Re: Gold live, x360 ja x1.

Postitus Postitas DarkESTZoul » 10 Apr 2017, 18:41

Tervist!

Mina olen asjast saanud nii aru, et One peal on kõigil Gold sharinguga niikuinii kui Home konsooliks märgitud, kuna sealsamas see sharing ka toimub.

Xbox 360nega peaks aga lugu olema nii, et konto peab olema ''füüsiliselt'' ka xbox one peal, et Gold xbox 360 peal toimiks. Ehk siis tuleb kõik kontod, millega soovitakse xbox 360 peal mängida, lisada xbox one's eraldi kõik
kasutajate hulka. Profiili alt siis pealehel valida ''Add & manage''. Peaks ka parooli ning võimalike turvaküsimusi küsima niiet kui on teiste inimeste kontod siis lihtsam ilmselt lisamine nende juuresolekul.

Proovige järgi ja andke teada kas ja kuidas õnnestus.
''Per Mare, Per Terras, Per Constellatum''
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist