Xbox live - aastane gold membership

Kõik Xbox Livega seonduv!
Vasta
SiimPro21
Vaatleja
Postitusi: 5
Liitunud: 17 Mai 2014, 11:59

Xbox live - aastane gold membership

Postitus Postitas SiimPro21 » 17 Mai 2014, 12:06

Siuke küsimus. ostsin aastase kuld kaardi (teist korda), sisestasin xboxis numbrid.. kuid ütleb mulle et ''invaild'' ''palun proovige uuesti'' regioon on Finland. mida ma valesti teen? oskab ehk keegi aidata. lihtsalt see asi tundub kuidagi raha tegemise koht, pole saanud teenust selle raha eest!!

ette tänades!!

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Xbox live - aastane gold membership

Postitus Postitas CtV15 » 17 Mai 2014, 12:16

Proovi sisestada Xboxi kodulehel: https://account.xbox.com/en-US/PaymentA ... r=mebarnav" onclick="window.open(this.href);return false;
Pilt

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Xbox live - aastane gold membership

Postitus Postitas taku » 17 Mai 2014, 12:17

Konsoolis võivad veateadete sõnastused olla erinevad aga xbox.comis:
Try the code again
We couldn't find the code you entered. Check the code and then try entering it again.
Kood sisestatud valesti või vale kood.(kui oled kindel ,et sisestasid koodi õigesti siis pöördu koodi müüja poole )
Code is not valid.
Koodil on regiooni piirang/lukk ( töötab ainult kindas regioonis või ei ole su konto registreeritud toetatud regiooni )
http://www.xbox.ee/viewtopic.php?f=22&t ... 536#p94583" onclick="window.open(this.href);return false;
Something went wrong.Please try again later.
Billing aadress vale või ei kattu valitud regiooniga.
http://www.xbox.ee/viewtopic.php?f=22&t ... 536#p94584" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Xbox live - aastane gold membership

Postitus Postitas CtV15 » 17 Mai 2014, 12:29

Gold koodid ei tohiks erinevate regioonidega olla ju?
Pilt

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Xbox live - aastane gold membership

Postitus Postitas taku » 17 Mai 2014, 12:32

CtV15 kirjutas:Gold koodid ei tohiks erinevate regioonidega olla ju?
Olen näinud turul INDIA regiooni koode, mis on tavaliseistest region free koodidest lausa paar euri odavamad aga ei tohiks töödata teiste toetatud regioonide kontodega.
Kui ta ostis juba teist(ja esimesel korral töötas) korda siis 2 varianti, kas on muutnud billing aadressi või on kood teise regiooni oma.

SiimPro21
Vaatleja
Postitusi: 5
Liitunud: 17 Mai 2014, 11:59

Re: Xbox live - aastane gold membership

Postitus Postitas SiimPro21 » 17 Mai 2014, 20:56

taku kirjutas:
CtV15 kirjutas:Gold koodid ei tohiks erinevate regioonidega olla ju?
Olen näinud turul INDIA regiooni koode, mis on tavaliseistest region free koodidest lausa paar euri odavamad aga ei tohiks töödata teiste toetatud regioonide kontodega.
Kui ta ostis juba teist(ja esimesel korral töötas) korda siis 2 varianti, kas on muutnud billing aadressi või on kood teise regiooni oma.


mis see on? :D kuidas ma saan vaadata billing aadressi.? kuidas saan seda muuta? .. ja kui kood teise regiooni oma kuidas ma seda vaadata saan, kuidas ma saan kindel olla, et need koodid mul töötavad ? mida ma peaksin tegema.

Euronicsist ostsin esimese kaardi 15.05. 14 viisin tagasi seetõttu et see ei töödanud(Something went wrong.Please try again later.) siis nad uurivad siiamaani seda, mille põhjus. mul viskas ootamine kopa ette.. ma soovisin teenust mitte oodata. 17.05.14 nüüd täna lõunal ostsin teise uue kaardi, millel viskab sama vea teate ette. kuna mulle midagi ei räägita milles viga võib olla ja euronicsis ei öeldud midagi, siis võtan teiega ühendust. Ma olen algaja ning loodan et keegi saab ehk aidata. Sooviks et seletaksite algusest peale ära, mida tegema pean.

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Xbox live - aastane gold membership

Postitus Postitas CtV15 » 17 Mai 2014, 21:01

Ma usun, et probleem pole mitte nendes kaartides/koodides, vaid sinupoolne. Vaevalt, et Euronics mingeid cräppe koode nüüd müüma hakanud.
Proovisid siis Xboxi kodulehel lisada või?
Pilt

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Xbox live - aastane gold membership

Postitus Postitas taku » 17 Mai 2014, 21:09

Teenust ei saa sa sellepärast ,et eesti ei ole ametlikult toetatud Xbox Live regioon.Koodi saad tööle registreerides oma konto toetatud regiooni ja kui sinult küsitakse billing aadressi siis tuleb sisestada reaalselt selles regioonis eksisteeriv aadress. Live konto loomise ja regiooni vahetamise õpetus on siin foorumis täitsa olemas. Billing aadressi leiad logides oma live kontoga xbox.com -i ja sealt edasi My account ja Payment and billing.

SiimPro21
Vaatleja
Postitusi: 5
Liitunud: 17 Mai 2014, 11:59

Re: Xbox live - aastane gold membership

Postitus Postitas SiimPro21 » 17 Mai 2014, 21:15

CtV15 kirjutas:Ma usun, et probleem pole mitte nendes kaartides/koodides, vaid sinupoolne. Vaevalt, et Euronics mingeid cräppe koode nüüd müüma hakanud.
Proovisid siis Xboxi kodulehel lisada või?


Proovisin mõlemat koodi lisada ikka muidugi kodulehel xbox.com läbi arvuti. see ei saa muidugi olla koodi viga, kuna ma kuulnud et nendega natuke probleemne eestis. kuna pole teenust avatud.
Üritan seda teha, ehk õnnestub..

ette tänades

SiimPro21
Vaatleja
Postitusi: 5
Liitunud: 17 Mai 2014, 11:59

Re: Xbox live - aastane gold membership

Postitus Postitas SiimPro21 » 17 Mai 2014, 21:20

taku kirjutas:Teenust ei saa sa sellepärast ,et eesti ei ole ametlikult toetatud Xbox Live regioon.Koodi saad tööle registreerides oma konto toetatud regiooni ja kui sinult küsitakse billing aadressi siis tuleb sisestada reaalselt selles regioonis eksisteeriv aadress. Live konto loomise ja regiooni vahetamise õpetus on siin foorumis täitsa olemas. Billing aadressi leiad logides oma live kontoga xbox.com -i ja sealt edasi My account ja Payment and billing.


Ma Proovin, üritan. kuigi Mul on juba usk sellesse kadunud. aga proovin..

suured tänud igati, kirjutan siia kui mul abi vaja läheb..

SiimPro21
Vaatleja
Postitusi: 5
Liitunud: 17 Mai 2014, 11:59

Re: Xbox live - aastane gold membership

Postitus Postitas SiimPro21 » 17 Mai 2014, 21:49

taku kirjutas:Teenust ei saa sa sellepärast ,et eesti ei ole ametlikult toetatud Xbox Live regioon.Koodi saad tööle registreerides oma konto toetatud regiooni ja kui sinult küsitakse billing aadressi siis tuleb sisestada reaalselt selles regioonis eksisteeriv aadress. Live konto loomise ja regiooni vahetamise õpetus on siin foorumis täitsa olemas. Billing aadressi leiad logides oma live kontoga xbox.com -i ja sealt edasi My account ja Payment and billing.

millise regiooni peaksin valima? et töötaks

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Xbox live - aastane gold membership

Postitus Postitas taku » 17 Mai 2014, 21:56

http://www.xbox.ee/viewtopic.php?f=22&t ... 548#p94548" onclick="window.open(this.href);return false;

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist