Gift card!

Kõik Xbox Livega seonduv!
Vasta
Karlike2003
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 12
Liitunud: 11 Mär 2014, 08:15

Gift card!

Postitus Postitas Karlike2003 » 12 Mär 2014, 16:55

Tere, ma tahaks endale osta nt.10€ väärtuses gift cardi.Mu regioon peaks olema Soome, aga kui lähen xboxis --)Xbox livesse, seal näitab mängude hinda Dolloirites.Kas ma saan, siis Euro gift cardiga mänge osta.

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Gift card!

Postitus Postitas taku » 12 Mär 2014, 17:00

Kui xboxis näitab hindu dollarites siis oled regiooniks valinud siiski USA.
Mõned ajavad sassi live konto regiooni , mida saab muuta live konto seadetes ja xboxi locale mida saab muuta konsooli seadetes. Live konto regiooni saab vahetada kord iga 3 kuu tagant.
Info leiad siit : http://www.xbox.ee/viewtopic.php?f=22&t ... 536#p94619" onclick="window.open(this.href);return false;

Euro kaarte saab lunastada ainult toetatud maade kontodega kus on kasutusel euro.
Toetatud maad: http://www.xbox.com/en-GB/live/countries" onclick="window.open(this.href);return false;

Karlike2003
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 12
Liitunud: 11 Mär 2014, 08:15

Re: Gift card!

Postitus Postitas Karlike2003 » 12 Mär 2014, 17:21

Nüüd siuke asi,et mul oli enne menüüs ka apps,movies,music, aga enam pole.

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Gift card!

Postitus Postitas taku » 12 Mär 2014, 17:47

Valisid ikka toetud maade hulgast? .Kui valisid regiooniks eesti siis targem juba uus konto teha.
Kui soovid kindlasti kasutada euro kaarte siis vali näiteks iirimaa.
Kui sai siiski valitud soome siis see võib tulla ka sellest,et seal ei ole need teenused toetatud.

Karlike2003
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 12
Liitunud: 11 Mär 2014, 08:15

Re: Gift card!

Postitus Postitas Karlike2003 » 12 Mär 2014, 19:29

Mul oli tegelt UK nyyd panin SOome!

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Gift card!

Postitus Postitas taku » 12 Mär 2014, 19:43

UK-s on kasutusel inglise nael GBP £ ja regiooni vahetus ei oleks olnud üldse vajalik. Lihtsalt oleks võinud UK kinekkaardi osta.

Kasutaja avatar
AivarP
Liige
Liige
Postitusi: 122
Liitunud: 20 Sept 2011, 05:36
Asukoht: Harju mk

Re: Gift card!

Postitus Postitas AivarP » 26 Mär 2014, 06:27

Tere,
mul on samuti kaks teemaga haakuvat küsimust!

Minu sõber, kelle GT on registreeritud UKsse, ostis PUNKTID.EEst 10. Naelase rehakaardi. Koodi redeemides tuleb ekraanile kiri "service error...." ja raha jääb kontole kandmata.
Milles võib olla probleem?

Teine küsimus puudutab XboxLiveRewardsi!
Sain mõned päevad tagasi sellise sisuga e-kirja!
GT on registreeritud UKsse

Hi SS Estland,

We attempted to deposit your cash rewards into your Microsoft account you use with Xbox Live, but we encountered an error. To fix this, we need you to take the following steps:

1. Go to Microsoft Billing. 2. Make sure your account information (including country and region) is correct. 3. If you're still experiencing problems, make a post to the Xbox Forums.
Pilt

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Gift card!

Postitus Postitas Hydra Tomix » 26 Mär 2014, 12:04

Esimene: täpsemat infot vaja, kui rohkem ei ütlenudki, siis on arvatavasti süsteemi viga ja peab hiljem proovima uuesti.
Teine: täida billing information ära (või uuenda). Kui probleem säilib, võta ühendust suppordiga

Kasutaja avatar
AivarP
Liige
Liige
Postitusi: 122
Liitunud: 20 Sept 2011, 05:36
Asukoht: Harju mk

Re: Gift card!

Postitus Postitas AivarP » 13 Apr 2014, 07:40

Hydra Tomix kirjutas:Esimene: täpsemat infot vaja, kui rohkem ei ütlenudki, siis on arvatavasti süsteemi viga ja peab hiljem proovima uuesti.
Teine: täida billing information ära (või uuenda). Kui probleem säilib, võta ühendust suppordiga
Unustasin vahepeal teemaga tegeleda!

Esimese puhul tuleb koodi sisestades selline tekst:

Sorry, there's a problem with xbox service, try again later.
For help with this problem, go to http://www.xbox.com/errorhelp" onclick="window.open(this.href);return false;

Status code: 80122734

Proovisin sisestada koodi ka enda xboxis (GT on registreeritud UKis), ja ikka sama jama!
Pilt

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Gift card!

Postitus Postitas CtV15 » 13 Apr 2014, 09:43

Rewards asjus, et kui sul on billing info siiski seal kõik olemas, siis ilmselt probleem selles, et oled vahepeal regiooni vahetanud? Sel juhul tuleb Rewardsist korra välja astuda (Rewards punktid kaovad) ja uuesti liituda.
Pilt

Kasutaja avatar
AivarP
Liige
Liige
Postitusi: 122
Liitunud: 20 Sept 2011, 05:36
Asukoht: Harju mk

Re: Gift card!

Postitus Postitas AivarP » 13 Apr 2014, 10:12

CtV15 kirjutas:Rewards asjus, et kui sul on billing info siiski seal kõik olemas, siis ilmselt probleem selles, et oled vahepeal regiooni vahetanud? Sel juhul tuleb Rewardsist korra välja astuda (Rewards punktid kaovad) ja uuesti liituda.

Tänud vastuse eest!
Regiooni ma paraku pole kordagi vahetanud. See kasutaja sai kohe algusest peale UKsse registreeritud ja midagi pole muudetud. Viimati ostsin marketist eelmisel suvel, vahetult ennem seda kui punktid vahetati kohaliku raha vastu. Kuni selle ajani mingisugust tõrget ühegi koodi sisestamiseg ei olnud. Samuti pole varem olnud jamasid Rewardsiga, punktid tulid alati õigel ajal üle.
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist