Regiooniprobleem d/dl koodi kasutamisel (BF4 Premium)

Kõik Xbox Livega seonduv!
StenK
Algaja
Algaja
Postitusi: 88
Liitunud: 16 Juul 2012, 01:48

Regiooniprobleem d/dl koodi kasutamisel (BF4 Premium)

Postitus Postitas StenK » 17 Veebr 2014, 18:30

Ostsin game.co.uk'st Battlefield 4 Premium digitaalse download koodi. Tulev välja, et reaalselt on see mõeldud 40£ koodina:
http://www.game.co.uk/en/battlefield-4- ... %20premium
Ei ütleks küll, et ma sealt kirjeldusest kuskilt selle välja lugema peaks, peale selle £40 kirja seal nurgas, mis on selle toote nö tavahind Xbox Live Marketist.

Probleem nüüd selles, et mul on regiooniks US määratud. Kui ma koodi sisse panen, siis ta küsib kas ma tahadn $40 kontole kanda. Dollarit, mitte Naela! See on päris suur vahe.

Mis te soovitaksite? Regioon ära vahetada (enne 3 kuud tagasi vahetada ei saa)? Game.co.uk'sse kirjutada ja refundi küsida puuduliku kirjelduse tõttu ning kui õnnestub, siis läbi Xbox Live Marketi osta?
Pilt

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Regiooniprobleem d/dl koodi kasutamisel (BF4 Premium)

Postitus Postitas CtV15 » 17 Veebr 2014, 18:40

Toote kirjelduses all (Terms and Conditions) on see kõik kirjas:
[*]When purchasing this you are not purchasing the content, but the denomination in pounds to top up your wallet to buy this from the Xbox Live Marketplace.

[*]Redeem your code to your UK Microsoft account. Simply login to your account and enter your 25-digit number. To create a new account, visit https://commerce.microsoft.com" onclick="window.open(this.href);return false;.
Sa võid ju proovida küsida, et kas saab tagasi müüa nendele, kuna sul jäi see info kahe silma vahele, kuid nad ei ole kohustatud seda tegema. Puudulikku infot neil ei ole seal.
Viimati muutis CtV15, 17 Veebr 2014, 18:41, muudetud 1 kord kokku.
Pilt

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Regiooniprobleem d/dl koodi kasutamisel (BF4 Premium)

Postitus Postitas taku » 17 Veebr 2014, 18:41

Ma loen küll välja sellised read:
Terms and Conditions

When purchasing this you are not purchasing the content, but the denomination in pounds to top up your wallet to buy this from the Xbox Live Marketplace
Redeem your code to your UK Microsoft account. Simply login to your account and enter your 25-digit number. To create a new account, visit https://commerce.microsoft.com" onclick="window.open(this.href);return false;.

Ehk siis : te ei osta nö mängu sisu vaid summa inglise naeltes ,mille eest toode xbl marketist soetada. ;)
Ega siin muud varianti ei ole kui kontoga UK-sse kolida.

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Regiooniprobleem d/dl koodi kasutamisel (BF4 Premium)

Postitus Postitas Hydra Tomix » 17 Veebr 2014, 23:10

Dollaritesse pole mõtet teha, sest dollarites maksab 49.99 dullarz. Soovitan UKsse üle tõsta

StenK
Algaja
Algaja
Postitusi: 88
Liitunud: 16 Juul 2012, 01:48

Re: Regiooniprobleem d/dl koodi kasutamisel (BF4 Premium)

Postitus Postitas StenK » 18 Veebr 2014, 08:18

Eks jah, loll pea on nuhtluseks.

Proovisin kontot üle viia, kuigi tagantjärele oleks pigem võinud selle 10 taala kaotamisega leppida ja oleks asjad kordades lihtsamad olnud. Hetkeseis on see, et migratsioon on pooleli ja tech supporti sõnul pidi see kuni 5 päeva aega võtma. Konsoolis live töötab, aga marketplace ja koodide sisestamine mitte ning live.xbox.com veebileht läheb minu sisselogimiskatsete peale totaalselt lolliks. Tech support ütles, et nende poolt vaadatuna on mul veel US konto, kuigi mailile tuli kinnitus, et konto on UKsse viidud.
Pilt

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Regiooniprobleem d/dl koodi kasutamisel (BF4 Premium)

Postitus Postitas taku » 18 Veebr 2014, 13:01

Kuidas leht lolliks läheb?
Olen oma kontodega regioonide vahet jooksnud ja kõik on käinud pmst kohe.
Billing aadressi vahetasid UK oma vastu?
Veendu,et oleksid ka UK regiooni lehel(aadressireal peab olema:www.xbox.com/en-GB/....) vahetada saad aadressil: http://www.xbox.com/Shell/ChangeLocale" onclick="window.open(this.href);return false;

StenK
Algaja
Algaja
Postitusi: 88
Liitunud: 16 Juul 2012, 01:48

Re: Regiooniprobleem d/dl koodi kasutamisel (BF4 Premium)

Postitus Postitas StenK » 18 Veebr 2014, 14:08

UK lehele käsitsi minemine ei aita.

Sisselogimisel annab teate:

"Uh oh... that shouldn't have happened.

It appears you've found a glitch in the system.

date: 18/02/2014 12:05:17
code: EEEEEEEE8015400C
s: tNyIRLwwos/0brV+Lgh7vg==
id: 51368c58-cbbc-46e5-b886-e8506c9cf037
req: ede1a255-f0e0-459e-be95-bdbda808027b"

Seal, kuhu peaks kasutajanimi tekkima paremasse üles nurka, jääb kiri "Loading...". Välja logida ka ei lase, ainult kui Hotmailist välja login käsitsi, siis logib Livest välja.

Kui valin sealt menüüst nt Redeem code, siis annab juba Xboxi lehevälise veateate:
"Server Error in '/' Application.

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".


<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="Off"/>
</system.web>
</configuration>

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.


<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>
</system.web>
</configuration>"

Konsoolis Live töötab, aga
1) eile lasi mul kokku kolm korda kasutustingimustega nõustuda
2) Payment optionse ei saa muuta (Action not possible right now" vms ning koode Redeemida ka ei lase.
Pilt

StenK
Algaja
Algaja
Postitusi: 88
Liitunud: 16 Juul 2012, 01:48

Re: Regiooniprobleem d/dl koodi kasutamisel (BF4 Premium)

Postitus Postitas StenK » 18 Veebr 2014, 14:14

Ma olen täiesti kindel, et regioonivahetusega läks midagi valesti, sest kui ma vahetust live.xbox.com lehel tegin, siis andis teate, et hetkel ei saa teostada, aga minut hiljem siis sain E-mailile järjest kaks kirja:
1) Minu live on katkestatud ja allesjäänud kuud on kantud minu UK kontole
2) Konto edukalt UKsse viidud

Ise vaadates või ning ka Tech Support kui vaatas, siis näitab, et olen endisel USis.

Nemad ütlesid mulle, et migration võtab 1-5 päeva aega. Eks ma nüüd siis lolli peaga ootan 5 päeva ja siis võtan uuesti supportiga ühendust. Kahtlen, et see asi ise korda läheb selle ajaga.

Täna tuleb BF4 Second Assault välja Premiumile. Ja ma ei saa hetkel mitte kuidagi seda hankida :(

Kaudselt hakkas see asi enda tähelepanematusest pihta, aga selles jamas pole ma küll kuidagi otseselt süüdi.
Pilt

StenK
Algaja
Algaja
Postitusi: 88
Liitunud: 16 Juul 2012, 01:48

Re: Regiooniprobleem d/dl koodi kasutamisel (BF4 Premium)

Postitus Postitas StenK » 18 Veebr 2014, 14:16

Proovige mu signatuuri kaudu nt mu Xbox.com profiilile ligi saada, ei saa ju?
Pilt

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Regiooniprobleem d/dl koodi kasutamisel (BF4 Premium)

Postitus Postitas taku » 18 Veebr 2014, 16:42

StenK kirjutas:Proovige mu signatuuri kaudu nt mu Xbox.com profiilile ligi saada, ei saa ju?
USA kontoga sai. Ungari kontoga pilt valge ja ei lae ära.
Sellist "piskest errorit" pole veel kohanud :D
Oled muidu kõikidest seadmetest välja loginud oma kontoga?
https://commerce.microsoft.com" onclick="window.open(this.href);return false; Sinna ka ligi ei saa?

StenK
Algaja
Algaja
Postitusi: 88
Liitunud: 16 Juul 2012, 01:48

Re: Regiooniprobleem d/dl koodi kasutamisel (BF4 Premium)

Postitus Postitas StenK » 18 Veebr 2014, 17:06

Ohoh, siia saan ligi kusjuures. Siit saaks koodi ka redeemida, aga tahab billing adressi saada.
Kas ma pean sinna mingi UK reaalse aga minu jaoks suvalise aadressi panema?
Pilt

Kasutaja avatar
jegesmesh
Liige
Liige
Postitusi: 108
Liitunud: 23 Okt 2012, 15:34
Asukoht: Jõgeva

Re: Regiooniprobleem d/dl koodi kasutamisel (BF4 Premium)

Postitus Postitas jegesmesh » 18 Veebr 2014, 17:12

UK reaalne, võid panna Eesti saatkonna aadressi UK's. Googelda.
Pilt

StenK
Algaja
Algaja
Postitusi: 88
Liitunud: 16 Juul 2012, 01:48

Re: Regiooniprobleem d/dl koodi kasutamisel (BF4 Premium)

Postitus Postitas StenK » 18 Veebr 2014, 21:05

OK tänud.

Aga jääb ikkagi see teema, et ma ei julge enne redeemida rahakoodi, kuni konto korras. Sest migratsioonil kasutamata raha ei tule kaasa ning ma seda raha praegu kasutada niikuinii ei saaks (sest payment optionitega error, aga neid ma kuskilt muuta ei saa). Et siis on mingi variant, et saan raha kontole ja siis migratsioon nö viib end lõpule ja siis olen ilma sellest.

Kuigi ma kahtlen, et siin ilma supporti sekkumiseta enam midagi juhtub. Xbox küsib nüüd iga kord kasutustingimsutega nõustumist.

Tegin ka selle ära, et logisin igalt poolt välja (arvuti, telefon, konsool - mujal ei tohiks kuidagi olla) ja siis laadisin konto uuesti konsooli alla. Mitte midagi ei muutunud.
Pilt

StenK
Algaja
Algaja
Postitusi: 88
Liitunud: 16 Juul 2012, 01:48

Re: Regiooniprobleem d/dl koodi kasutamisel (BF4 Premium)

Postitus Postitas StenK » 18 Veebr 2014, 21:18

Veel naljakas asi seal commerce lehel. Mul näitab seal mõlemat kontot US personal account ja GB personal account - saan rippmenüüst valida.

US all näitab ilusti viimaseid ostetud mänge ja GB all näitab Xbox live subsciption transfer, st seda, et Live on GB kontole üle kantud. Ilmselt errorid tulevadki sellest, et mul sama GTga kaks kontot seotud ja veebileht ei tea, kumba kuvada.

Sain sealt GB kontole ka Paypali lisada, aga konsool logib vist endiselt US kontole ja annab veateate, et krediitkaardi infot ei ole hetkel võimalik kätte saada.
Pilt

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Regiooniprobleem d/dl koodi kasutamisel (BF4 Premium)

Postitus Postitas taku » 18 Veebr 2014, 21:26

Minul näitab seal samamoodi kõiki eelmisi regioone.Samuti on mul lisatud paypal ja mingeid probleeme ei ole olnud.
See vist mingi uus nendepoolne "bläkk".

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist