Live gold account/ fifa 14

Kõik Xbox Livega seonduv!
Vasta
dddimko
Vaatleja
Postitusi: 2
Liitunud: 09 Nov 2013, 00:19

Live gold account/ fifa 14

Postitus Postitas dddimko » 09 Nov 2013, 00:28

Tere,

Kohe pean vabandama vigade eest :)
Alles täna sain kahjuks teada, et Eesti ei ole selles "samas" nimekirjas. Tahaks ikkagi üritada kuidagi mängida online. Vaatasin siin igasuguseid teemasid, ja tegin järelduse, et lihtsalt on vaja muuta regiooni UK-ks? Täna juhuslikult juba vahetasin selle regiooni, ja ehk siis pean 3 kuud ootama . Ausalt öeldes, kuidagi väga ei viitsi seda teha.
Kui mina kustutan oma xbox live konto ära, siis minul tekib küsimus mängude kohta. Kas need on kuidagi seotud minu kontoga, või saab nii saama teha niimoodi:

1. Kehtiva xbox live konto kustutamine
2. Uue xbox live konto loomine valides juba UK.
3. Uuesti installida FIFA14 ning alustada mängida?

Tänan.

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Live gold account/ fifa 14

Postitus Postitas Hydra Tomix » 09 Nov 2013, 00:47

Et kustutada enda vana kasutaja, mine Dashboardil täitsa vasakule, sealt System, sealt Memory, Hard Drive, Profiles, valid enda kasutaja, A, Delete, tehtud. Et kohe UK alla teha pead enne Locale panema UK peale Systemi alt. Kui sa uue kasutaja teed, siis Fifa 14s tekib ka uus savegame. Kui sul on installitud (mitte plaadi peal), siis jääb mäng ikka alles

dddimko
Vaatleja
Postitusi: 2
Liitunud: 09 Nov 2013, 00:19

Re: Live gold account/ fifa 14

Postitus Postitas dddimko » 09 Nov 2013, 00:53

Ehk siis live account ei ole nii otseselt mänguga seotud? Ma mõtlen lihtsalt seda, et ainult kõik tulemused kaovad ära?
Juhul kui mäng on plaadi peal ? Kas muidu siin on kuskil FIFA 14 online mängijad? Tahaks lihtsalt olla kindel selles, et selle regiooniga mingi jama pärast ei teki.

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Live gold account/ fifa 14

Postitus Postitas Hydra Tomix » 09 Nov 2013, 10:44

Kõik tulemused kaovad ära. Keegi vast ikka mängib, uuri järgi Mängude foorumist.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 23 külalist