Silent Hill: Homecoming

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

Vasta
Kasutaja avatar
Milenko
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 435
Liitunud: 23 Okt 2009, 00:50

Silent Hill: Homecoming

Postitus Postitas Milenko » 23 Okt 2009, 20:49

Pilt


Arendaja: Double Helix
Väljaandja: Konami Digital Entertainment Inc.
Stiil: Action, Horror
Väljalase: Euroopas 27. veebruar 2009
Koduleht: http://www.alex-shepherd.com/
Multiplayer: Ei

Info:
Spoiler! :
In Silent Hill® Homecoming, Alex Shepherd has returned to his hometown of Shepherd's Glen to investigate the sudden disappearance of his brother. From Shepherd's Glen to the foggy streets of Silent Hill, Alex will face the darkest of horrors while struggling with his own grip on reality. Alex must unravel the mystery behind his nightmares, discover the truth behind his brother's disappearance, and confront the evil that has taken hold of his soul.

* Tension-filled story: Enter the next chapter of Silent Hill as you delve deeper in the tormented history of the town, and learn of the evil that surrounds Toluca Lake.
* Next-gen graphics: From the murky fog to the ominous shadows, all-new next-gen graphics bring Silent Hill to life like never before.
* Dangerous gameplay: Solve treacherous and deadly puzzles to discover the mysterious secrets behind the evil that has cursed the town of Silent Hill.
* New soundtrack: Silent Hill Homecoming features an all-new soundtrack by acclaimed series composer Akira Yamaoka.
http://www.youtube.com/watch?v=_sQnBIizW6E


Gameplay:
Pilt

Kasutaja avatar
tanel18
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 284
Liitunud: 23 Juun 2009, 01:47
Asukoht: Eesti :)

Re: Silent Hill: Homecoming

Postitus Postitas tanel18 » 23 Okt 2009, 22:04

Sai kunagi seda mängitud ja päris lahe oli.

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Silent Hill: Homecoming

Postitus Postitas dreysebud » 23 Okt 2009, 22:07

Pc-l sai mängitud kunagi Silent hilli. Jättis suht külma mulje kahjuks, aga film on vägagi lahe :D
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
Lightning
Algaja
Algaja
Postitusi: 53
Liitunud: 17 Juun 2009, 02:16

Re: Silent Hill: Homecoming

Postitus Postitas Lightning » 26 Okt 2009, 19:58

Olen PS2-e peal Silent Hill 2-te mänginud, suht norm oli.
Seda mängu tahaks xbox 360-ne peale soetada.
Hmm ?

Kasutaja avatar
lostinthemist
Algaja
Algaja
Postitusi: 64
Liitunud: 17 Mär 2011, 15:10
Asukoht: Silent Hill

Re: Silent Hill: Homecoming

Postitus Postitas lostinthemist » 17 Mär 2011, 16:03

Ma olen olnud Silent Hilli fänn sellest ajast saadik, kui mängisin SH 2 aastaid-aastaid tagasi ja seega pidin Homecoming-u ka endale sebima. Ütlen julgelt ka, et SH 5 oli üks peamiseid põhjuseid, miks ma ostsin endale Xboxi. PC versioon oli välistatud, sest arvuti pole piisavalt tugev.

Mängima asudes oli kohe tunda, et mängu tegid valmis ameeriklased. Verised seinad, tumedad koridorid, roostes ventilaatorid undavad täisvõimususel - Nightmare maailm on endiselt väga õudne. See kõik on muidugi hea, aga kas me ei ole juba kõike seda kuskil varem näinud? Täpselt nii, Silent Hilli filmist. Kurvaks teebki see, et mängu tegijatel puudus küllaldaselt loomingulisust ja kujutlusvõimet ning mäng tundub kohati täiega rip-off filmist. Medõed (alguses tundus, nagu ma oleks haigla asemel pigem bordelli sattunud) ja isegi Pyramid Head oli sinna topitud..
Atmosfääri ehitab üles endiselt fantastiliselt hea Akira Yamaoka muusika (kuigi eraldi OSTi kuulates ja võrreldes teiste osadega oli tegemist pettumusega), graafika on üleüldiselt ilus, kuid teatud detailid jätavad soovida, näiteks Alexi hambad on nagu vatiplommid. Mõistatused olid üsna korralikult tehtud ja nende lahendamine vajas üsna palju mõtlemist - vahel oleks tahtnud lausa walkthroughi lahti võtta ja mõistatusega ühele poole saada.

Negatiivsest: sisu on üsna nõrk, ei haara eriti kaasa kuni viimase veerandini, mil hakkavad välja tulema räpased saladused. Veel kurvem on see, kui lühike mäng on. Mäng on orienteeritud rohkem actionile kui psühholoogilise hirmu tekitamisele. Jah, Akira Yamaoka muusika aitab atmosfääri loomisele kaasa, kuid mitte psühholoogilisele hirmule. Häälte pealelugemine oli vahepeal kohutav ja sünkroonist väljas. Joshile hääle pealelugemisega pandi kõige rohkem võssa, et lausa piinlik oli vaadata. See oli tõesti väga kohutav.

Action..action... mul pole sõnu, kui raskeks see mäng on tehtud. Iseenesest on tore, kui mänguga üritati realismi saavutada, aga see ei ole enam lihtsalt normaalne, kui ma sain vähemalt 25 korda surma politseijaoskonnas, kus need Schizmid hakkasid järjest peale tulema. Jah, ma mängisin kerge raskusastmega, kuid ülejäänud SH mängude surmade koguarv ei ületa seda politseijaoskonna oma... Vähemalt mõned koletised näevad väga hirmuäratavad välja, näiteks needsamad Schizmid. Bossivõitlused olid muljetavaldavad ja meeldejäävad.
Mängus antakse sulle ette ka valikuid ja need määravad ära selle, mis lõpu saad. Kõige iroonilisem oli see, et ma sain esimesel mängukorral viienda lõpu - UFOdega. Te oleksite pidanud nägema mu nägu...
mu nägu seisis!

6,5/10
The meeting of two personalities is like the cont[tents of?] two chemical substances: if there is any reaction, both are transformed.
To live is...
to change
to gain by loss.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 33 külalist