Batman: Arkham Asylum

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

Vasta
dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Batman: Arkham Asylum

Postitus Postitas dreysebud » 09 Sept 2009, 18:56

Pilt

Tootja: Eidos Interactive
Platformid: Xbox360, PS3, Pc
Väljalaske kuupäev: August 25, 2009
Zanr: Fantasy, Action, Adventure


Video
http://www.youtube.com/watch?v=zjrszD19gzQ
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
fetalkiller boy
Liige
Liige
Postitusi: 114
Liitunud: 30 Mär 2009, 20:38
Asukoht: valga

Re: Batman: Arkham Asylum

Postitus Postitas fetalkiller boy » 09 Sept 2009, 21:26

vägagi hea mäng koos kakluste ja mõistatustega soovitan soojalt aga soovitan kõigepealt reviewd vaadata kas ikka meeldib mängus sees ka batmani maailmast pärit suuremad paha tegelased nagu (poison ivy,harley quinn,killer croc,scaregrow,ning muidugi ka joker) mängus saab ka päris lihtsalt mõned g-pointid
Pilt

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Batman: Arkham Asylum

Postitus Postitas Jack » 09 Sept 2009, 23:28

Mulle eriti ei meeldi need koomiksi baasil mängud... a kuna see saab nii palju heakskiitu, peab vb proovima :)
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
tanel18
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 284
Liitunud: 23 Juun 2009, 01:47
Asukoht: Eesti :)

Re: Batman: Arkham Asylum

Postitus Postitas tanel18 » 09 Sept 2009, 23:33

Pole proovinud,aga tuleb vist demo tõmmata :)

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Batman: Arkham Asylum

Postitus Postitas dreysebud » 10 Sept 2009, 06:28

See mäng äratas huvi endalgi. Gamespot lehel sellel hea hinnang ka kriitikute poolt, 10st 9.
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: Batman: Arkham Asylum

Postitus Postitas UnoSiin » 10 Sept 2009, 07:04

Kus on Robin :-\

hoihoi
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 359
Liitunud: 29 Juun 2009, 22:18
Asukoht: Tartu, Tartumaa

Re: Batman: Arkham Asylum

Postitus Postitas hoihoi » 10 Sept 2009, 08:32

Robin ?:D
tahaksid sa tõesti et see mäng oleks veidi selle Batman and Robin show moodi?
peale igat lööki bow...pah....puh....jne :D
see seriaal oli häbiplekk batman-i nimele :)
umbes sama mõttetu kui praegune bingo loto :D

markotm
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 22
Liitunud: 27 Okt 2009, 22:05

Re: Batman: Arkham Asylum

Postitus Postitas markotm » 28 Okt 2009, 11:36

Batman Arkham Asylum nüüd müügiteema all hea hinnaga (uus, kiles 600.-). Võimalikud ka head vahetusvariandid.

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Batman: Arkham Asylum

Postitus Postitas Jack » 28 Okt 2009, 21:07

Proovisin seda. Üllatas positiivselt (Y)
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

parasitegod
Liige
Liige
Postitusi: 108
Liitunud: 24 Aug 2009, 15:20

Re: Batman: Arkham Asylum

Postitus Postitas parasitegod » 27 Nov 2009, 17:55

Minu jaoks parim mäng, mis boxi peal mängudest proovinud olen. Nüüd, kui mäng on läbi tehtud, ei olegi nagu enam midagi mängida... lihstalt teised mängud on oma atraktiivsuse kaotanud :| . Tuleb vist silmad Assasain's Creed 2 poole pöörata, kui aega saab ja ülearust raha leiab. :)

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Batman: Arkham Asylum

Postitus Postitas Shade » 20 Apr 2010, 14:13

nagu olen arusaanud, siis paljudele valmistavad combat challanged ning freeflow combot probleeme. Endale alguses olid samamoodi need arusaamatud ning kuidagi ei saanud hakkama. Tegelikult on trikk väga lihtne nende juures, jagan natukene seletusi, kuidas ise asja selgeks sain ja hetkel on teha ainult 2 challanget 3 medali peale.

1) combat pole button smashing. kõike saab täiesti rahulikult teha ja klõbistamise tagajärg on combo lõppemine.
2) jälgi oma ümbrust ja vaata kus mehed on, jälgi kui sind ründama tullakse, et õigel hetkel counterit teha (rünnakule tuleval vennal on valged nooled peas)
3) mida kõrgem on combo multiplayer seda kauem on sul aega oma käiku teha
4) evasion ehk siis double AA button on sinu suurim sõber. Korra evadedes ei kao combo multiplayer kuhugile
5) oluline on teada, palju punkte saab mingi löögi eest:
x - 10
RT + Y - 100
B + Y - 20
A + X - 10
Mina olen asja lahendanud nii: alates combomultiplayer 5 saad kasutada takedown võtet: B+Y, seejärel pead järjekordsed 3 combo multiplayerit juurde saama et uuesti seda teha. Ehk siis ma liigun mööda lahingu välja ringi ratast ning igal korral kui saan takedowni kasutada, kasutan seda, samas multiplayeri suurenedes muutub saadav punkti summa järjest suuremaks. RT+Y on ka suure punkti summaga, kuid võtab aega ning tihti sead ennast mõttetult ohtu, pigem seda kasutada juhul kui ülejäänud vennad on piakali paisatud. B+Y ja A+X võted saab kasutada noa meeste ja stunrodi meeste peal ideaalselt ilma stunnimatta, parem variant kui stun ja siis taguma hakkata, stun rodi meeste puhul peab veel selja taha evadema. samamoodi kui saate selgeks kuidas rahulikult combot suurendada siis tasub käppa saada ka võttete kasutamine, mida rohkem erinevaid sa raundi jooksul teed, seda rohkem saad lisa bonus punkte. Kui suudad ära teha kõik batmani erinevad löögid ja stunnid, saad 5k punni niisama, see siis eeldab võtteid: Y, X, double A, quick batarang, quick claw, B+Y, X+A, B, RT+Y. Ise olen enamjaolt ära suutnud teha: x, y, double AA, b, b+Y, a+X ja RT+y ning selle eest saab lisaks juba 2000 punni.
Raskemad on muidugi need challanged kus vennikesed saavad ka relvi ja seinalt kaste rabada ning need kus titan vennikesed sees on. Titanite puhul alguses püüda vältida titanit võimalikult palju ja rahulikult teda evdades ning batarangi loopides keskenduda puhtalt tava meestele, kui tava tondid maas siis titanid. Relva haaravaid mehi tuleb varakult segada, kui on meeles kus relva kapid asuvad siis ürita kogu aeg selle läheduses püsida et võimalikult kiirelt kapi avamist takistada, sama lugu ka kaste viskavatele vendadele.

Kokkuvõttes - rahulikku meelt ja planeerimist vaja ning harjutamine harjutamine harjutamine. Midagi keerulist seal pole veel vähem button smashingut.
Parimad kohad harjutamiseks on Intesnive treatement nign rumble in the jungle. Viimane just mõnusa suure ala tõttu. Loodan et ehk on miskit abi combat challangete lahendamisel.


Combat challanged on minu arust selle mängu üks paremaid asju üldse. Enda rekord on combo multiplayer saada 56 peale ning maksimum punnid mis olen roundist kätte saanud on üle 30k olnud.
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

UltimateGamer
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1641
Liitunud: 23 Veebr 2010, 17:40
Asukoht: Põlva

Re: Batman: Arkham Asylum

Postitus Postitas UltimateGamer » 20 Apr 2010, 14:32

Shade kirjutas:nagu olen arusaanud, siis paljudele valmistavad combat challanged ning freeflow combot probleeme. Endale alguses olid samamoodi need arusaamatud ning kuidagi ei saanud hakkama. Tegelikult on trikk väga lihtne nende juures, jagan natukene seletusi, kuidas ise asja selgeks sain ja hetkel on teha ainult 2 challanget 3 medali peale.

1) combat pole button smashing. kõike saab täiesti rahulikult teha ja klõbistamise tagajärg on combo lõppemine.
2) jälgi oma ümbrust ja vaata kus mehed on, jälgi kui sind ründama tullakse, et õigel hetkel counterit teha (rünnakule tuleval vennal on valged nooled peas)
3) mida kõrgem on combo multiplayer seda kauem on sul aega oma käiku teha
4) evasion ehk siis double AA button on sinu suurim sõber. Korra evadedes ei kao combo multiplayer kuhugile
5) oluline on teada, palju punkte saab mingi löögi eest:
x - 10
RT + Y - 100
B + Y - 20
A + X - 10
Mina olen asja lahendanud nii: alates combomultiplayer 5 saad kasutada takedown võtet: B+Y, seejärel pead järjekordsed 3 combo multiplayerit juurde saama et uuesti seda teha. Ehk siis ma liigun mööda lahingu välja ringi ratast ning igal korral kui saan takedowni kasutada, kasutan seda, samas multiplayeri suurenedes muutub saadav punkti summa järjest suuremaks. RT+Y on ka suure punkti summaga, kuid võtab aega ning tihti sead ennast mõttetult ohtu, pigem seda kasutada juhul kui ülejäänud vennad on piakali paisatud. B+Y ja A+X võted saab kasutada noa meeste ja stunrodi meeste peal ideaalselt ilma stunnimatta, parem variant kui stun ja siis taguma hakkata, stun rodi meeste puhul peab veel selja taha evadema. samamoodi kui saate selgeks kuidas rahulikult combot suurendada siis tasub käppa saada ka võttete kasutamine, mida rohkem erinevaid sa raundi jooksul teed, seda rohkem saad lisa bonus punkte. Kui suudad ära teha kõik batmani erinevad löögid ja stunnid, saad 5k punni niisama, see siis eeldab võtteid: Y, X, double A, quick batarang, quick claw, B+Y, X+A, B, RT+Y. Ise olen enamjaolt ära suutnud teha: x, y, double AA, b, b+Y, a+X ja RT+y ning selle eest saab lisaks juba 2000 punni.
Raskemad on muidugi need challanged kus vennikesed saavad ka relvi ja seinalt kaste rabada ning need kus titan vennikesed sees on. Titanite puhul alguses püüda vältida titanit võimalikult palju ja rahulikult teda evdades ning batarangi loopides keskenduda puhtalt tava meestele, kui tava tondid maas siis titanid. Relva haaravaid mehi tuleb varakult segada, kui on meeles kus relva kapid asuvad siis ürita kogu aeg selle läheduses püsida et võimalikult kiirelt kapi avamist takistada, sama lugu ka kaste viskavatele vendadele.

Kokkuvõttes - rahulikku meelt ja planeerimist vaja ning harjutamine harjutamine harjutamine. Midagi keerulist seal pole veel vähem button smashingut.
Parimad kohad harjutamiseks on Intesnive treatement nign rumble in the jungle. Viimane just mõnusa suure ala tõttu. Loodan et ehk on miskit abi combat challangete lahendamisel.


Combat challanged on minu arust selle mängu üks paremaid asju üldse. Enda rekord on combo multiplayer saada 56 peale ning maksimum punnid mis olen roundist kätte saanud on üle 30k olnud.

Päris pika teksti oled kirjutanud. ;)
Respect.

Muidu mäng mulle endale eriti ei meeldinud, aga on ju maitse asi. :P

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Batman: Arkham Asylum

Postitus Postitas Shade » 20 Apr 2010, 15:52

UltimateGamer kirjutas: Päris pika teksti oled kirjutanud. ;)
Respect.

Muidu mäng mulle endale eriti ei meeldinud, aga on ju maitse asi. :P
Lühemalt on natukene raske seletada. Mäng ise on väga hea, tõsine üllatus minu jaoks. Mäng ise vedeles mu riiulil oma pool aastat enne kui selle alles näpu vahele rabasin ja pelama hakkasin
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Batman: Arkham Asylum

Postitus Postitas dreysebud » 20 Apr 2010, 16:27

Mingiaeg peaks siis need challengid ette võtma ja proovima uuesti :P Muidu jääbgi üle poole ache kätte saamata :D Tänud igatahes rohkem info eest :)
Igatahes mäng oli tõesti üllatavalt hea :)
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Batman: Arkham Asylum

Postitus Postitas Riddim » 01 Mär 2011, 21:12

hoihoi kirjutas:Robin ?:D
tahaksid sa tõesti et see mäng oleks veidi selle Batman and Robin show moodi?
see seriaal oli häbiplekk batman-i nimele :)
Tõstan selle teema nüüd natuke teenimatult ehk surnuist ülesse, aga see kommentaar riivas silma veidi.
See 60te teleseriaal ei ole teps mitte Batmani jaoks häbiplekk, vaid hoopis kultusklassika. Tuleks ära mainida, et 60tel valitses koomiksites sarnane olukord, seega on see teleseriaal üpriski sarnane koomiksitele. See, et me tänapäeval teame Batmani kui sellist tumedat kuju, ei tähenda seda, et ta alati selline on olnud. Ning Robin, kui tegelane, on samuti palju parem, kui teatud meedias seda kajastatud on.

Ei pane midagi pahaks, lihtsalt jäi nohikule ette ;)


Mm, et teemasse läheks, siin minu arvamus siis.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 30 külalist