Forza Horizon

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

Metslane
Liige
Liige
Postitusi: 183
Liitunud: 10 Jaan 2011, 17:38
Asukoht: Tartu

Re: Forza Horizon

Postitus Postitas Metslane » 13 Okt 2012, 13:52

Praegu olen ainult forza 3 mänginud ja nüüd ei teagi kas osta forza 4 või horizon.

killerman22
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 319
Liitunud: 18 Mai 2012, 17:32
Asukoht: Tallinn

Re: Forza Horizon

Postitus Postitas killerman22 » 13 Okt 2012, 14:07

del

Thrice
Algaja
Algaja
Postitusi: 74
Liitunud: 29 Mär 2012, 19:04

Re: Forza Horizon

Postitus Postitas Thrice » 13 Okt 2012, 18:34

Metslane kirjutas:Praegu olen ainult forza 3 mänginud ja nüüd ei teagi kas osta forza 4 või horizon.
lives on mõlema demod olemas

xSullx
Liige
Liige
Postitusi: 174
Liitunud: 16 Nov 2011, 22:13

Re: Forza Horizon

Postitus Postitas xSullx » 13 Okt 2012, 22:49

Metslane kirjutas:Praegu olen ainult forza 3 mänginud ja nüüd ei teagi kas osta forza 4 või horizon.
Motorsport ja Horizon on täitsa erinevad mängud. Kui meeldib rohkem simulatsioonikas ja ringradade sõitmine, siis FM4 on kindlasti parem bet. Kuid nagu öeldi - mõlemad demod LIVE'is olemas proovi ise ja tee otsus.

Rouch R - Eks peab asja natuke rahulikumalt võtma :)
See oli juba kaugelt haista, et Horizon tuleb arkaadilikum. Kõige rohkem häirib, et kokkupõrgete füüsika on liiga drastiliselt muutunud. Kuid eks kompromisse peab siin-seal tegema, et rohkem ostjaid meelitada. Mina annaks hulgi respekti Playground Games härradele, et visuaalselt igati tip-top, koos päeva-öö vahetumisega, nii suure alaga open world mäng tehti veel selle generatsiooni peale. Samuti helid tunduvad kah väga head nagu Forzades alati on olnud. Pluss, siiski on mäng reaalsem kui siiani ükski open world konsooli automäng.
Ringradade jaoks on F1 mängud ja FM4 siiani kunnid, pole kahtlustki. Aga Horizon on minu meelest üks väga meeldiv vaheldus. Ning mine sa tea, ehk see laiendab Forza Motorsport seeria publikut veelgi.

Ning veel üks teine lootus: Ehk läheb Forza Motorsport seeria rohkem ringraja simulaatoriks. Rohkem keskendumist rehvi ja kütuse reaalsele kulumisele ja manageerimisele ehk? Erinevad rehvi segud, võimalus pitis ainult tankida ja jätkata kulunud rehvidega? Bring it!
FM2 oli kütuse ja rehvi manageerimise poolest minu meelest palju parem kui FM3/4, kus peab sõitma ikka tunde, et kütusepaak tühjaks läheks. FM2's oli 45min jooksul üks peatus 100% kindel.
Xbox LIVE gamertag: xSullx
Pilt

Metslane
Liige
Liige
Postitusi: 183
Liitunud: 10 Jaan 2011, 17:38
Asukoht: Tartu

Re: Forza Horizon

Postitus Postitas Metslane » 14 Okt 2012, 11:40

Horizon ja 4 mõlemad proovitud. Tuleb vist ikka 4 osta, sest horizoni juhitavus oli kuidagikahtlane minu jaoks.

Sandor
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 05 Mai 2011, 20:17

Re: Forza Horizon

Postitus Postitas Sandor » 14 Okt 2012, 22:31

P*rse, nii lootsin, et forza füüsikaga Need For Speed tuleb, aga nüüd tuleb välja, et forza välimusega ja Need For Speed "füüsikaga"..
Sigh*

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Forza Horizon

Postitus Postitas Riddim » 15 Okt 2012, 08:16

Pigem Burnout Paradise, igast sellised "near miss" ja Crash FM...tähendab Forza festivali raadio ja värgid külge poogitud.

Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: Forza Horizon

Postitus Postitas Censored » 21 Okt 2012, 14:06

Pilt

Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: Forza Horizon

Postitus Postitas Censored » 23 Okt 2012, 19:43

Pilt

Kasutaja avatar
simon
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 214
Liitunud: 05 Apr 2011, 19:32
Asukoht: TLN

Re: Forza Horizon

Postitus Postitas simon » 02 Nov 2012, 11:43

Mõned tunnid mängitud ja tuleb tõdeda, et siiani olen väga rahul mänguga. Kuidagi mõnus atmosfäär on seal Horizoni maailmas. Kahju vaid, et sõidukite valik eelmiste Forza mängudega võrreldes tunduvalt väiksem on.

Achievementide nimekiri on suht andekas. Danger to manifold! ja Win Diesel näiteks. :D
Pilt

Sandor
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 05 Mai 2011, 20:17

Re: Forza Horizon

Postitus Postitas Sandor » 02 Nov 2012, 23:52

Sai ka demo proovitud, ja seis selline, et palgapäeval ostan sellemängupärast uuesti xboxi :D :D
PS, kui keegi müüb slim konsooli, siis info postkasti palun! B-)

xSullx
Liige
Liige
Postitusi: 174
Liitunud: 16 Nov 2011, 22:13

Re: Forza Horizon

Postitus Postitas xSullx » 04 Nov 2012, 04:45

Isegi mänginud mõned tunnid Horizoni ja täitsa okei on. Siin-seal käivad mõned asjad vastu karva kuid need on maitse asjad ja võrdlemisi väikesed probleemid. Kõige rohkem häirib aga autode helid, mis on paljudel autodel liiga vaiksed. Samuti olen väga igatsema hakanud tuuningut, mis on Forza Motorsport mängudes. Pole vist siiani ühtegi sõitu olnud, kus olen saanud kasutada viimast käiku autol. Kui siis 1-3 sõitu. Seega väikene käigukasti timmimine oleks väga teretulnud.
Visuaalselt on väga kena mäng ja kogu Colorado ala ning selle atmosfäär tuleb täiesti hästi esile. Päikese tõusud ja langused lihtsalt kisuvad mängu pause peale, et photomode'is natuke mässata.
Xbox LIVE gamertag: xSullx
Pilt

StenK
Algaja
Algaja
Postitusi: 88
Liitunud: 16 Juul 2012, 01:48

Re: Forza Horizon

Postitus Postitas StenK » 05 Nov 2012, 10:06

xSullx kirjutas:Kõige rohkem häirib aga autode helid, mis on paljudel autodel liiga vaiksed.
Uued autod ongi vaiksemad ;)
Pilt

xSullx
Liige
Liige
Postitusi: 174
Liitunud: 16 Nov 2011, 22:13

Re: Forza Horizon

Postitus Postitas xSullx » 05 Nov 2012, 11:50

StenK kirjutas:
xSullx kirjutas:Kõige rohkem häirib aga autode helid, mis on paljudel autodel liiga vaiksed.
Uued autod ongi vaiksemad ;)
Ma ei mõtle päris seda :D
Xbox LIVE gamertag: xSullx
Pilt

Kasutaja avatar
simon
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 214
Liitunud: 05 Apr 2011, 19:32
Asukoht: TLN

Re: Forza Horizon

Postitus Postitas simon » 05 Nov 2012, 20:07

xSullx kirjutas:
StenK kirjutas:
xSullx kirjutas:Kõige rohkem häirib aga autode helid, mis on paljudel autodel liiga vaiksed.
Uued autod ongi vaiksemad ;)
Ma ei mõtle päris seda :D
Kas volume sätetest niimoodi sättida ei saa, et mootorihelid valjemad kui teised helid?
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist