Assassin's Creed III

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

Vasta
Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Riddim » 18 Nov 2012, 20:57

Desmondi loole tõmmati nii öelda joon enam-vähem alla, aga kuna tegijad ise on lubanud, et nii kaua kuniks on nõudmist, nii kaua nad ka pakuvad, siis piisavalt lahtiseks jäi, et keegi teine saaks enda mälestustes ringi sobrada.

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Hydra Tomix » 18 Nov 2012, 21:05

lostinthemist kirjutas:Tagasihoidlik küsimus samuti neile, kes on mängu läbi teinud, sest mu uudishimu on liiga suur, et ei jõua ära kannatada - kas Assassin's Creed 3 jääb viimaseks mänguks või jäeti lõpus jälle otsad lahti?
Tulevad ainult DLCd veel AC3le, aga lisaosasi nagu Brotherhood ja Revelations olid, ei tule. Connori vaenlased surnud, britid peksti USAst välja, kõik nii nagu peab.
zilliver kirjutas:Mulle tudus siis kõige lihtsame AC mänguna, nüd veel side missions´id vaja ära teha ja valma.

Kuidas MP teile tundub, on hea? Ise pole kood ära kasutanud ning üheski teises seeria osas MP pelanud.
Oli ka minuarust kõige lihtsam, sest controlling on nüüd kergem. Hommikul proovisin Brotherhoodi mängida, ei tulnud enam üldse välja :D

Multiplayeri kohta ei oska midagi erilist öelda, sest pole veel täieliku kogemust saanud, olen ainult offlines teinud üksi Wolfpacki, see tundus suht normaalne :D Parem kui Brohood ja Rev kindlasti
Riddim kirjutas:Desmondi loole tõmmati nii öelda joon enam-vähem alla, aga kuna tegijad ise on lubanud, et nii kaua kuniks on nõudmist, nii kaua nad ka pakuvad, siis piisavalt lahtiseks jäi, et keegi teine saaks enda mälestustes ringi sobrada.
Sessuhtes jah, et Desmondi lugu sai läbi, aga seal jäi see lugu piisavalt lahtiseks enda jumalate teemaga, et mingi teine tegelane päästaks maailma

zilliver
Liige
Liige
Postitusi: 169
Liitunud: 11 Sept 2009, 00:03
Asukoht: Tallinn, Viimsi

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas zilliver » 18 Nov 2012, 23:59

Keegi viitsib mulle seda Desmondi stooryt selgitada läbi AC osade?:)

Pole üldse Desmondi seda "jumala" storyt jälginud mängies, kuna tundus väga igav ja mõttetu.

Kasutaja avatar
Milenko
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 435
Liitunud: 23 Okt 2009, 00:50

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Milenko » 19 Nov 2012, 18:54

Hydra Tomix kirjutas: Tulevad ainult DLCd veel AC3le, aga lisaosasi nagu Brotherhood ja Revelations olid, ei tule. Connori vaenlased surnud, britid peksti USAst välja, kõik nii nagu peab.
Kust sa seda võtad, et nii kindlalt väidad? :|
Pilt

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Hydra Tomix » 19 Nov 2012, 20:38

Milenko kirjutas:
Hydra Tomix kirjutas: Tulevad ainult DLCd veel AC3le, aga lisaosasi nagu Brotherhood ja Revelations olid, ei tule. Connori vaenlased surnud, britid peksti USAst välja, kõik nii nagu peab.
Kust sa seda võtad, et nii kindlalt väidad? :|
Ubi kinnitas ise. Ja üldsegi, Assassin's Creed Anthology kuulutati välja ka, kus on kõik AC osad koos lisapakkidega olemas.

Kasutaja avatar
Milenko
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 435
Liitunud: 23 Okt 2009, 00:50

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Milenko » 19 Nov 2012, 21:06

Hydra Tomix kirjutas:
Milenko kirjutas:
Hydra Tomix kirjutas: Tulevad ainult DLCd veel AC3le, aga lisaosasi nagu Brotherhood ja Revelations olid, ei tule. Connori vaenlased surnud, britid peksti USAst välja, kõik nii nagu peab.
Kust sa seda võtad, et nii kindlalt väidad? :|
Ubi kinnitas ise. Ja üldsegi, Assassin's Creed Anthology kuulutati välja ka, kus on kõik AC osad koos lisapakkidega olemas.
Anna link!
Ma tean, et Anthology on saadaval.
Pilt

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Hydra Tomix » 24 Nov 2012, 13:56

Ma ei mäleta kus ma seda nägin, aga ma proovin üles otsida.

2 memoryt storys pean veel 100% ära tegema (Conflict Looms ja mingi laevaga memory), siis on story 100% läbi. Side questidest on tegemata Delivery Requests ja 1 Privateer Contract on ka 50%

Kasutaja avatar
Milenko
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 435
Liitunud: 23 Okt 2009, 00:50

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Milenko » 26 Nov 2012, 17:40

Sain oma 1000g kätte, üsnagi meeldiv elamus ja ootan huviga DLC'si (Y)
Pilt

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Hydra Tomix » 26 Nov 2012, 19:56

Milenko kirjutas:Sain oma 1000g kätte, üsnagi meeldiv elamus ja ootan huviga DLC'si (Y)
Kuidas sa Battle of Chesperau (vms) 100% ära tegid :O

Kasutaja avatar
Milenko
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 435
Liitunud: 23 Okt 2009, 00:50

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Milenko » 26 Nov 2012, 21:12

Hydra Tomix kirjutas:Kuidas sa Battle of Chesperau (vms) 100% ära tegid :O
Battle of Chesapeake - Sequence 11, Mission 1
Ma eeldan, et raskusi tekitab teine optional objective - *Destroy 2 frigates by firing on their powder stores*
Enne kolme suurt laeva sõdid sa 5-6 väiksema ja 1 suuremaga. Kui sellest pundist jääb 1 järele siis tulevad 3 suurt. Ehk jäta 1 väike laev alles ja 1 suur mille peal proovida see weak spotiga õhku lasta.
Rammi ta nina half-sail kiirusel ja weak spot peaks kohe välja tulema kui ei tule siis lase heat cannonit talle esiküljele. Et asja lihtsamaks teha võid sa ka chain-shotiga ta liikumisvõimetuks teha ja siis rammida.
Kuna 3ses suurelaeva pundis on juba ühel weak spot revealed siis on vaja endal ainult 1 leida/saada ja sul on kokku 3 suuremat laeva mille peal seda üritada teha.


Ma eeldan, et sul on see ka puudu....

The Giant and the Storm - viimane Privateer Contract
Siin pead sa õhku laskma sama jamaga 3 laeva ja kurb on see, et siin ongi ainult 3 laeva ja lisaks möllab torm,nii et laeva kontroll on vahel pea võimatu. Jama on ka see,et kui sa failed siis pead uuesti need alguse 5-6 väikest laeva põrmuks tegema.
Kui lased need väiksed junnid õhku siis tulevad need 3 suurt laeva, keskmine laev on tegelikult suuurem ja võimsam aga kõige lihtsam õhku lasta kui kasutada väikest nippi :D
Pane full-sail peale ja lenda keskmisele otse sisse, kui sa tabad ta nina full-sail kiirusega tuleb weak spot kohe välja ja saad ta õhku lasta.
Teised kaks tee liikumisvõimetuks chain-shotiga ja siis rammi neid half-sail'ga ja peaks korras olema.
Kui sulle see rammimis teema peale ei lähe siis proovi heat-cannoniga esiotsa kahjustada.

Ma ise tegin neid nii nagu kirjutasin ja mu laev oli fully upgraded.
Pilt

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Hydra Tomix » 26 Nov 2012, 21:19

Ma mõtlesin juba et Full Upgradega pole võimalik tehagi neid, kuskil lugesin. Aga tänud, kohe proovin ära

Sandor
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 05 Mai 2011, 20:17

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Sandor » 27 Nov 2012, 16:54

Pl0x inimesed kasutage SPOILEReid..Tahaks seda teemat lugeda, aga esimene post mis siin lehel vastu vaatas on juba spoilereid täis.

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Hydra Tomix » 29 Nov 2012, 23:33

Tuli välja, et Ubisoft saatis küsimustikke välja, mis küsitlevad, kas mängijad tahavad tagasi Desmondi ja Connori AC3 järjes. Küsitakse ka Co-opi kohta: http://www.egmnow.com/articles/news/rum ... next-game/" onclick="window.open(this.href);return false;

BrandNewEyes
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 517
Liitunud: 16 Juun 2011, 21:00
Asukoht: Tallinn

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas BrandNewEyes » 10 Dets 2012, 21:00

http://www.youtube.com/watch?v=GI4K_hFh0cc" onclick="window.open(this.href);return false;

Tundub huvitav, kuid mulle kuidagi niisugused DLC'id eriti ei meeldi, mis main storyt spin-off'ivat.

BrandNewEyes
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 517
Liitunud: 16 Juun 2011, 21:00
Asukoht: Tallinn

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas BrandNewEyes » 10 Dets 2012, 21:03

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=GI4K_hFh0cc[/BBvideo]

Tundub huvitav, kuid mulle kuidagi niisugused DLC'id eriti ei meeldi, mis main storyt spin-off'ivat.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 23 külalist