Assassin's Creed III

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

Vasta
MatuEst
Liige
Liige
Postitusi: 115
Liitunud: 30 Juul 2011, 19:14
Asukoht: Tallinn

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas MatuEst » 07 Nov 2012, 22:13

Hydra Tomix kirjutas:Nende vastu saab nii, et pead neilt musketi ja kirve ära lööma (B ja siis A), siis kui neil relvu pole, siis liti elu eest neid:D
Probleem selles, et nad korjavad maast neid surnud vendade relvi üles ka :D Aga jep, nii saab.

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Hydra Tomix » 07 Nov 2012, 23:50

MatuEst kirjutas:
Hydra Tomix kirjutas:Nende vastu saab nii, et pead neilt musketi ja kirve ära lööma (B ja siis A), siis kui neil relvu pole, siis liti elu eest neid:D
Probleem selles, et nad korjavad maast neid surnud vendade relvi üles ka :D Aga jep, nii saab.
Peadki kohe surnuks littima :D ka võimalus, et kasuta rope darti et nad näoli tõmmata, siis saad khe ära tappa. Või smoke bombe kasutada :D

Nonii, lõpetasin story ära, väga hea story oli, nii Connori kui ka Desmondi. Mõni visuaalne bug siin ja seal mängus, aga muidu täiesti mängitav. Hakkan nüüd 100% peale tegema ning jään DLCsi ootama :D

Kasutaja avatar
kasutaja238
Liige
Liige
Postitusi: 156
Liitunud: 30 Okt 2011, 11:02
Asukoht: Tallinn

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas kasutaja238 » 12 Nov 2012, 10:57

Kas see on õige jutt, et kui mingite kindlate sequince ajal neid homestead missioone ei teinud, siis hiljem võib juhtuda, et neid enam teha ei saagi ja pole võimalik kõikki elanikke kohata/lvl-ida ?

Ma olen preagu sequence 9 ja 4 elanikku olen saanud (farmer, hunter, metsaraidurid ja mingi puutööline vms :D )

Natuke jama oleks mängu selle pärast uuesti alustada. Üks Achievement ka, et pead nad kõik kokku ajama.
Pilt

Thrice
Algaja
Algaja
Postitusi: 74
Liitunud: 29 Mär 2012, 19:04

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Thrice » 12 Nov 2012, 12:00

kui lõpuni teed mängu saad edasimängida , korjata sulgi ja lisamisoone jne teha.

zilliver
Liige
Liige
Postitusi: 169
Liitunud: 11 Sept 2009, 00:03
Asukoht: Tallinn, Viimsi

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas zilliver » 12 Nov 2012, 14:50

Ise plaanin main story ühe jooksuga lõpuni teha ja siis hiljem neid kõrval missioone teha:)

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Riddim » 12 Nov 2012, 16:10

Siin siis minu arvamus - http://mangumaania.blogspot.com/2012/11 ... d-iii.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Hydra Tomix » 12 Nov 2012, 20:18

kasutaja238 kirjutas:Kas see on õige jutt, et kui mingite kindlate sequince ajal neid homestead missioone ei teinud, siis hiljem võib juhtuda, et neid enam teha ei saagi ja pole võimalik kõikki elanikke kohata/lvl-ida ?

Ma olen preagu sequence 9 ja 4 elanikku olen saanud (farmer, hunter, metsaraidurid ja mingi puutööline vms :D )

Natuke jama oleks mängu selle pärast uuesti alustada. Üks Achievement ka, et pead nad kõik kokku ajama.
Ükski achievement AC3s ei ole missable. See on hea :D

Kasutaja avatar
Milenko
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 435
Liitunud: 23 Okt 2009, 00:50

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Milenko » 12 Nov 2012, 20:49

Ok pole küll single playerit palju mänginud veel, nimelt olen see vähemus kellele MP ka meeldib ja aega sellega sisutanud :) siis hetkel kõige suurem pettumus on, et pea enamus maju on madalad (2-3korrust), pole enam kõrgeid hooneid ja massiivseid kirikuid mille peal sai "tunde" ronitud :-\ Kas kõik linnad on sellised või SP arenedes näeb ka kõrgemaid hooneid?
Pilt

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Hydra Tomix » 12 Nov 2012, 21:56

Milenko kirjutas:Ok pole küll single playerit palju mänginud veel, nimelt olen see vähemus kellele MP ka meeldib ja aega sellega sisutanud :) siis hetkel kõige suurem pettumus on, et pea enamus maju on madalad (2-3korrust), pole enam kõrgeid hooneid ja massiivseid kirikuid mille peal sai "tunde" ronitud :-\ Kas kõik linnad on sellised või SP arenedes näeb ka kõrgemaid hooneid?
Tahaks ka Multiplayerit proovida, aga Goldi pole detsembrini :(
SPs muidu ongi suht väikesed majad ja kirikud. Aga Frontier'is on palju suuri puid, mille otsas mul läks alguses tükk aega :D Puude otsas Viewpointid muidu :D

Kasutaja avatar
kasutaja238
Liige
Liige
Postitusi: 156
Liitunud: 30 Okt 2011, 11:02
Asukoht: Tallinn

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas kasutaja238 » 13 Nov 2012, 15:35

MP mu meelest väga hea, võinoh põhimõtteliselt sama, mis revelations. Wolfpack on hea vaheldus, aga seal oleneb tiimist ka suht palju :D
Pilt

MatuEst
Liige
Liige
Postitusi: 115
Liitunud: 30 Juul 2011, 19:14
Asukoht: Tallinn

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas MatuEst » 15 Nov 2012, 23:20

Kurb minu arust see, et armorit ja relvi ei saa enam uusi osta ega uuendada. Vähemalt siiani, kuhu mina olen mänginud.

Thrice
Algaja
Algaja
Postitusi: 74
Liitunud: 29 Mär 2012, 19:04

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Thrice » 16 Nov 2012, 08:16

poest saab ju

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas Hydra Tomix » 17 Nov 2012, 00:47

Armori asemel on lihtsalt outfitid. Neid saab lahti erinevate viisidega. Ntx, Ezio armori saab Uplay poest. Achilles'i outfiti saab Homesteadi lõpetamise eest, Altair'i Robe saab 100% optional objectivide eest.

Relvu saab osta General Storedest ja ka ise Craftida Homesteadis. Reciped on ainult vaja craftimiseks.

zilliver
Liige
Liige
Postitusi: 169
Liitunud: 11 Sept 2009, 00:03
Asukoht: Tallinn, Viimsi

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas zilliver » 18 Nov 2012, 19:58

Main story siis läbi ning täitsa meeldis, lõpp oli kuidgi venitamine.

Mulle tudus siis kõige lihtsame AC mänguna, nüd veel side missions´id vaja ära teha ja valma.

Kuidas MP teile tundub, on hea? Ise pole kood ära kasutanud ning üheski teises seeria osas MP pelanud.

Kasutaja avatar
lostinthemist
Algaja
Algaja
Postitusi: 64
Liitunud: 17 Mär 2011, 15:10
Asukoht: Silent Hill

Re: Assassin's Creed III

Postitus Postitas lostinthemist » 18 Nov 2012, 20:51

Tagasihoidlik küsimus samuti neile, kes on mängu läbi teinud, sest mu uudishimu on liiga suur, et ei jõua ära kannatada - kas Assassin's Creed 3 jääb viimaseks mänguks või jäeti lõpus jälle otsad lahti?
The meeting of two personalities is like the cont[tents of?] two chemical substances: if there is any reaction, both are transformed.
To live is...
to change
to gain by loss.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist