GTA V

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

Vasta
Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: GTA V

Postitus Postitas CtV15 » 14 Jaan 2014, 23:10

No sel juhul saab iga mängu kohta öelda, et mida need algajad ikka mängivad, kui saavad suure tõenäosusega suhteliselt kergelt esialgu surma. Ei tasu siis algajal, kel midagi pole, ronida kohe rahvarohkesse kohta tühjade kätega ning algajaid tuleb ka kogu aeg peale. Igatahes üks on selge, 16 on väga vähe siiski.
Olete vist nende vana gen konsoolimängude MP-dega nii ära harjunud, et te ei kujutaks vist ette, kuidas suurema rahvaga hakkama saaks :D Õnneks uutel genidel on see edasi arenenud ning ehk ka GTA V puhul on oodata nende peal ka suuremate slotidega serverit seetõttu? Või kui mitte, siis kindlasti järgnevate GTA osadega.
Pilt

Kasutaja avatar
iChriss
Liige
Liige
Postitusi: 156
Liitunud: 24 Okt 2013, 15:58

Re: GTA V

Postitus Postitas iChriss » 16 Jaan 2014, 19:13

FU*K U ROCKSTAR!!!!

http://www.rockstargames.com/newswire/a ... aters.html

Nagu ma enne kirjutasin, täiesti suvakad saatsid mulle hunnikutes raha, nüüd Rockstar on selle mult ära võtnud, arvates, et ma olen selle cheatinud endale. I DONT EVEN KNOW HOW TO DO IT!

WTF ma tegema peaksin?

HELP FAST?
GTA or rally only! Vihkajad võivad vihata.

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: GTA V

Postitus Postitas Riddim » 16 Jaan 2014, 19:17

[quote]Anyone who innocently received GTA$ as a result of these exploits but did not engage in cheating to acquire it will not face any further action - the funds will just be removed, and you'll be able to keep any items you currently own.[/quote]
Mis siin vihane olla? KÕIK pettuse teel genereeritud raha eemaldati mängust, olgu see kas petturite enda valduses või edasi kingitud. See on tehtud selleks, et asi oleks aus kõikide kasutajate vastu.

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: GTA V

Postitus Postitas CtV15 » 16 Jaan 2014, 19:39

Ega RG ju ei karista sind selle eest, kui keegi sulle seda ebaausal teel teenitud raha saatnud. Võetigi see raha mängust ära, kuna see oleks keeranud pekki ja tegelikult juba avaldas ka üsna suurt mõju mängu majandusele. Ükstapuha, kelle käes see glitchitud raha oli, kõik (või vähemalt enamus?) see võeti mängust ära. Muud ei midagi.
Imo suht igav ka ju mängida, kui metsikult raha saanud lambist kätte.

Ja need glitchijad/cheaterid saavad ka karistatud RG poolt (ka bannimine võetakse/võeti kasutusele). Need, kellele see glitchitud raha niisama saadeti (ning mis juba eemaldatud), nendel kasutajatel pole vaja midagi karta.
Pilt

Kasutaja avatar
iChriss
Liige
Liige
Postitusi: 156
Liitunud: 24 Okt 2013, 15:58

Re: GTA V

Postitus Postitas iChriss » 16 Jaan 2014, 19:46

Minujaoks see raha küll midagi ära ei rikkunud, tegin ikka omi misioone ja asju. Ikkagi üli nõme. Okeks siis võinud lihtsalt cheatereid karistada ja edasi antud raha alles jätta. Ülinõme.
GTA or rally only! Vihkajad võivad vihata.

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: GTA V

Postitus Postitas CtV15 » 16 Jaan 2014, 19:48

Ma usun, et paljude mängijate jaoks muutuks mäng igavaks, kui raha on nagu muda käes. Samuti muudab see mängu majanduse pekki.

Siiski, see raha oli teenitud ebaausal teel ning iga hea supportiga mängus, kui selline asi peaks juhtuma, eemaldatakse seesugune raha mängust.
Pilt

Kasutaja avatar
iChriss
Liige
Liige
Postitusi: 156
Liitunud: 24 Okt 2013, 15:58

Re: GTA V

Postitus Postitas iChriss » 16 Jaan 2014, 20:15

Õnneks mul oli 10ne garage autosi täis, kalleid autosi. Müüsin neid ja nüüd sain natuke raha. Nagu elukindlustus.
Kuid siiski mulle ei meeldi see mis nad tegid. Nendele kes tahavad oma raha tagasi, neile võiks ikka anda.
GTA or rally only! Vihkajad võivad vihata.

Kasutaja avatar
winx007
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 253
Liitunud: 06 Juul 2010, 10:19

Re: GTA V

Postitus Postitas winx007 » 16 Jaan 2014, 23:23

Kas gta5 tuleb PC-le välja ja kui tuleb, siis kunas?

mihkel-m
Vaatleja
Postitusi: 3
Liitunud: 28 Dets 2013, 05:33

Re: GTA V

Postitus Postitas mihkel-m » 22 Jaan 2014, 03:26

Kas keegi siit savegame editoriga ka kokku puutunud on? Mängin single playerit ja raha hakkas väheks jääma, mõtlesin katsetada, aga ükskõik mida ma ei tee, laadides jookseb kokku. Proovinud kahe erineva editoriga, üks on xb36hazardi oma ja teine on mingi natuke lihtsam. Olen proovinud salvestada pulgale modioga, usb xtfa'ga ja xb36hazardi savegame editor suudab ka ise rehashida ja resigneda kui otse pulgalt avada savegame, aga igal juhul jookseb laadides kokku.

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: GTA V

Postitus Postitas CtV15 » 11 Veebr 2014, 21:14

Reede siis tulekul uus update uue nänniga: http://gtaveeb.ee/v/460" onclick="window.open(this.href);return false;
Pilt

Kasutaja avatar
snaki
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 228
Liitunud: 20 Apr 2011, 11:16
Asukoht: Tallinn

Re: GTA V

Postitus Postitas snaki » 11 Veebr 2014, 21:28

CtV15 kirjutas:Reede siis tulekul uus update uue nänniga: http://gtaveeb.ee/v/460" onclick="window.open(this.href);return false;
(Y),oli ka aeg , hakkaski juba ära tüütama :D
Pilt

Kasutaja avatar
Kalev
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 49
Liitunud: 26 Dets 2013, 16:03

Re: GTA V

Postitus Postitas Kalev » 13 Veebr 2014, 21:53

Keegi ütles, et uuendus ainult sõbrapäeval (järgmisel päeval kaob ära live'st). Tõsi?

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: GTA V

Postitus Postitas CtV15 » 13 Veebr 2014, 23:20

Valentinipäeva uuendusega kaasnevat contenti saab mängus endale hankida kuni veebruari lõpuni. Kõik hangitud asjad jäävad alles igaveseks.

Jama, et see masin nii kallis on... Vähemalt minu jaoks. :D
Pilt

Kasutaja avatar
Kalev
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 49
Liitunud: 26 Dets 2013, 16:03

Re: GTA V

Postitus Postitas Kalev » 14 Veebr 2014, 10:47

Loodan, et saan uue kõvaketta kätte enne veebruari lõpu siis.

Kui palju maksab (masin)? :D

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: GTA V

Postitus Postitas CtV15 » 14 Veebr 2014, 11:15

750 000 $
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 86 külalist