GTA V

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

Vasta
Kasutaja avatar
VerCetti
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 39
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:30
Asukoht: Tallinn

Re: GTA V

Postitus Postitas VerCetti » 21 Sept 2013, 19:04

Kes cheatida tahab: http://gtaveeb.ee/v/koodid" onclick="window.open(this.href);return false;
Pilt

Kasutaja avatar
AivarO
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 744
Liitunud: 07 Sept 2011, 15:28
Asukoht: Tallinn

Re: GTA V

Postitus Postitas AivarO » 21 Sept 2013, 19:08

Mäng alles tuli väja, mida seal cheatida. Cheatidega läbi mängida ei ole ikka õige.

Kasutaja avatar
VerCetti
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 39
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:30
Asukoht: Tallinn

Re: GTA V

Postitus Postitas VerCetti » 21 Sept 2013, 20:09

AivarO kirjutas:Mäng alles tuli väja, mida seal cheatida. Cheatidega läbi mängida ei ole ikka õige.
Kes tahab cheatida
Pilt

Kasutaja avatar
tarvo.maesepp
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 264
Liitunud: 13 Juun 2013, 09:33
Asukoht: Tartu

Re: GTA V

Postitus Postitas tarvo.maesepp » 21 Sept 2013, 20:21

Põhilised cheatid on mingi, et saad lennuki ja auto jne. Suht lambised. Lihtsalt freeplays suht norm.

Kasutaja avatar
AivarO
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 744
Liitunud: 07 Sept 2011, 15:28
Asukoht: Tallinn

Re: GTA V

Postitus Postitas AivarO » 21 Sept 2013, 20:35

VerCetti kirjutas:
AivarO kirjutas:Mäng alles tuli väja, mida seal cheatida. Cheatidega läbi mängida ei ole ikka õige.
Kes tahab cheatida
Ma oskan lugeda küll, jah. Lihtsalt mainisin.

seapeet
Vaatleja
Postitusi: 6
Liitunud: 22 Sept 2013, 08:50

Re: GTA V

Postitus Postitas seapeet » 22 Sept 2013, 09:02

sai ka korra külas mängu proovida, väga hea.
mõtlen endalegi boxi ja selle mängu soetada.

Kasutaja avatar
AivarO
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 744
Liitunud: 07 Sept 2011, 15:28
Asukoht: Tallinn

Re: GTA V

Postitus Postitas AivarO » 23 Sept 2013, 11:36

Ka mina sain lõpuks tuttava juures korra mängida GTA V. Piisas sellest poolest tunnist ja no ma ei suuda ära oodata mil saan mängu. Graafikat ikka on paremaks tehtud veidi. Kuigi muidugi võiks parem olla. Aga mäng siiski on ülimalt tase.

Kasutaja avatar
henz22
Admin
Admin
Postitusi: 530
Liitunud: 16 Mär 2010, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: GTA V

Postitus Postitas henz22 » 23 Sept 2013, 12:56

AivarO kirjutas:Ka mina sain lõpuks tuttava juures korra mängida GTA V. Piisas sellest poolest tunnist ja no ma ei suuda ära oodata mil saan mängu. Graafikat ikka on paremaks tehtud veidi. Kuigi muidugi võiks parem olla. Aga mäng siiski on ülimalt tase.
Praeguse generatsiooni konsoolidele lihtsalt polegi võimalik paremat graafikat luua, sest riistavaralt on need täielik saast juba. Kui peaks PC-le ja next-gen konsoolidele ka see mäng välja tulema, siis see graafika saab ka ilmselt palju ilusam olema.

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: GTA V

Postitus Postitas Tom-D » 23 Sept 2013, 13:49

No Rockstar on siiani öelnud, et GTA V ei tule Xbox One ega PS4 peale, vähemalt mitte lähiajal. PC koha pealt ei saanudki hästi aru, et mis neil plaanis on.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
erki338
Algaja
Algaja
Postitusi: 52
Liitunud: 01 Okt 2010, 18:34

Re: GTA V

Postitus Postitas erki338 » 23 Sept 2013, 13:55

Kas isekirjutatud plaadiga saab onlines mängida?

Brands
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 248
Liitunud: 01 Apr 2013, 20:24
Asukoht: Tartu

Re: GTA V

Postitus Postitas Brands » 23 Sept 2013, 14:39

AivarO kirjutas:Mäng alles tuli väja, mida seal cheatida. Cheatidega läbi mängida ei ole ikka õige.
seal ei olegi ju pmst mingeid koode, mis annaks elusi või relvu, ainult masinad jms, free roami stuff

Kasutaja avatar
AivarO
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 744
Liitunud: 07 Sept 2011, 15:28
Asukoht: Tallinn

Re: GTA V

Postitus Postitas AivarO » 23 Sept 2013, 15:36

henz22 kirjutas:
AivarO kirjutas:Ka mina sain lõpuks tuttava juures korra mängida GTA V. Piisas sellest poolest tunnist ja no ma ei suuda ära oodata mil saan mängu. Graafikat ikka on paremaks tehtud veidi. Kuigi muidugi võiks parem olla. Aga mäng siiski on ülimalt tase.
Praeguse generatsiooni konsoolidele lihtsalt polegi võimalik paremat graafikat luua, sest riistavaralt on need täielik saast juba. Kui peaks PC-le ja next-gen konsoolidele ka see mäng välja tulema, siis see graafika saab ka ilmselt palju ilusam olema.
Ei seda ma tean ja, et praegused konsoolid lihtsalt panevad piirangu. Seda enam see, et nad üldse GTA IV-st paremaks graafika veidike saanud on hea.

Kasutaja avatar
henz22
Admin
Admin
Postitusi: 530
Liitunud: 16 Mär 2010, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: GTA V

Postitus Postitas henz22 » 23 Sept 2013, 16:04

No GTA IV pilt oli üldse alla igasugust arvestust. :D

Kasutaja avatar
tarvo.maesepp
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 264
Liitunud: 13 Juun 2013, 09:33
Asukoht: Tartu

Re: GTA V

Postitus Postitas tarvo.maesepp » 23 Sept 2013, 16:05

See mida nad räägiva, et ei tule pc.le ja uutele konsoolidele võibolla, on täielik jura ju. See on puhas äriplaan ju. Nad ei ütle ennem kas tueb uutele konsoolidele või mitte kui konsoolid väljas, sest nad jääksid suurtest summadest ilma, kes teab, et ostab uue konsooli ja ei taha osta vanale konsoolile. Pc.le tehakse see ka aga hiljem, kuna arvutil on palju rohkem piraatlejaid ja kui nad oleks kohe teinud ka pc.le siis kes see oleks tahtnud seda konsoolil mängida? Ilmselt mitte keegi, kelle arvuti välja veab seda mängu.

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: GTA V

Postitus Postitas Hydra Tomix » 23 Sept 2013, 18:08

tarvo.maesepp kirjutas:See mida nad räägiva, et ei tule pc.le ja uutele konsoolidele võibolla, on täielik jura ju. See on puhas äriplaan ju. Nad ei ütle ennem kas tueb uutele konsoolidele või mitte kui konsoolid väljas, sest nad jääksid suurtest summadest ilma, kes teab, et ostab uue konsooli ja ei taha osta vanale konsoolile. Pc.le tehakse see ka aga hiljem, kuna arvutil on palju rohkem piraatlejaid ja kui nad oleks kohe teinud ka pc.le siis kes see oleks tahtnud seda konsoolil mängida? Ilmselt mitte keegi, kelle arvuti välja veab seda mängu.
Mina arvan, et uuele generatisoonile ei ole seda vaja ümber teha, aga PC-le ei usu ma, et nii pea tuleb. Kui nad alles otsisid inimesi kes nende "uuemaid mänge PCle ümber teeks", siis järelikult nad alles alustasid sellega. GTA IV tuli ju 8 kuud hiljem välja

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 37 külalist