COD Vs BF

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

Kumba FPS seeriat eelistad?

Call of Duty
68
57%
Battlefield
51
43%
 
Hääli kokku: 119

Kasutaja avatar
Raunts
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 447
Liitunud: 28 Mär 2009, 17:24

Re: COD Vs BF

Postitus Postitas Raunts » 21 Mai 2011, 09:08

Battlefield all the way! Mulle meeldib see arenenud sõjatehnika(sõidukid, relvad, turretid). Suured mapid on ka suur pluss minu jaoks. CoD pole kunagi nii palju haaranud mind kaasa kui BF.
Pilt

Kasutaja avatar
Techno Wiking
Liige
Liige
Postitusi: 166
Liitunud: 09 Veebr 2010, 20:32
Asukoht: Tallinn

Re: COD Vs BF

Postitus Postitas Techno Wiking » 21 Mai 2011, 10:11

Jackinthexbox kirjutas:
Techno Wiking kirjutas:Kummagi poolt ei saa hääletada

Muidu hääletaks CODi poolt. Hea ajuvaba mäng, aju saab puhata argipäeva möllust
Sa juba teine kes ütleb, et hääletusega mingi jama on...
Nujah... Jätkuvalt ei tööta :p
Pilt

Kasutaja avatar
lostinthemist
Algaja
Algaja
Postitusi: 64
Liitunud: 17 Mär 2011, 15:10
Asukoht: Silent Hill

Re: COD Vs BF

Postitus Postitas lostinthemist » 24 Mai 2011, 16:33

Mõlemad mänguseeriad meeldivad mulle tohutult, kuid Battlefield saab minult hääle ainuüksi selle tõttu, et Bad Company's saab keskkonda lõhkuda ja purustada, mis annab minu silmis sõjamängudele uue tähenduse. Mis siin ikka, mulle meeldib lõhkuda... väga palju. :)
The meeting of two personalities is like the cont[tents of?] two chemical substances: if there is any reaction, both are transformed.
To live is...
to change
to gain by loss.

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: COD Vs BF

Postitus Postitas UnoSiin » 02 Juun 2011, 22:22

Mul tuli hiilgama hea mõte kuidas seda asja lahendada. Leiaks inimesed kes ei tunne mänge ültse erineva ala inimesi tuttavadi ja näitaks mõlema trailerit ja annaks korra mängud ka kätte ntx 1 päevaks mõlemat mängu ja las nemad otsustaks :D

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: COD Vs BF

Postitus Postitas dreysebud » 04 Juun 2011, 06:25

Hea mõte. Teeks selle ära kohe, kuid mul pole kahjuks BF 2-te mis oli igati võimas :) Kui 3as väljas siis annan tuttavale COD seeriasi mängida ja BF osasi. Vaatab mis ütleb, kuna mängur ta pole jne. Usun ikkagist, et realistlik osa mis BF-il olemas annab suure plussi :)
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Sandor
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 05 Mai 2011, 20:17

Re: COD Vs BF

Postitus Postitas Sandor » 04 Juun 2011, 11:49

See kahjuks on sama subjektiivne kui fannboyde jutt..Inimesed on erinevad, maitsed on erinevad. Ühele meeldib, ühele mitte.

xKristjan
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 25
Liitunud: 14 Juun 2011, 19:02
Asukoht: Mõisaküla linn

Re: COD Vs BF

Postitus Postitas xKristjan » 17 Juun 2011, 08:54

Mina hoian ikka codi poolele aga bf3 võib seda muuta.

misteed
Vaatleja
Postitusi: 7
Liitunud: 12 Juun 2010, 22:19

Re: COD Vs BF

Postitus Postitas misteed » 22 Juun 2011, 22:23

Hoolimata arvamusest, et BF on arvatavasti parem, valisin ma siiski COD sest ise olen mänginud kõiki osi aga BF sarjast ainult bad company 2 (ja bad company demo). Igatahes on mõlemad mängud väärt mängimist nii SP ja MP :D

MarkoFPS
Vaatleja
Postitusi: 9
Liitunud: 19 Juun 2011, 10:46

Re: COD Vs BF

Postitus Postitas MarkoFPS » 23 Juun 2011, 01:32

Kõik Call of Dutyd aga kui peaksin valima MW3 vahel ja BF3, siis BF3. Sest MW3 on licalt nagu MW2 aint uute skinnidega jne.
Pilt

mystic
Liige
Liige
Postitusi: 101
Liitunud: 20 Jaan 2010, 01:52

Re: COD Vs BF

Postitus Postitas mystic » 06 Juul 2011, 15:42

Võin öelda et olen Black ops 15prestige ja Bad company rank 50.
Mõlemad mängud on väga head ja nagu paljud kirjutavad siis CoD-il on väga kiire gameplay,sured ja tapad...
Bad company 2 pakkus mulle väga palju huvi sest pole kunagi bf mänginud ja kui kätte sain kohe hakkas meeldima,suured mapid,igasugused helikopterid ja tangid teevad kõik mängu funniks,ja kui sul mingi eestlaste tiim ka on siis on kohe eriti fun.Kõige suurem + on kindlasti frostbite engine,mis lubab kõike hävitada ja maju langetada,aga BF3 on frostbite uuendatud mis tähendab et nüüd majad langevad lausa keset suurt linna juba(nagu treileriski näha,ja öeldakse et Battlefeild 3 on järgmise generatsooni esimene mäng.Olen mänginud kõiki CoD-e ja pean ütlema et se on lihtsalt igav juba.
Pilt
"If you will not come quietly, I will cut off your hands and use them to b*tch slap you all the way to where we are going!" - Rico

silent_me
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 307
Liitunud: 28 Veebr 2011, 19:20

Re: COD Vs BF

Postitus Postitas silent_me » 07 Juul 2011, 10:57

bfbc on epic, blops on väike. Zombie mode oli hea, aga muidu...
see on subjektiivne küll, kuna kui meeldib brainless action, siis blops on parem.
Pilt

p33kon
Liige
Liige
Postitusi: 119
Liitunud: 26 Mär 2011, 21:29
Asukoht: Tartu

BF vs COD

Postitus Postitas p33kon » 03 Sept 2011, 20:33

monsterenerzi kirjutas:Polnud kahjuks midagi erilist näha , sama vana mw2 uute mapide ja killstreakidega . Areng on seisma jäänud , kuid loodetavasti juhtub see järgmine kord ;) . See vaid mu arvamus .
Miks kõik kurdavad et MW3 on sama mis MW2?? Kui sulle meeldis MW2 siis kuidas ei saa sulle meeldida MW3? Selle graafika on hea gameplayd on kõvasti paremaks tehtud ja on uusi asju juurde listatud.
Küsimus siis kõigile kellele ei meeldi et MW3 näeb välja nagu MW2.
Kui sulle meeldib näiteks üks kindel õlu/šhokolaad/saiake/jne ja sa ostad seda iga kord poest sest sulle meeldib see, siis miks ei kõlba MW3 enam?
(loodan et saite mõttekäigust aru :D )

Kasutaja avatar
monsterenerzi
Algaja
Algaja
Postitusi: 82
Liitunud: 16 Nov 2010, 20:49
Asukoht: Tallinn

Re: Call of Duty: Modern Warfare 3.

Postitus Postitas monsterenerzi » 03 Sept 2011, 21:05

Mul on nagu pigem pettumus , et polnud rohkem arendatud võrreldes battlefieldi arenguga , aga eks peab reaalselt mängida seda , et kõige paremini öelda .
gt : TSterrn
email : t6nu.stern@gmail.com

Kasutaja avatar
armido15
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 570
Liitunud: 21 Juul 2011, 17:20
Asukoht: Rakvere

Re: Call of Duty: Modern Warfare 3.

Postitus Postitas armido15 » 03 Sept 2011, 23:43

monsterenerzi kirjutas:Mul on nagu pigem pettumus , et polnud rohkem arendatud võrreldes battlefieldi arenguga , aga eks peab reaalselt mängida seda , et kõige paremini öelda .
Ega mingil hetkel tuleb ju ka punkt kus asi ei ole ideaalist kaugel ja arenguruumi jääb juba väheseks.

sten260
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 326
Liitunud: 28 Sept 2009, 21:10
Asukoht: Saaremaa

Re: Call of Duty: Modern Warfare 3.

Postitus Postitas sten260 » 04 Sept 2011, 11:59

p33kon kirjutas:
monsterenerzi kirjutas:Polnud kahjuks midagi erilist näha , sama vana mw2 uute mapide ja killstreakidega . Areng on seisma jäänud , kuid loodetavasti juhtub see järgmine kord ;) . See vaid mu arvamus .
Miks kõik kurdavad et MW3 on sama mis MW2?? Kui sulle meeldis MW2 siis kuidas ei saa sulle meeldida MW3? Selle graafika on hea gameplayd on kõvasti paremaks tehtud ja on uusi asju juurde listatud.
Küsimus siis kõigile kellele ei meeldi et MW3 näeb välja nagu MW2.
Kui sulle meeldib näiteks üks kindel õlu/šhokolaad/saiake/jne ja sa ostad seda iga kord poest sest sulle meeldib see, siis miks ei kõlba MW3 enam?
(loodan et saite mõttekäigust aru :D )
No keegi ei taha osta sama mängu 2 korda ,milleks siis üldse mw3 osta, kui mw2 on pmst sama.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 42 külalist