COD Vs BF

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

Kumba FPS seeriat eelistad?

Call of Duty
68
57%
Battlefield
51
43%
 
Hääli kokku: 119

Kasutaja avatar
armido15
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 570
Liitunud: 21 Juul 2011, 17:20
Asukoht: Rakvere

Re: Call of Duty: Modern Warfare 3.

Postitus Postitas armido15 » 05 Sept 2011, 18:20

Blue Moon kirjutas: Cool story, maitsesid lõvikonservi? Või tundsid ennast puudutatuna?
*facepalm*
Cod on sitt iga nurga alt- graafika, kohutavad serverid, militaarne pool on täielik bullshit, reaalsus on peaaegu olematu, mäng ei ole mitmekesine, igavad mapid, serveris vähe kohti, raha peal väljas olevad valmistajad, ajuvaba spawning system jne.
Blue Moon kirjutas: Ououou, keera nüüd volüümi maha. Kui ma 14 oleks, siis ma küll kedagi tatikaks ei hakkaks parem kutsuma. Aga jah, sa lihtsalt tavaline codi fännboy, kes ei talu seda, kui tema lemmikmängukesest halvasti räägitakse. Vaata tõele näkku, ma ei öelnud mitte midagi valesti :) Ning kui sa nii kergelt närvi lähed, siis on ilmselgelt tegu mängusõltlase/friigiga sinu näol. Kus on alles netiherosid ikka siin :))

See ,et cod on sitt on üksnes sinu arvamus, seega sul pole mingit õigust öelda ,et sa midagi valesti ei öelnud.Nõustun üksnes sellele ,et Cod tegijad üsnagi raha peal väljas.Aga samas mõtle nüüd natuke,iga ühing,korporatsioon,inimene jne... tahab teenida suurimat kasumit.Sa ei saa seda neile pahaks panna ja ,kui sa ei ole rahul ,et cod maksab liiga palju siis keegi ei käsi sul ju seda mängu osta see on iga inimese vaba valik.Aga kas inimesed ostaksid mängu ,kui see ei oleks hea?Kas call of duty black opsi läbimüük üksnes xboxile 12 miljonit oli lihtsalt "vedamine" või oli tegemist hea mänguga?Kas inimesed ostaksid halba mängu?Kas kriitikud ei peaks halvale mängule ka halba hinnangut andma?Cod on üks parimaid mänge ja seda ka põhjusega.
Viimati muutis armido15, 05 Sept 2011, 19:31, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
wuss-
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 509
Liitunud: 13 Juul 2009, 21:15
Asukoht: Elva

Re: COD Vs BF

Postitus Postitas wuss- » 05 Sept 2011, 19:26

Cod sai oma fännid Modern Warfare 1-st, seal oli üks tasuta mappack, MW2, 1 mappack xboxil, kui ma ei eksi siis kas oli 1200 või 1600 MSP.Battlefield Bad Company 2, Vip kood oli olemas (iga uue mänguga said) siis said igale mapile igast game mode-i juurde ning viimase packiga said ka 4 uut mappi, Tasuta.

Sandor
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 05 Mai 2011, 20:17

Re: Call of Duty: Modern Warfare 3.

Postitus Postitas Sandor » 05 Sept 2011, 19:29

monsterenerzi kirjutas:Sandor , oled CODi fänn ? . Kui oled kõiki CODi mänge ostnud alates COD4 . PAlju oled kulutanud raha map packidele , nüüd tuleb veel lahee elite ka kus saad veel raha maksta ja muidugi veel mw3 mappackid .
Ostnud olen konsoolile 20 eurieest MW2 ja arvutile uuest peast Black Opsi.
Mänginud olen kõikki CoD'e onlines(sealhulgas ka map packe) - tänapäeval saab tark inimene ka ilma ostmiseta hakkama, aga ei lasku detailidesse.
Blue Moon kirjutas: Ououou, keera nüüd volüümi maha. Kui ma 14 oleks, siis ma küll kedagi tatikaks ei hakkaks parem kutsuma. Aga jah, sa lihtsalt tavaline codi fännboy, kes ei talu seda, kui tema lemmikmängukesest halvasti räägitakse. Vaata tõele näkku, ma ei öelnud mitte midagi valesti :) Ning kui sa nii kergelt närvi lähed, siis on ilmselgelt tegu mängusõltlase/friigiga sinu näol. Kus on alles netiherosid ikka siin :))
Kust otsast sa ise parem oled?

p33kon
Liige
Liige
Postitusi: 119
Liitunud: 26 Mär 2011, 21:29
Asukoht: Tartu

Re: COD Vs BF

Postitus Postitas p33kon » 05 Sept 2011, 19:31

Ok see et cod on raha peal väljas on natuke nõme jah nüüd see cod elite mis on 50 usd aasta. ma kavatsen mõlemat pelada nii et vaatab kumb parem on. BF on reaalsuse ja graafika peal väljas aga gameplay on aeglasem ja natuke igavam, samas kui Cod on kiire, graafika ei ole pask nagu siin MÕNI väidab jah ma tunnistan et BFi oma näeb natuke parem välja aga see on kõige väiksem asi üldse nende võrdluses. Kõige tähtsam on gameplay ja kuidas MP on.

Kasutaja avatar
monsterenerzi
Algaja
Algaja
Postitusi: 82
Liitunud: 16 Nov 2010, 20:49
Asukoht: Tallinn

Re: COD Vs BF

Postitus Postitas monsterenerzi » 05 Sept 2011, 20:25

Eks sellel teemal võib elulõpuni vaielda , aga tuleb võrrelda teisi asju mängude juures , mitte mängu orientatsiooni ( BF realsus ja CODi arcade ) igalühel oma arvamus . PEace
gt : TSterrn
email : t6nu.stern@gmail.com

Kasutaja avatar
monsterenerzi
Algaja
Algaja
Postitusi: 82
Liitunud: 16 Nov 2010, 20:49
Asukoht: Tallinn

Re: COD Vs BF

Postitus Postitas monsterenerzi » 05 Sept 2011, 20:33

Mina ei eelista CODi nt kuna mw2 on suhteliselt sarnane mw3-ga , ning vead eelmistes mängudes nagu spawnsystem ja BO-sis ei registreeri kuule ära , Battlefieldiga saab päris palju närvirakke säästa peale kui oled saand HSi mõne camperi käest saand või mingi aff nubetube t-bagib sind :D

*parandatud !
Viimati muutis monsterenerzi, 05 Sept 2011, 21:08, muudetud 1 kord kokku.
gt : TSterrn
email : t6nu.stern@gmail.com

Chaosdog30
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 505
Liitunud: 08 Nov 2009, 15:41
Asukoht: Tallinn

Re: COD Vs BF

Postitus Postitas Chaosdog30 » 05 Sept 2011, 20:58

monsterenerzi kirjutas:Mina ei eelista CODi nt kuna mw3 on suhteliselt sarnane mw3-ga , ning vead eelmistes mängudes nagu spawnsystem ja BO-sis ei registreeri kuule ära ,
Kuule ära sa märgi!


Aga poisid, ärge palun nüüd kaklema minge sellise tühise asja pärast.
lapadu kirjutas:kle annaksin FF vastu GTA4 või tomb raider underworld(tõmbasin netist võttis tunde aga töötab kenasti

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: COD Vs BF

Postitus Postitas DasMonx » 05 Sept 2011, 21:29

kas siin on tõesti fanboy war ? :D

hah, seda ei oodanud

mõtlesingi et miks see teema nii popp on :P
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: COD Vs BF

Postitus Postitas tomtom » 05 Sept 2011, 21:53

Kas just fanboy war aga mõni lihtsalt arvab et nii on nagu tema ütleb
HatchedNeptune

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: COD Vs BF

Postitus Postitas Jack » 06 Sept 2011, 06:49

Mitte ainult ei arva vaid surub ka oma arvamust teistele peale nagu ristiusku. ;)
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
soho
Liige
Liige
Postitusi: 111
Liitunud: 04 Sept 2010, 22:02

Re: COD Vs BF

Postitus Postitas soho » 07 Sept 2011, 20:36

UnoSiin kirjutas:Cod supper hea kiire ja mõnus mäng, ärkad tapad sured, ärkad tapad sured jne.
Töötab kõige paremini team deathmatchist ja nii ta on.

BF on aga objektiv based team deathmatch, Mängu mõte pole lihtne tapmine vaid koos töötamine tundmatutega et saavutada siht või siis takistada vastaseid seda täitmas. Mõnus on kui ei pea muretsema selle üle et seljatagant keegi nuga annab...pidevalt on teada kus on esiliin ja kus käib lahing.

Isiklikult Meeldib rohkem Bf häviv mänguväli + objektive based mäng on minu meelest parem, kuna tuletab rohkem ET-d meelde,

See suht sama nagu 5-10 aastat tagasi oli Cs ja ET-ga. ET jäi mulle tollel hetkel peale kuna seal oli ka muud peale tapmise.
'
Tänud ülevaate eest :D mis panevad mind ostma BF3-e kuna sarnaneb arvuti peal tuntud shooteriga Wolfenstein : enemy territory :)
Cod ei meeldi mulle üldse sai seda 3 mängitud veits online .. aga ei istu..
soho25

Kasutaja avatar
Frost
Algaja
Algaja
Postitusi: 71
Liitunud: 17 Juul 2011, 18:24

Re: COD Vs BF

Postitus Postitas Frost » 07 Sept 2011, 21:09

Jackinthexbox kirjutas: Isiklikult eelistan COD. Põhjendada ei oska.
Pole BF'i eriti mänginudki. Ei ole mängu algus kunagi kaasa haaranud ja nii ta ka alati jäänud on.
Nii ta jah on, tegelt vihkan CoD vs BF, kuna cod on arcade ja bf on realism.

Kasutaja avatar
monsterenerzi
Algaja
Algaja
Postitusi: 82
Liitunud: 16 Nov 2010, 20:49
Asukoht: Tallinn

Re: COD Vs BF

Postitus Postitas monsterenerzi » 07 Sept 2011, 21:58

Maitse üle ei vaielda .
gt : TSterrn
email : t6nu.stern@gmail.com

p33kon
Liige
Liige
Postitusi: 119
Liitunud: 26 Mär 2011, 21:29
Asukoht: Tartu

Re: COD Vs BF

Postitus Postitas p33kon » 08 Sept 2011, 10:16

monsterenerzi kirjutas:Maitse üle ei vaielda .
Vaid kakeldakse

parasitegod
Liige
Liige
Postitusi: 108
Liitunud: 24 Aug 2009, 15:20

Re: COD Vs BF

Postitus Postitas parasitegod » 09 Sept 2011, 18:26

p33kon kirjutas: Vaid kakeldakse
Ja antakse jalaga näkku.

Andsin oma hääle BF-ile, sest selle mängu elamus on mul senimaani meeles ja tõesti võib öelda, et oli ka huvitav mängida. Mis COD-i puutub, siis esimesed kaks olid OK, MW samuti nii enam-vähem, kuid sealt edasi... mnjah. Lihtsalt ei ole seda, mis mängust MÄNGU teeb. Juhtus sama, mis kunagi NFS seeriaga Underground-i välja tulekuga. Eks neid näiteid võib veelgi tuua.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 39 külalist